محصولات
سبد خرید

Hyundai

شرکت Hyundai متشکل از مجموعه ای از شرکت های تولیدی و وابسته به آن است که در سال 1947 توسط Chung Ju Yung در کره جنوبی تاسیس شد. در ابتدای راه هیوندا یک شرکت ساختمانی بود که توانست در سال 1954 شروع به توسعه در سایر بخش های صنعتی نیز نماید. در حال حاضر با گذشت بیش از 70 سال از تاسیس این شرکت، توانسته شرکت های زنجیره ای را ایجاد کند که از بالاترین استانداردهای بین المللی تبعیت می کنند.

هیوندا موتورز از شناخته ترین شرکت های این مجموعه عظیم است که جزء چهار برند برتر خودروسازی در جهان به شمار می رود. همچنین ورود به حیطه صنعت کشتی سازی، از دیگر موفقیت های این شرکت بوده که آن را به بزرگترین تولیدکننده کشتی در جهان تبدیل کرده است. از جمله صنایع دیگری که در آن ها نیز فعالت دارد می توان به ماشین آلات صنعتی، راه سازی، خدمات حمل و نقل، ابزارهای صنعتی و حرفه ای، محصولات برق و الکترونیک، قطعات یدکی و ... اشاره کرد. اکنون هیوندا با گسترش دفترهای خود به آمریکا، اروپا، چین، هند و سایر نقاط جهان توانسته نامی خوش از خود برجای گذارد، زیرا تعهد آن ها کیفیت، خدمات و فناوری های نوین می باشد.
هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات