محصولات
سبد خرید

Kaman Bar

شرکت کمان بار در سال 1397 توسط خانم سارا موسوی در ایران تاسیس شد. امروزه اکثر مردم به دنبال زندگی سالمی هستند و بی‌شک این زندگی سالم نیاز به تغذیه خوب و فعالیت بدنی دارد. این شرکت با هدف تهیه و تولید مواد غذایی کاملا طبیعی سعی دارد تا علاوه بر حفظ محیط‌زیست و مسئولیت‌پذیری در برابر زمین و موجودات زنده، محصولات سالم طبیعی را وارد زندگی شما نماید. محصولات کمان‌بار از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد خوراکی طبیعت تشکیل شده‌ و می‌خواهد در تمام لحظه‌های زندگی‌ شما حضور داشته باشد.


انرژی بار مدل Kaman Bar - Chili Chocolate
نا موجود
مدل: Chili Chocolate Energy Bar برند: Kaman Bar
معرفی محصولانرژی بار کمان‌بار مدل Chili Chocolate، میان وعده‌ای خوشمزه و شیرین که می‌تواند انرژی دوباره به شما ببخشد. انجام فعالیت‌های مختلف از جمله ورزش، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پدل‌بردینگ، کایاک‌سواری و ... در طول روز انرژی بسیاری را از شما می‌گیرد، اما بر..
انرژی بار مدل Kaman Bar - Chili Chocolate 35g
نا موجود
مدل: Chili Chocolate Energy Bar 35g برند: Kaman Bar
معرفی محصولانرژی بار کمان‌بار مدل Chili Chocolate 35g، میان وعده‌ای خوشمزه و شیرین که می‌تواند انرژی دوباره به شما ببخشد. انجام فعالیت‌های مختلف از جمله ورزش، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پدل‌بردینگ، کایاک‌سواری و ... در طول روز انرژی بسیاری را از شما می‌گیرد، ام..
بار فشرده مدل Kaman Bar - Chocolate
نا موجود
مدل: Chocolate برند: Kaman Bar
معرفی محصولبار فشرده Kaman Bar مدل Chocolate، میان وعده ای مفید و ایده آل، برای افرادی بوده که به داشتن رژیم غذایی سالم اهمیت می‌دهند. شرکت کمان بار در تمام انرژی‌‌ بارها از برترین و مرغوب‌ترین مواد غذایی، برای تامین انرژی و کالری استفاده کرده است تا هنگام مصرف بتواند انرژی و..
بار فشرده مدل Kaman Bar - Chocolate 35g
نا موجود
مدل: Chocolate 35g برند: Kaman Bar
معرفی محصولبار فشرده Kaman Bar مدل Chocolate 35g، میان وعده ای مفید و ایده آل، برای افرادی بوده که به داشتن رژیم غذایی سالم اهمیت می‌دهند. شرکت کمان بار در تمام انرژی‌‌ بارها از برترین و مرغوب‌ترین مواد غذایی، برای تامین انرژی و کالری استفاده کرده است تا هنگام مصرف بتواند انر..
بار فشرده مدل Kaman Bar - Matcha And Pistachio
نا موجود
مدل: Matcha And Pistachio برند: Kaman Bar
معرفی محصولبار فشرده Kaman Bar مدل Matcha And Pistachio، میان وعده ای مفید و ایده آل، برای افرادی بوده که به داشتن رژیم غذایی سالم اهمیت می‌دهند. این بار فشرده به افراد پر مشغله و پر تکاپو کمک م‍ی‌کند، تا اشتها و هوس خوردن مواد غذایی ناسالم و مضر را از خود دور کنند، و انرژی لازم بد..
بار فشرده مدل Kaman Bar - Matcha And Pistachio 35g
نا موجود
مدل: Matcha And Pistachio 35g برند: Kaman Bar
معرفی محصولبار فشرده Kaman Bar مدل Matcha And Pistachio 35g، میان وعده‌ای مفید و ایده‌آل، برای افرادی بوده که به داشتن رژیم غذایی سالم اهمیت می‌دهند. این بار فشرده به افراد پرمشغله و پرتکاپو کمک م‍ی‌کند، تا اشتها و هوس خوردن مواد غذایی ناسالم و مضر را از خود دور کنند، و ا..
پروتئین بار مدل Kaman Bar - Peanut
نا موجود
مدل: Peanut Protein Bar برند: Kaman Bar
معرفی محصولپروتئین بار کمان‌بار مدل Peanut، میان وعده‌ای خوشمزه و شیرین که می‌تواند انرژی دوباره به شما ببخشد. انجام فعالیت‌های مختلف از جمله ورزش، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پدل‌بردینگ، کایاک‌سواری و ... در طول روز انرژی بسیاری را از شما می‌گیرد، اما برای بالا..
پروتئین بار مدل Kaman Bar - Peanut 35g
نا موجود
مدل: Peanut Protein Bar 35g برند: Kaman Bar
معرفی محصولپروتئین بار کمان‌بار مدل Peanut 35g، میان وعده‌ای خوشمزه و شیرین که می‌تواند انرژی دوباره به شما ببخشد. انجام فعالیت‌های مختلف از جمله ورزش، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پدل‌بردینگ، کایاک‌سواری و ... در طول روز انرژی بسیاری را از شما می‌گیرد، اما برای ..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات