محصولات
سبد خرید

Indel B

کمپانی ایندل بی در سال 1967 در ایتالیا تاسیس شد. این شرکت با تولید یخچال های 12 و 24 ولت شروع به کار کرد و آن ها را به گزینه ای ایده آل برای استفاده در قایق، سفر، کمپینگ و داخل خودرو تبدیل کرد. انعطاف پذیری و گسترش عظیم محصولات ایندل بی باعث موفقیت خارق العاده این کمپانی شده است به طوری که در سال 1982 این شرکت توسط ناسا برای ایجاد یخچال جهت استفاده بر روی شاتل فضایی کلمبیا انتخاب شد. در حقیقت، علت این انتخاب عملکرد در بی وزنی و چرخش 360 درجه در فضا بود. در آن سال Indel B در سراسر جهان شناخته شد و طیف وسیعی از محصولات خود را با کیفیت بالا و بر پایه استانداردهای روز اروپا تولید کرد. یخچال های تولید شده توسط این کمپانی از بهترین کمپرسور حال حاضر دنیا، Secop یا همان دانفوس سابق در محصولات خود بهره می گیرد و مجموعه کاملی از یخچال های صندوقی و کشویی برای انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین ارائه می دهد.
یخچال فریزر خودرو و کمپ 13 لیتری مدل Indel B - TB13
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB13 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 13 لیتری Indel B مدل TB13، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 15 لیتری مدل Indel B - TB15
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB15 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 15 لیتری Indel B مدل TB15، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 18 لیتری مدل Indel B - TB18
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB18 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 18 لیتری Indel B مدل TB18، کوچکترین یخچال شرکت ایندل بی بوده که به خاطر ابعاد کوچک و وزن کم، می توانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 29 لیتری مدل Indel B - TB31A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB31A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 29 لیتری Indel B مدل TB31A، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به دامان طبیعت، زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود یک یخچال فریزر که بتواند آب و انواع نوشیدنی های شما را خنک نگه ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 39 لیتری مدل Indel B - TB45A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB45A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 39 لیتری Indel B مدل TB45A، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 40 لیتری مدل Indel B - TB41A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB41A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 40 لیتری Indel B مدل TB41، با بدنه ای مقاوم از جنس پلاستیک و ظرفیتی مناسب، گزینه ای ایده آل برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی در داخل خودرو و کمپ می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و ..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 42 لیتری مدل Indel B - TB42
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB42 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 42 لیتری Indel B مدل TB42، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ی..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 45 لیتری مدل Indel B - TB55A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB55A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 45 لیتری Indel B مدل TB55، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ی..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 47 لیتری مدل Indel B - TB51A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB51A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 47 لیتری Indel B مدل TB51A، با بدنه ای مقاوم از جنس پلاستیک و ظرفیتی مناسب، گزینه ای ایده آل برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی در داخل خودرو و کمپ می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری مدل Indel B - TB65A
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB65A برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 60 لیتری Indel B مدل TB65A، با بدنه ای مقاوم از جنس فولاد و ظرفیتی مناسب، گزینه ای ایده آل برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی در داخل خودرو و کمپ می باشد. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و د..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 71 لیتری مدل Indel B - TB74
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB74 برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 71 لیتری Indel B مدل TB74، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ی..
یخچال فریزر خودرو و کمپ 97 لیتری مدل Indel B - TB100 Steel
فقط آنلاین نا موجود
مدل: TB100 Steel برند: Indel B
معرفی محصولیخچال فریزر 97 لیتری Indel B مدل TB100، یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای سفرهای چند روزه به همراه خانواده و یا گروهی به دامان طبیعت است. زمانی که قرار است با خودروی خود سفری طولانی داشته و چند روز را به همراه خانواده و دوستان در مکانی همانند جنگل و طبیعت سپری کنید، قطعا وجود ..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات