محصولات
سبد خرید

Solomark

کمپانی Solomark، با بنا نهادن یک کارگاه کوچک در چین کار خود را آغاز نمود. این کمپانی توسط Totti Lee در سال 1992 تاسیس شد. در ابتدا کار ساخت آداپتورهای amatures را انجام می داد. سپس در طول این دوره به طراحی و ساخت لوازم جانبی Takahashi پرداخت. شهرت عالی و خوب او در زمینه ساخت تجهیزات نجوم سبب افزایش سفارشات شد. بنابراین در سال 2000 تصمیم به گسترش کسب و کار خود در زمینه آستروفتوگرافی، پایه و سایر موارد مرتبط گرفت. این شرکت به دلیل تمرکز بر روی ساخت محصولات با کیفیت، تا سال 2008 برای ثبت علامت تجاری خود اقدامی انجام نداده بود. سرانجام در این سال علامت تجاری خود را در USA Trademark به ثبت رساند. Solo به معنی هر یک از لوازم جانبی تلسکوپ ساخته شده بوسیله دست بوده که هر کدام نیاز به دقت، اشتیاق و کار سخت دارد. سولومارک با استفاده از بازخورد محصولاتی که مشتری استفاده کرده و بررسی نظرات و انتقادات آن ها به پیشرفت روز به روز خود کمک شایانی می کند. البته در کنار استفاده از نیروی متخصص و تکنولوژی های روز، بهترین محصولات نجومی را تولید می کند.
دوربین تک چشمی مدل Solomark - 20x35 Brass
نا موجود
مدل: 20x35 Brass برند: Solomark
معرفی محصولدوربین تک چشمی سولومارک مدل 20x35 Brass، با طراحی شبیه به ساخت اولین تک چشمی که توسط گالیله ساخته شده، مناسب برای دیدن فواصل دور می باشد. دوربین تک چشمی Solomark دارای دهانه ای به قطر 35 میلی متر بوده با قابلیت بزرگنمایی 20 برابر است تا در طبیعت گردی و همچنین حیات ..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات