محصولات
سبد خرید

UK Pro

برند آمریکایی UKPro در سال 1971 توسط آلن اوکه پایه گذاری شد. اوکه علاقه مند به بررسی علل و عوامل مؤثربر حرکت اجسام مانند نیرو و گشتاوری در زیر آب بود با ارائه طرحی موفق برای جلوگیری از زنگ زدن و خوردی مخزن های تخلیه آب نمک در زیر آب به موفقیت رسید. اما این کمپانی اولین بار در سال 1974 با تولید چراغ قوه های کوچک اما با قدرت نوردهی فراوان UCSD به شهرت رسید. در این چراغ قوه ها دارای یک بسته کوچک همراه با باتری قابل شارژ و انرژی زیاد بود رفته رفته راه خود را در زمینه تولید چراغ های غواصی و چراغ قوه هایی کوچک با قدرت ادامه داد و از تمامی تولید کنندگان پایه های چراغ های مناسب برای غواصی پیشی گرفت. این برند راه خود را در ادامه به تولید پایه های نصب دوربین و مونوپاد های مناسب برای انواع فعالیت های ورزشی آبی ارتقا داده است و امروزه یکی از بزرگترین تولید کننده گان انواع مونوپاد های اکشن کمرا می باشد.

مونوپاد مدل UKPro - Pole 38HD
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pole 38HD برند: UK Pro
معرفی محصولمونوپاد UKPro مدل Pole 38HD، محصول کمپانی آمریکایی UKPro است که در زمینه تولید انواع دسته دوربین، وسایل روشنایی غواصی فعالیت می کند و از بزرگترین تولید کننده لوازم جانبی دوربین های GoPro می باشد. اگر به عکس هایی که موج سواران و کایت سرفرها از میان امواج گرفته اند یا کوهنوردان در ..
2,250,000 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات