محصولات
سبد خرید

+Spy

برند اسپای در سال 1994 به صورت مستقل در جنوب ایالت کالیفرنیا تاسیس شد. از مهم ترین ویژگی های این برند می‌توان تکنولوژی های زیر را نام برد:1-هپی لنز : این تکنولوژی که فقط در عینک های این شرکت استفاده می‌شود باعث افزایش رنگ و کنتراست نور و همچنین ترشح هورمون شادی آور سراتونین در مغز می‌شود.2-پولاریزیشن : این تکنولوژی که در برخی از عینک های این محصول به کار می‌رود که نور های بازتاب شده از سطوح صاف مانند برف ، آب و ... را فیلتر می‌کند.3-Grilamid : عینک های این شرکت از جنس Grilamid می‌باشد که می‌توان گفت ضد ضربه و آسیب ناپذیر هستند.
مدل: Wingate Matte Silver - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Wingate Matte Silver، یکی دیگر از محصولات کمپانی آمریکایی اسپای می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 25 سال در زمینه تولید عینک های آفتابی و پوشاک فعالیت می کند و طرفداران زیادی در دنیای ورزش های آبی، کوهنوردی و طبیعت گردی دارد.نور خورشید همان طور که مفید و انرژ..
2,533,000 تومان
مدل: Whistler Matte Gunmetal - Happy Rose Polar/Light Silver Spectra برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Whistler Matte Gunmetal، محصولی دیگر از شرکت آمریکایی اسپای، که چشمان شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه می دارد. برای خرید یک عینک آفتابی علاوه بر توجه به زیبایی آن و مناسب بودن با چهره شما، باید از چشم ها نیز در برابر آسیب ها مراقبت نماید...
2,635,000 تومان
مدل: Whistler Gold برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Whistler Gold، از دیگر عینک های تولید شده کمپانی اسپای بوده که دارای طرحی کلاسیک می باشد. اگر به دنبال استایل و ظاهری متفاوت هستید ما عینک خلبانی مدل Whistler Gold را به شما پیشنهاد می دهیم. این عینک دارای&nb..
1,885,000 تومان
مدل: Westport Matte Silver - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Westport Matte Silver، محصولی دیگر از شرکت آمریکایی اسپای، که چشمان شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه می دارد. برای خرید یک عینک آفتابی علاوه بر توجه به زیبایی آن و مناسب بودن با چهره شما، باید از چشم ها نیز در برابر آسیب ها مراقبت نماید. شرکت ا..
2,533,000 تومان
مدل: Touring Soft Matte Black-Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Touring Soft Matte Black، یکی از بزرگترین و با شکوه ترین عینک های این کمپانی است که با ساختاری خاص و الهام گرفته از استایل رانندگان خودروهای پر قدرت آمریکایی طراحی شده است. این عینک با وزنی سبک و ساختاری راحت می تواند گزینه ای بسیار ایده آل..
1,979,000 تومان
مدل: (673174995225) The Fold Matte Camo Tort برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل The Fold Matte Camo Tort، مناسب برای آقایان و خانم ها که می توان در هر مکان و هر موقعیت آب و هوایی از آن استفاده کرد. این محصول بیشتر مناسب صورت های بیضی و دایره ای است. همچنین دارای محافظ ۱۰۰٪ اشعه ماوراء بنفش بوده و از خستگی و آسیب رساندن به چشم ..
2,000,000 تومان
مدل: Tatlow Black - HD Plus Gray Green with Black Spectra Mirror برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Tatlow Black، محصولی دیگر از شرکت آمریکایی اسپای، که چشمان شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه می دارد. برای خرید یک عینک آفتابی علاوه بر توجه به زیبایی آن و مناسب بودن با چهره شما، باید از چشم ها نیز در برابر آسیب ها مراقبت نماید. شرکت اسپای..
2,000,000 تومان
مدل: Spritzer Translucent Blush برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Spritzer Translucent Blush، دارای طراحی مدرنی بوده و لنزهای برنز آن در کنار فریم صورتی رنگ، زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده است. این عینک مناسب برای هر نوع فرم صورتی می باشد و به چهره ی افراد جلوه ای خاص می بخشد. عینک اسپای&nbs..
1,000,000 تومان
مدل: Spritzer Matte Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Spritzer Matte Black، از دیگر عینک های برند اسپای بوده و دارای طراحی مدرن و منحصر به فردی می باشد. این عینک مناسب برای هر نوع فرم صورتی می باشد و به چهره ی افراد جلوه ای خاص می بخشد. عینک اسپای با وزنی سبک و راحت می تو..
1,000,000 تومان
مدل: Shandy Crystal برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Shandy Crystal، یکی دیگر از عینک های برند اسپای بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. لنز های آینه ای و طلایی رنگ این عینک در کنار فریم شیشه ای آن زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده است و به چهره ی شما جلوه ای ..
1,000,000 تومان
مدل: Rocky Black - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Rocky، یکی دیگر از محصولات کمپانی آمریکایی اسپای می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 25 سال در زمینه تولید عینک های آفتابی و پوشاک فعالیت می کند و طرفداران زیادی در دنیای ورزش های آبی، کوهنوردی و طبیعت گردی دارد.نور خورشید همان طور که مفید و انرژی بخش اس..
1,583,000 تومان
مدل: Pismo Matte Black - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Pismo Matte Black، محصولی دیگر از شرکت آمریکایی اسپای، که چشمان شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه می دارد. برای خرید یک عینک آفتابی علاوه بر توجه به زیبایی آن و مناسب بودن با چهره شما، باید از چشم ها نیز در برابر آسیب ها مراقبت نماید. ..
2,000,000 تومان
مدل: Pismo Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی  اسپای مدل Pismo Black، با فریم مشکی و لنزهایی دودی رنگ زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده و به چهره ی شما جلوه ای خاص می بخشد. این عینک می تواند گزینه ای ایده آل و مناسب برای شما در استفاده های روزانه و یا هرنوع فعالیتی از جمله پ..
1,885,000 تومان
مدل: Montana Soft Matte Black - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Montana Soft Matte Black، یکی دیگر از محصولات کمپانی آمریکایی اسپای می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 25 سال در زمینه تولید عینک های آفتابی و پوشاک فعالیت می کند و طرفداران زیادی در دنیای ورزش های آبی، کوهنوردی و طبیعت گردی دارد.نور خورشید..
1,345,000 تومان
مدل: Marina Gold/Tort برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Marina Gold/Tort، از دیگر عینک های برند اسپای بوده و دارای طراحی مدرن و منحصر به فردی می باشد. این عینک مناسب برای هر نوع فرم صورتی می باشد و به چهره ی افراد جلوه ای خاص می بخشد. عینک اسپای با وزنی سبک و راحت می ت..
2,375,000 تومان
مدل: Malcolm Soft Matte Black-Happy Bronze Dark Blue Spectra برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Malcolm Soft Matte Black، محصولی زیبا و منحصر به فرد از این کمپانی بوده که مناسب برای خانم ها و آقایان می باشد. فریم این عینک با ترکیبی از پلاستیک و فولاد ضد زنگ ظاهری بسیار خاص را در این عینک به وجود آورده است و به دلیل برخورداری از پوشش Grilamid، س..
1,885,000 تومان
مدل: Loma Translucent Garnet/Matte Black - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Loma Translucent Garnet/Matte Black، محصولی مناسب برای خانم ها و آقایان با طراحی زیبا و ساحلی بوده که با هر نوع پوششی متناسب می باشد و جلوه منحصر به فردی را به وجود می آورد.فریم این عینک از استات با کیفیت ساخته شده و همچنین به دلیل داشتن پد بینی ..
1,885,000 تومان
مدل: Loma Matte Black/Black - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Loma Matte Black/Black، محصولی مناسب برای خانم ها و آقایان با طراحی زیبا و ساحلی بوده که با هر نوع پوششی متناسب می باشد و جلوه منحصر به فردی را به وجود می آورد.فریم این عینک از استات با کیفیت ساخته شده و همچنین به دلیل داشتن پد بینی قابل تنظیم، ب..
1,885,000 تومان
مدل: Leo Silver - Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Leo Silver، محصولی مناسب برای خانم ها و آقایان با طراحی کلاسیک و بسیار شیک بوده که دارای فریمی سبک از جنس آلیاژ مونل می باشد و با داشتن آن می توانید چهره ای متفاوت و کلاسیک داشته باشید.عدسی های این عینک جهت افزایش وضوح از جنس پلی کربنات ..
1,885,000 تومان
مدل: Matte Black/Olive برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Hunt Matte Black/Olive، از دیگر عینک های برند اسپای بوده که دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی می باشد. عینک اسپای با وزنی سبک و راحت می تواند گزینه بسیار ایده آل برای استفاده روزانه شما و همچنین فعالیت هایی مانند پیاده روی،&..
2,533,000 تومان
مدل: Hunt Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Hunt Black، از دیگر عینک های برند اسپای بوده که دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی می باشد. عینک اسپای با وزنی سبک و راحت می تواند گزینه بسیار ایده آل برای استفاده روزانه شما و همچنین فعالیت هایی مانند پیاده روی، دوچرخه ..
1,741,000 تومان
مدل: Hi-Fi Matte Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Hi-Fi Matte Black، از دیگر عینک های برند اسپای بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. لنز های دودی رنگ این عینک در کنار فریم مشکی آن زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده است و به چهره ی شما جلوه ای ..
1,000,000 تومان
مدل: Hi-Fi Amethyst برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Hi-Fi Amethyst، از دیگر عینک های برند اسپای بوده که دارای طراحی مدرن و زیبایی می باشد. فصل تابستان، فصل شیرین پیاده روی در طبیعت، دوچرخه سواری، آفتاب گرفتن در ساحل و ... می باشد که ضمن لذت از تابش گرمای دلنشین خورشید باید به فکر سلامت چشم..
1,000,000 تومان
مدل: Hennepin Sepia Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی  اسپای مدل Hennepin Sepia Black، یکی دیگر از عینک های کمپانی اسپای بوده که دارای طراحی متفاوت و منحصر به فردی می باشد. این عینک مناسب برای خانم ها و آقایان با هر نوع فرم صورت می باشد و به چهره ی افراد جلوه ای خاص می بخشد. عینک اسپای&..
2,216,000 تومان
مدل: Helm Smoke Tort برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Helm Smoke Tort، محصولی زیبا و کلاسیک با تلفیقی از طراحی مدرن و اسپرت می باشد. فریم مربع شکل این عینک در کنار لنزهای بنفش رنگ، زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده است و به چهره ی افراد جلوه ای خاص م..
1,583,000 تومان
مدل: Haight Dark Tort / Happy Gray Green برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Haight Dark Tort، محصولی کلاسیک که مناسب صورت های گرد و بیضی می باشد، همچنین این عینک با قابلیت حفاظت 100% چشم ها در برابر اشعه ماوراء بنفش از خستگی و خسارت چشم ها در مقابل خورشید جلوگیری می کند.معرفی برندبرند اسپای در سال 1994 به صورت مستقل ..
2,216,000 تومان
مدل: Flynn Matte Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک اسپای مدل Flynn Matte Black، یکی از عینک های اسپرت این برند است که لنزهای بزرگ و یکپارچه آن ظاهری خاص و متفاوت را به وجود آورده است. این عینک مناسب برای خانم ها و آقایان بوده و به چهره ی افراد جلوه ای خاص می بخشد. ا..
2,375,000 تومان
مدل: Flynn 5050 Soft Matte Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Flynn 5050 Soft Matte Black، دارای طراحی منحصر به فرد و جذابی می باشد که بی شک مورد توجه اکثریت، به ویژه افراد مشکل پسند قرار می گیرد. فصل تابستان، فصل شیرین پیاده روی در طبیعت، دوچرخه سواری، آفتاب گرفتن در ساحل و ... می باشد که ضمن لذت از تاب..
2,325,000 تومان
مدل: Flynn 5050 Matte Crystal برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Flynn 5050 Matte Crystal، دارای طراحی منحصر به فرد و جذابی می باشد که بی شک مورد توجه اکثریت افراد قرار می گیرد. لنز های آینه ای و قرمز رنگ این عینک زیبایی خاصی را به وجود آورده است و به چهره ی شما جلوه ای خاص می بخشد. ..
2,325,000 تومان
مدل: Flynn 5050 Matte Black برند: +Spy
معرفی محصولعینک آفتابی اسپای مدل Flynn 5050 Matte Black، دارای طراحی منحصر به فرد و جذابی می باشد که بی شک مورد توجه اکثریت افراد قرار می گیرد. لنز های آینه ای و یاسی رنگ این عینک زیبایی خاصی را به وجود آورده است و به چهره ی شما جلوه ای خاص می بخشد. عینک&n..
2,325,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 106 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات