محصولات
سبد خرید

Rnj

 ریحان نقش جهان یک شرکت داروسازی، آرایشی بهداشتی و شوینده بوده که در سال 1382 توسط دکتر رحیم بحری نجفی به ثبت رسیده است. این شرکت در سال 1383 برای اولین بار قلم دافع حشرات دیت را جهت جلوگیری از سالک، مالاریا و گزش پشه‌ها در شهر شیراز تولید نمود و سپس در سال 1389 با گسترش دامنه فعالیت خود و تاسیس کارخانه داروسازی و آرایشی بهداشتی، محصولاتی دیگر اعم از فراورده های آرایشی بهداشتی و شوینده، خطوط داروهای گیاهی و مکمل جامدات (قرص، کپسول، ساشه و پلت) و نیمه جامدات (ژل، کرم و پماد) را نیز به بازار عرضه نمود.


مدل: After Bite Spray برند: RNJ
معرفی محصولاسپری پس از نیش حشرات RNJ، محصولی کاربردی جهت تسکین التهاب و تورم نیش حیوانات و آفتاب سوختگی است که همراه داشتن آن جزء ملزومات سفر‌های ماجراجویانه کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفرود و ... به حساب می‌آید. شما می‌توانید این محصول را به راحتی در هنگام رفتن به طبیعت، دریا..
59,000 تومان
اسپری دافع حشرات - RNJ
نا موجود
مدل: Insect Repellent برند: RNJ
معرفی محصولاسپری دافع حشرات RNJ، از موثرترین روش‌ها جهت دور کردن انواع پشه، پشه‌خاکی، پشه مارالیا، کک، کنه، خرمگس، ساس، دراکولا و سایر حشرات گزنده بوده که مورد تایید آژانس بین‌المللی قرار گرفته است. همراه داشتن این اسپری در طول سفر‌های ماجراجویانه کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفر..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات