محصولات
سبد خرید

دوچرخه بند

دوچرخه بند

دوچرخه بند مدل Menabo - Alcor 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alcor 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Alcor 2، یک باربند دوچرخه است که می‌توانید به کمک آن، دوچرخه‌تان را به همراه خود، به کوهستان، کویر، جنگل و ... ببرید و هیجان رکاب‌زنی در مسیرهای خاکی و کوهستانی را تجربه کنید. این دوچرخه بند که توسط کمپانی ایتالیایی منابو طراحی و تولید شده است..
21,250,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Antares 3
ارسال رایگان در تهران
مدل: Antares 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Antares Plus، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دو..
28,200,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Boa 3
ارسال رایگان در تهران
مدل: Boa 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Boa 3، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه تولید لوازم جانبی اتومبیل است. این باربند دوچرخه استاندارد و ایمن، هنگامی که می‌خواهید تعطیلات و آخر هفته خود را در یک تور دوچرخه سواری یا گردش در طبیعت با دوچرخه شخصی ..
9,700,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Chrono
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chrono - 000123000000 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Chrono، برای حمل دوچرخه‌های سایز بزرگ بر روی سقف خودرو طراحی شده است، تا هنگامی که برای یک اسکای رانینگ فراموش نشدنی در کوهستان و یا رکاب‌زنی در مناطق جنگلی برنامه‌ریزی می‌کنید، یک باربند دوچرخه استاندارد و مناسب در اختیار داشته باشید.دوچرخ..
9,000,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Juza
ارسال رایگان در تهران
مدل: Juza - 0000810MU000 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Juza، از دیگر محصولات تولید شده کمپانی منابو بوده که یکی از مطرح ترین برند های ایتالیای در تولید باربند ها و دیگر لوازم جانبی خوردو می باشد. برای دوچرخه سواری در خارج از شهر، قطعا یکی از مشکلاتی که وجود دارد حمل دوچرخه توسط خودرو است که با وجود دوچرخه بن..
5,600,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Merak Rapid Type Q
ارسال رایگان در تهران
مدل: Merak Rapid Type Q برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Merak Rapid Type Q، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌..
15,540,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Mistral
ارسال رایگان در تهران
مدل: Mistral برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Mistral، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه تولید لوازم جانبی اتومبیل است. این باربند دوچرخه استاندارد و ایمن، هنگامی که می‌خواهید تعطیلات و آخر هفته خود را در یک تور دوچرخه سواری یا گردش در طبیعت با دوچرخه شخص..
3,950,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Pro Tour Indoor
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pro Tour Indoor برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Pro Tour Indoor، یک دوچرخه بند حرفه‌ای است که با طراحی ویژه و منحصربفردی که دارد، امکان حمل دوچرخه در داخل خودرو را برای شما فراهم می‌کند؛ به این ترتیب، هنگامی که در موقع بارش باران یا آب و هوای طوفانی و ... می‌خواهید به یک رکاب‌زنی پر هیجان ..
10,950,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Stand Up 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Stand Up 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Stand Up 2، محصول با کیفیت دیگری از کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط&..
12,240,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Steel Bike 3
ارسال رایگان در تهران
مدل: Steel Bike 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Steel Bike 3، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دو..
9,800,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Viper
ارسال رایگان در تهران
مدل: Viper برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Viper، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه تولید لوازم جانبی اتومبیل است. این باربند دوچرخه استاندارد و ایمن، هنگامی که می‌خواهید تعطیلات و آخر هفته خود را در یک تور دوچرخه سواری یا گردش در طبیعت با دوچرخه شخصی ..
5,340,000 تومان
دوچرخه بند مدل Mont Blanc - XXL
ارسال رایگان در تهران
مدل: XXL برند: Mont Blanc
معرفی محصولدوچرخه بند Mont Blanc مدل XXL، به افرادی که اوقات فراغت خود را به دوچرخه سواری می پردازند کمک بسیاری می کند چراکه یکی از مشکلاتی که برای دوچرخه سواری در محیط های دور از خانه مواجه می شویم، حمل آن توسط خودرو می باشد. هنگامی که برای دوچرخه سواری به کوه، جنگل، پارک و ..
5,800,000 تومان
دوچرخه بند مدل Menabo - Alcor 3
نا موجود
مدل: Alcor 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Alcor 3، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دور از ..
دوچرخه بند مدل Menabo - Asso
نا موجود
مدل: Asso برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Asso، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است که با کالاهای متنوع و گسترده، بهترین گزینه ممکن را با توجه به نوع اتومبیل و نیاز شما، ارائه می‌دهد. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در بر..
دوچرخه بند مدل Menabo - Bike Pro
نا موجود
مدل: Bike Pro برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Bick Pro، یکی دیگر از محصولات کمپانی ایتالیایی Menabo بوده که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است. قطعا یکی از مشکلاتی که برای دوچرخه سواری در محیط های دور از خانه مواجه می شویم، حمل آن توسط خودرو می باشد،‌ که با تهیه این دوچرخه بند..
دوچرخه بند مدل Menabo - Huggy Lock
نا موجود
مدل: Huggy Lock برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Huggy Lock، یکی دیگر از محصولات کمپانی ایتالیایی Menabo بوده که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است. قطعا یکی از مشکلاتی که برای دوچرخه سواری در محیط های دور از خانه مواجه می شویم، حمل آن توسط خودرو می باشد،‌ که با تهیه این دوچرخه بند می..
دوچرخه بند مدل Menabo - Iron
نا موجود
مدل: Iron برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Iron، از دیگر محصولات تولید شده کمپانی منابو بوده که یکی از مطرح ترین برند های ایتالیای در تولید باربند ها و دیگر لوازم جانبی خوردو می باشد. برای دوچرخه سواری در خارج از شهر قطعا یکی از مشکلاتی که وجود دارد حمل دوچرخه توسط خودرو می باشد،‌ که با وجود..
دوچرخه بند مدل Menabo - Logic 2
نا موجود
مدل: Logic 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Logic 2، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دور از ..
دوچرخه بند مدل Menabo - Logic 3
نا موجود
مدل: Logic 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Logic 3، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دور از ..
دوچرخه بند مدل Menabo - Marius
نا موجود
مدل: Marius برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند منابو مدل Marius، این دوچرخه بند قابلیت حمل سه دوچرخه را داشته و مجهز به سیستم قفل شونده سریع (Quick Lock ) است. تسمه های پلاستیکی بکار برده در این محصول برای نگهداری دوچرخه ها، از جنس پلاستیک بسیار مرغوب و مقاوم بوده و از تکان خوردن دوچرخه ها در زمان حرکت اتومبیل و ایست ها..
دوچرخه بند مدل Menabo - Merak Type K
نا موجود
مدل: Merak Type K (Tilting) برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Merak Type K، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دو..
دوچرخه بند مدل Menabo - Merak Type S
نا موجود
مدل: Merak Type S (Fixed) برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Merak Type S، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دو..
دوچرخه بند مدل Menabo - Polaris 2
نا موجود
مدل: Polaris 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Polaris 2، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دور ا..
دوچرخه بند مدل Menabo - Polaris 3
نا موجود
مدل: Polaris 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Polaris 3، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دور ا..
دوچرخه بند مدل Menabo - Pro Tour
نا موجود
مدل: Pro Tour برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Pro Tour، یک دوچرخه بند سقفی حرفه‌ای می‌باشد که به دلیل طراحی ویژه، مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. این دوچرخه بند از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو می‌باشد که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است که با کالاهای متنو..
دوچرخه بند مدل Menabo - Race 4
نا موجود
مدل: Race 4 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Race 4، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دور از خ..
دوچرخه بند مدل Menabo - Sirio Plus
نا موجود
مدل: Sirio Plus برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Sirio Plus، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دور ..
دوچرخه بند مدل Menabo - Stand Up 3
نا موجود
مدل: Stand Up 3 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Stand Up 3، محصول با کیفیت دیگری از کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط&..
دوچرخه بند مدل Menabo - Steel Bike 2
نا موجود
مدل: Steel Bike 2 برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه بند Menabo مدل Steel Bike 2، از محصولات کمپانی ایتالیایی منابو است که برندی شناخته شده و با کیفیت در زمینه ساخت لوازم جانبی اتومبیل است. اگر برای حمل دوچرخه خود هنگام شرکت در برنامه‌های طبیعت‌گردی، تور دوچرخه سواری، سفرهای تفریحی، دوچرخه سواری در محیط‌های دو..
دوچرخه بند مدل Menabo - Top Bike
نا موجود
مدل: Top Bike برند: Menabo
معرفی محصولدوچرخه‌بند منابو مدل Top Bike، ایده‌آل برای حمل دوچرخه است و محصولی دیگر از برند ایتالیایی منابو بوده که سال‌هاست در زمینه ساخت باربندهای خودرویی تلاش کرده و اکنون توانسته نامی آشنا در این زمینه باشد. گاهی اوقات دوچرخه‌سواری در میان درختان سرسبز، کنار رودخانه یا در..
نمايش 1 تا 30 از 36 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات