محصولات
سبد خرید

Nalino

شرکت نالینو نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل، با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران بوده که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده است. این شرکت در سال 1358 با هدف کارآفرینی و توسعه تولیدات داخلی کار خود را با تولید انواع ظروف آلومینیومی در اندازه‌های مختلف آغاز کرد و سپس در سال 1374 به عنوان اولین تولید کننده‌ی ظروف آشپزخانه‌ای به روش کششی عمیق فعالیت خود را ادامه داد و در سال 1386 ظروف نچسب آشپزخانه به روش ریخته‌گری تحت فشار در قالب را تولید و با برند نالینو به مصرف‌کنندگان عرضه نمود. همچنین در راستای گسترش فعالیت‌های تولیدی، ارتقا و تنوع محصولات و افزایش بهداشت و سلامت مصرف‌کنندگان، این شرکت از سال 1393 تولید ظروف چدنی را در دستور کار خود قرار داد و پس از نمونه سازی و انجام آزمایشات کیفی، تولید انبوه و بهینه‌ی این محصولات را آغاز و به مشتریان محترم عرضه نمود.


تابه گریل دوطرفه مدل Nalino - Circle
ساخت ایران
مدل: Circle برند: Nalino
معرفی محصولتابه گریل دوطرفه نالینو مدل Circle، یکی از بهترین ظروف آشپزی جهت گریل انواع گوشت، مرغ، ماهی، استیک، همبرگر ، سبزیجات و ... است که توسط شرکت نالینو تولید شده است. این تابه این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا بتوانید در منزل، سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بدون نیاز به استفاده از ذ..
480,000 تومان
تابه گریل دوطرفه مدل Nalino - Oval
ساخت ایران
مدل: Oval برند: Nalino
معرفی محصولتابه گریل دوطرفه نالینو مدل Oval، یکی از بهترین ظروف آشپزی جهت گریل انواع گوشت، مرغ، ماهی، استیک، همبرگر ، سبزیجات و ... است که توسط شرکت نالینو تولید شده است. این تابه این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا بتوانید در منزل، سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بدون نیاز به استفاده از ذره..
480,000 تومان
تابه گریل دوطرفه مدل Nalino - Rectangle
ساخت ایران
مدل: Rectangle برند: Nalino
معرفی محصولتابه گریل دوطرفه نالینو مدل Rectangle، یکی از بهترین ظروف آشپزی جهت گریل انواع گوشت، مرغ، ماهی، استیک، همبرگر ، سبزیجات و ... است که توسط شرکت نالینو تولید شده است. این تابه این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا بتوانید در منزل، سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بدون نیاز به استفاده ا..
480,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات