محصولات
سبد خرید

Vixen

شرکت Vixen در سال 1949 در کشور ژاپن تاسیس شد. نام این شرکت برگرفته از شعر کریسمس نویسنده معروف Clement Clarke Moore است که در مورد گوزن های شمالی سانتا صحبت کرده. این شرکت ژاپنی رقیب سرسخت کشور آلمان در تولید تلسکوپ، دوربین های دوچشمی و تک چشمی و سایز تجهیزات مربوط به اپتیک می باشد. شعار این شرکت تولید محصولات با کیفیت بهتر و قیمت مناسب برای مردم بیشتر و بیشتر است. این شرکت افتخار می کند که این شعارشان، با بازخوردهای خوبی که از صدها هزار مشتری گرفته اند، تحقق یافته است. ویکسن اهمیت زیادی به ایده های جدید می دهد و به دنبال پیشرفت های علمی و فنی بوده تا تجربه مشتریانش را دل پذیرتر کند. این کمپانی از 4 گروه تشکیل شده که شامل گروه آموزشی، گروه تحقیق و توسعه تلسکوپ و سایر لوازم اپتیک، گروه تولید برای دوربین های دوچشمی و لوازم جانبی تلسکوپ و ... و گروه تجارت و خدمات می باشد. در سال 2003 شرکت ویکسن در کشور آلمان، یک شرکت تابعه آلمانی تاسیس کرد که علاوه بر توزیع محصولات در آلمان، اتریش و لوکزامبورگ سایر توزیع کنندگان در اروپا را مدیریت می کند. هدف از تاسیس این شرکت تسلط به بازارهای محلی اروپا و گسترش روز افزون این برند می باشد. Vixen به عنوان یک تولید کننده پیشرو در این حوزه همچنان به پیشرفت تکنولوژی برای دستیابی به محصولات با کیفیت و عالی ادامه می دهد.
پایه نگهدارنده دوربین مدل Vixen -  Car Window for Spotting Scopes
نا موجود
مدل: Car Window for Spotting Scopes برند: Vixen
معرفی محصولپایه نگهدارنده دوربین ویکسن مدل Car Window for Spotting Scopes، از جمله محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ویکسن می باشد. به دلیل وزن نسبتا بالای دوربین های تک چشمی و تلسکوپ ها دست گرفتن آن ها دشوار بوده و بهتر است که هنگام استفاده حتما بر روی پای..
چشمی مدل Vixen - GLH20D Eyepiece
نا موجود
مدل: GLH20D Eyepiece برند: Vixen
معرفی محصولچشمی ویکسن مدل GLH20D Eyepiece، محصولی ایده آل برای نصب بر روی دوربین های تک چشمی 52، 67 و 82 میلی متری بوده که دارای میدان دید باز و تصویر بسیار شفاف می باشد و در هنگام رصد به راحتی می توان آن را با چشمی های دیگر دوربین های تک چشمی تعویض کرد. البته ..
دوربین تک چشمی مدل Vixen - Geoma II ED 67-S
نا موجود
مدل: Geoma II ED 67-S برند: Vixen
معرفی محصولدوربین تک چشمی ویکسن مدل Geoma II ED 67-S، ابزاری مناسب جهت مشاهده اجسام و طبیعت از فواصل دور دست، رصد آسمان، پرنده نگری، دریانوردی و ... در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی بوده که دارای طراحی جمع و جور و ساختاری بادوام می باشد.دوربین تک چشمی م..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات