محصولات
سبد خرید

Zibbo

 کمپانی زیبو توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان ایرانی شیمی، مکانیک و آی‌تی تاسیس شده که به دلیل علاقمندی به سفر و کمپینگ، به کارآفرینی و ارائه محصولات در این حوزه پرداخته‌اند. نام زیبو که برای برند خود انتخاب کرده‌اند، به معنای قشنگ و زیبایی است که ریشه خراسانی داشته و کاملا فارسی است. این کمپانی افزون بر آتش‌زنه‌های مختلف که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است، اقدام به طراحی و تولید محصولات جدیدتری کرده تا به تمامی افراد کمک کند تجربه بهتر و لذت‌بخش‌تری از کمپینگ و طبیعت‌گردی داشته باشند.


آتش زنه مدل Zibbo - Blue Light Fire
ساخت ایران نا موجود
مدل: Blue Light Fire برند: Zibbo
معرفی محصولآتش زنه Zibbo مدل Blue Light Fire، برای برپایی آتش هنگامی که می‌خواهید به آشپزی و درست کردن چای و قهوه در دل طبیعت بپردازید و یا دور آتش بنشینید و در حالی که گرم می‌شوید، به جرقه‌های کوچکی که از دل آتش به بیرون پرتاب می‌شوند، نگاه کنید و لذت ببرید، به کمک شما ..
آتش زنه مدل Zibbo - Campfire Starter
ساخت ایران نا موجود
مدل: Campfire Starter برند: Zibbo
معرفی محصولآتش زنه Zibbo مدل Campfire Starter، برای برپایی آتش هنگامی که می‌خواهید به آشپزی و درست کردن چای و قهوه در دل طبیعت بپردازید و یا دور آتش بنشینید و در حالی که گرم می‌شوید، به جرقه‌های کوچکی که از دل آتش به بیرون پرتاب می‌شوند، نگاه کنید و لذت ببرید، به کمک شما..
جعبه آتش زنه مدل Zibbo - Zibbo Box Z1
ساخت ایران نا موجود
مدل: Zibbo Box Z1 برند: Zibbo
معرفی محصولجعبه آتش زنه Zibbo مدل Zibbo Box Z1، یک محصول جدید با طراحی خلاقانه است که مانند یک منقل تاشو سفری، هنگام برپایی آتش در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کویرنوردی، کوهنوردی و ...، کاربرد داشته و آشپزی و یا درست کردن چای و قهوه در دل طبیعت را برای شما به یک فرآیند ساده و بی‌دردس..
مشعل مدل Zibbo - Fire Starter
ساخت ایران نا موجود
مدل: Fire Starter برند: Zibbo
معرفی محصولمشعل Zibbo مدل Fire Starter، یک استارتر آتش است که برای کارهای مختلفی از دم کردن یک چای ذغالی در دل کوه گرفته تا شرایط اضطراری و حفظ بقا در طبیعت کارآمد بوده و به شما کمک می‌کند. مشعل زیبو، نوعی آتش زنه است که از سرعت اشتعال مطلوبی برخوردار بوده و در کمترین زمان ممکن، نیاز شما به..
میز کمپینگ مدل Zibbo - Bellessimo
ساخت ایران نا موجود
مدل: Bellessimo برند: Zibbo
معرفی محصولمیز کمپینگ Zibbo مدل Bellessimo، محصول جدید برند زیبو بوده که با طراحی جالب و منحصربفرد خود، تنها یک میز کمپینگ نبوده و قابلیت تبدیل شدن به اشکال مختلف از جمله میز باربیکیو مثلثی، نیمکت نشیمن، قفسه طبقاتی، میز ناهارخوری خانوادگی، میز ناهارخوری کودکان و ... را دارا است؛ به این ترتیب، ق..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات