محصولات
سبد خرید

شهری

 این دوچرخه ها جز پرطرفدارترین انواع دوچرخه می باشند که برای حمل و نقل و استفاده در داخل شهر بسیار پرکاربرد هستند. ساختارو طراحی این مدل دوچرخه ها به گونه ای است که با  بدنه آلومینیومی وکربنی سبک ، حمل آسانی دارند . و تایر آن ها  باریک و بدون آج می باشد. از مزیت های فوق العاده این دوچرخه ها می توان به این نکته  به سهولت در رکاب زدن اشاره کرد همچنین زاویه فرمان تا زین جوری طراحی شده است که دوچرخه سوار تسلط بیشتری بر روی فرمان دوچرخه داشته باشد.

اگرقصد خرید دوچرخه های شهری را داشتید حتما این نکته را به خاطر بسپارید که اکثر دوچرخه ها دارای کمک فنر و دنده نیستند اما برخی از برندها برای راحتی بیشتر دوچرخه سواران خود قابلیت دنده و کمک فنر را به محصولات خود اضافه کردند

ویژگی ها و مزایای دوچرخه های شهری :

  • امکان حمل راحت به دلیل بدنه ی سبک
  • تسلط زیاد روی فرمان دوچرخه
  • تایرهای باریک
  • سهولت رکاب زدن
  • قابلیت استفاده از زین های پهن
  • بیشتر
دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Fazer 20
نا موجود
مدل: Fazer 20 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Fazer 20، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. دوچرخه بچگانه فوجی گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که می خواهند فرزندان خود را از سنین کم به تفریحی سالم تشویق کنند و علاقه به ورزش و تحرک را ..
دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Kit 20
نا موجود
مدل: Kit 20 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Kit 20، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. دوچرخه بچگانه فوجی گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که می خواهند فرزندان خود را از سنین کم به تفریحی سالم تشویق کنند و علاقه به ورزش و تحرک را در..
دوچرخه مدل Fuji - Cross Town 2.1
نا موجود
مدل: Cross Town 2.1 Charcoal برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه شهری فوجی مدل Cross Town 2.1 Charcoal، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که مورد علاقه بسیاری از افراد در ر..
دوچرخه مدل Fuji - Traverse 28 1.3
نا موجود
مدل: Traverse 28 1.3 Orange برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه شهری فوجی مدل Traverse 28 1.3، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که مورد علاقه بسیاری از افراد در..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات