محصولات
سبد خرید

Sigg

 فردیناند سیگ یک متخصص فلزکاری بوده که با سفر به کشورهای مختلف و یادگیری این حرفه، به کشور خود سوئیس بازگشت تا با کمک و همراهی دوستش Xaver Küng، کارخانه تولید آلومینیوم را در Biel تاسیس کند. از آنجا و در سال 1908 بود که شرکت Sigg راه‌اندازی شد. از همان ابتدا آن‌ها در تولید طیف گسترده‌ای از محصولات مانند تابه، قابلمه، فنجان، کارد و چنگال، بطری‌های آب و سایر محصولات خانگی پیشرفت چشمگیری داشته و به سرعت بازارهای مختلف را با نام و محصولات خود درنوردیدند؛ به طوری که در سال 1958 تعداد محصولات تولیدی این کارخانه به بیش از 10,000 محصول رسید. در همان سال‌ها بود که تولید بطری‌های Sigg آغاز شد و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مسیر جدید بطری‌ها، در سال 1990 شکل جدید بطری سیگ تولید و روانه بازار شد. در سال 2004 با نقل مکان به دفتر جدید روحیه پویایی پشگامانه Sigg به رخ کشیده شد و با تولد 100 سالگی Sigg در سال 2008 حضور خود را در بیش از 40 کشور جهان و اعلام به عنوان رهبر بازار، در بخش بطری‌های نوشیدنی آلومینیومی را جشن گرفت.


مدل: Cleaning Brush برند: Sigg
معرفی محصولفرچه شستشو سیگ مدل Cleaning Brush، وسیله‌ای مناسب جهت نظافت بدنه داخلی انواع قمقمه،ماگ و فلاسک بوده که از دو برس در دو سایز بزرگ و کوچک بهره‌مند است تا شما بتوانید با استفاده از هر کدام نقاط غیر قابل دسترس قمقمه خود را تمیز کنید.طراحی فرچه بزرگ این محصول به‌گونه&zwn..
455,000 تومان
مدل: Thermo Flask Gemstone IBT 1.1L برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 1.1 لیتری سیگ مدل Gemstone IBT،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در ..
1,850,000 تومان
مدل: Thermo Flask Hot & Cold 500ml برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 500 میلی لیتری سیگ مدل Hot & Cold،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات..
1,200,000 تومان
مدل: Thermo Flask Hot & Cold One Light 550ml برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 550 میلی لیتری سیگ مدل Hot & Cold One Light،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زو..
1,540,000 تومان
مدل: Thermo Flask Gemstone IBT 750ml برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 750 میلی لیتری سیگ مدل Gemstone IBT،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
1,650,000 تومان
مدل: Water Bottle Total 1L برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 1 لیتری سیگ مدل Water Bottle Total،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
875,000 تومان
مدل: Kids Water Bottle Shield One 500ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری سیگ مدل Kids Water Bottle Shield One،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی ب..
1,050,000 تومان
مدل: Kids Water Bottle Viva One 500ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری سیگ مدل Kids Water Bottle Viva One،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به ..
770,000 تومان
مدل: Water Bottle Lucid Florid 600ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 600 میلی لیتری سیگ مدل Water Bottle Lucid Florid،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی..
880,000 تومان
مدل: Water Bottle Traveller 600ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 600 میلی لیتری سیگ مدل Water Bottle Traveller،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به..
840,000 تومان
مدل: Water Bottle Sports 750ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 750 میلی لیتری سیگ مدل Water Bottle Sports،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زو..
1,000,000 تومان
مدل: Water Bottle Total Clear ONE 750ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 750 میلی لیتری سیگ مدل Water Bottle Total Clear One،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی ب..
840,000 تومان
مدل: Miracle Travel Mug 270ml برند: Sigg
معرفی محصولماگ 270 میلی لیتری سیگ مدل Miracle،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
1,120,000 تومان
مدل: Nova Travel Mug 370ml برند: Sigg
معرفی محصولماگ 370 میلی لیتری سیگ مدل Nova،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دسترس..
1,120,000 تومان
مدل: Miracle Travel Mug 470ml برند: Sigg
معرفی محصولماگ 470 میلی لیتری سیگ مدل Miracle،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
1,300,000 تومان
ظرف غذا مدل Sigg - Gemstone 750ml
نا موجود
مدل: Gemstone Food Jar 750ml برند: Sigg
معرفی محصولظرف غذا سیگ مدل Gemstone 750ml،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دسترس ..
فلاسک 500 میلی لیتری مدل Sigg - Gemstone One
نا موجود
مدل: Thermo Flask Gemstone One 500ml برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 500 میلی لیتری سیگ مدل Gemstone One،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
قرص تمیزکننده قمقمه مدل Sigg - Bottle Clean
نا موجود
مدل: Bottle Clean برند: Sigg
معرفی محصولقرص تمیزکننده قمقمه سیگ مدل Bottle Clean، مجموعه 20 عددی از قرص‌های تمیزکننده انواع ماگ، قمقمه، فلاسک و ... بوده که با ساختار منحصربه‌فرد خود توانسته در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... قمقمه و یا سایر تجهیزات شما را بدون نیاز به استفاده از مواد شوی..
نمايش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات