محصولات
سبد خرید

Leatherman

 

برند آمریکایی Leatherman که از سال 1983 در یک کارخانه واقع در پورتلند فعالیت دارد، تصمیم دارد بهترین محصولات چند منظوره را برای مشتریان خود به ارمغان آورده و از این طریق، به حل مشکلات روزمره و یا پیشامدهای غیر منتظره هنگام ماجراجویی در سفرهای مختلف، کمک کند. شکل‌گیری و راه‌اندازی برند لدرمن، که یک ماجرای جالب و شنیدنی است، از یک سفر اروپا و یک مهندس مکانیک به نام Tim Leatherman آغاز شده که توانست در راه تحقق بخشیدن به آرزوی خود، یعنی داشتن یک انبر در کنار چاقوی جیبی همراهش، به موسس برند لدرمن تبدیل شود.


هدف این برند آمریکایی همچنان، بهبود زندگی مشتریان و خصوصا طبیعت‌گردان است که همواره بتوانند با در اختیار داشتن تنها یک محصول، مشکلات احتمالی پیش‌روی خود را به سادگی برطرف کرده و بدون دغدغه، از حضور خود در طبیعت، لذت ببرند.
ابزار چند کاره مدل Leatherman - Squirt PS4
2021 نا موجود
مدل: Squirt PS4 برند: Leatherman
معرفی محصولابزار چند کاره لدرمن مدل Squirt PS4، یک مولتی ابزار کاربردی است که 9 ابزار مختلف را به صورت یکجا در اختیارتان قرار داده و با همراه داشتن آن، می‌توانید هنگامی که در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... به سر می‌برید، نگرانی بابت کارهای تعمیری، مشکلات احتمالی، ب..
ابزار چند کاره مدل Leatherman - Wave Plus 17
2021 نا موجود
مدل: Wave Plus 17 برند: Leatherman
معرفی محصولابزار چند کاره لدرمن مدل 17 Wave Plus، یک مولتی ابزار کاربردی است که 17 ابزار مختلف را به صورت یکجا در اختیارتان قرار داده و با همراه داشتن آن، می‌توانید هنگامی که در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... به سر می‌برید، نگرانی بابت کارهای تعمیری، مشکلات احتمالی..
ابزار چند کاره مدل Leatherman - Wave Plus 18
2021 نا موجود
مدل: Wave Plus 18 برند: Leatherman
معرفی محصولابزار چند کاره لدرمن مدل 18 Wave Plus، یک مولتی ابزار کاربردی است که 18 ابزار مختلف را به صورت یکجا در اختیارتان قرار داده و با همراه داشتن آن، می‌توانید هنگامی که در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... به سر می‌برید، نگرانی بابت کارهای تعمیری، مشکلات احتمالی..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات