محصولات
سبد خرید

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان آفرودبازار، سفری لذت بخش به اوج هیجان خرید

 

امروز که 11 سال از تاسیس آفرودبازار و 7 سال از فعالیت باشگاه مشتریان آن میگذرد، به خانواده ای بزرگ و 10000 نفری تبدیل شده ایم. در این سالها و با توجه به نیاز و تغییرات روز، باشگاه مشتریان آفرودبازار نیز دستخوش تغییراتی شده و امروز نیز برای ارائه بهترین تجربه از خرید در کنار شما هستیم.

ما در آفرودبازار همواره و از آغاز شروع فعالیت خود، رضایت مشتری را به عنوان اصلی ترین رکن خود در نظر گرفته ایم و در راستای همین شعار تلاش می کنیم تا با ارائه امکانات مناسب در این باشگاه، در راستای جلب رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز گام برداریم. 

عکس باشگاه مشتریان

 

کارت سیلور باشگاه مشتریان آفرودبازارکارت دایموند باشگاه مشتریان آفرودبازارکارت vip باشگاه مشتریان آفرودبازار

گروه Silver

با اولین خرید از آفرودبازار

گروه Diamond

با کسب بیش از 175 امتیاز در یک سال

گروه VIP

با کسب بیش از 1000 امتیاز در یک سال

 

دریافت 3 درصد اعتبار از مبلغ خرید

قابل استفاده از 24 ساعت تا 3 ماه پس از خرید

 

دریافت 5 درصد اعتبار از مبلغ خرید

قابل استفاده از 24 ساعت تا 3 ماه پس از خرید

دریافت 5 درصد اعتبار از مبلغ خرید

قابل استفاده از 24 ساعت تا 1 سال پس از خرید

 

 

توضیحات باشگاه مشتریان

علاوه بر تخفیفات اعتباری که برای خرید از آفرودبازار در نظر گرفته شده، رویدادها و اتفاقات هیجان‌انگیز دیگری از قبیل قرعه‌کشی، تخفیفات مناسبتی، اطلاع‌رسانی پیش از موعد رویدادها برای مشتریان VIP، پیک رایگان برای مشتریان VIP و ... هم جزو برنامه‌های آتی باشگاه مشتریان ما بوده تا با استفاده از آنها تجربه لذت‌بخشی از عضویت در این باشگاه برایتان رقم بزنیم.

برای دریافت امتیاز باشگاه مشتریان کافی است در اولین فرصت به صورت آنلاین یا حضوری خرید خود را از آفرودبازار انجام دهید. با هربار خرید می‌توانید مجموع امتیازات خود را افزایش داده و با ارتقای سطح خود در باشگاه مشتریان، از مزایا و امکانات آن بهره‌مند شوید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات