محصولات
سبد خرید

دوچرخه

امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین ، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که برای حمل و نقل یا به صورت ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند و مورد علاقه بسیاری از افراد در رده های سنی مختلف می باشند. با توجه به این که تنوع در مدل های دوچرخه بسیار زیاد است و هر دوچرخه برای هر فرد و هر مسیری نمی تواند مناسب باشد پس با جدیت می توان گفت که انتخاب دوچرخه به دلیل برخورداری از ویژگی های فنی متعدد و تنوع محصولات در دسته بندی های مختلف ، کار بسیار سختی به حساب می آید و خرید شما نیازمند دانش فنی در این زمینه می باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم اطلاعات جامعی را گرداوری کنیم تا شما بتوانید قبل از خریدتان بهترین و آگاهانه ترین انتخاب را برحسب نیاز و توان مالی خود داشته باشید. با ما همراه باشید تا علاوه بر اینکه با نکات مهم در انتخاب دوچرخه آشنا بشید ، قطعات آن را نیز بشناسید.

دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Dynamite 20
نا موجود
مدل: Dynamite 20 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 20، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که می خواهند فرزندان خود را از سنین کم به تفریحی سالم تشویق کنند و علاقه به ورزش و تحرک را در آن..
دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Dynamite 24 Comp
نا موجود
مدل: Dynamite 24 Comp برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 24 Comp، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب کودکان و نوجوانان بوده و انتخابی ایده آل برای خانواده هایی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای اس..
دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Dynamite 24 Pro
نا موجود
مدل: Dynamite 24 Pro برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 24 Pro، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب کودکان و نوجوانان بوده و انتخابی ایده آل برای خانواده هایی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای است..
دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Fazer 20
نا موجود
مدل: Fazer 20 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Fazer 20، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. دوچرخه بچگانه فوجی گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که می خواهند فرزندان خود را از سنین کم به تفریحی سالم تشویق کنند و علاقه به ورزش و تحرک را ..
دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Kit 20
نا موجود
مدل: Kit 20 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Kit 20، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. دوچرخه بچگانه فوجی گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که می خواهند فرزندان خود را از سنین کم به تفریحی سالم تشویق کنند و علاقه به ورزش و تحرک را در..
دوچرخه مدل  Fuji - Nevada 27.5 1.1
نا موجود
مدل: Nevada 27.5.1.1 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.1، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم A2-SL بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز مجهز به Shimano XT می باشد که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم ..
دوچرخه مدل  Fuji - Nevada 27.5.1.4
نا موجود
مدل: Nevada 27.5.1.4 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5.1.4 ، مناسب کوهستان و فضاهای خارج از شهر می باشد.اگر به دنبال دوچرخه ای هستید که بتوانید همه چیز آن را کنترل کنید،این دوچرخه می تواند نیاز شما را برطرف نماید. این محصول چند منظوره مدرن، کارامد و بادوام بوده و هنگام سوار شدن و رکاب زدن احساس راحتی را به..
دوچرخه مدل Blast - Force 26" V / Black
نا موجود
مدل: Force 26" V-24SP-Y8 / Black برند: Blast
معرفی محصولدوچرخه بلست مدل Force 26" V،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
دوچرخه مدل Blast - Force 26" V / Blue
نا موجود
مدل: Force 26" V-24SP-Y8 / Blue برند: Blast
معرفی محصولدوچرخه بلست مدل Force 26" V،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
دوچرخه مدل Blast - Hyper 26" MD
نا موجود
مدل: Hyper 26" MD-21SP-ST-Y0 برند: Blast
معرفی محصولدوچرخه بلست مدل Hyper 26" MD،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در ..
دوچرخه مدل Blast - Monster 24" HD
نا موجود
مدل: Monster 24" HD-21SP-Y0 برند: Blast
معرفی محصولدوچرخه بلست مدل Monster 24" HD،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
دوچرخه مدل Blast - Space 27.5" V
نا موجود
مدل: Space 27.5" V-21SP-Y0 برند: Blast
معرفی محصولدوچرخه بلست مدل Space 27.5" V، وسیله‌ای مناسب جهت دوچرخه‌سواری در مناطق کوهستانی است. دوچرخه‌سواری در کوهستان یکی از هیجان انگیزترین ورزش‌ها در طبیعت است که به شما کمک می‌کند تا از شلوغی شهر دور شوید و در طبیعت گشت و گذار کنید‌.در ساختار بدنه این..
دوچرخه مدل Blast - Ultra 29" HD
نا موجود
مدل: Ultra 29" HD-30SP-Y0 برند: Blast
معرفی محصولدوچرخه بلست مدل Ultra 29" HD، وسیله‌ای مناسب جهت دوچرخه‌سواری در مناطق کوهستانی است. دوچرخه سواری در کوهستان یکی از هیجان انگیزترین ورزش‌ها در طبیعت است که به شما کمک می‌کند تا از شلوغی شهر دور شوید و در طبیعت گشت و گذار کنید‌.در ساختار بدنه این دوچرخ..
دوچرخه مدل Blast - Wild 27.5" HD
نا موجود
مدل: Wild 27.5" HD-18SP-Y0 برند: Blast
معرفی محصولدوچرخه بلست مدل Wild 27.5" HD، وسیله‌ای مناسب جهت دوچرخه‌سواری در مناطق کوهستانی است. دوچرخه سواری در کوهستان یکی از هیجان انگیزترین ورزش‌ها در طبیعت است که به شما کمک می‌کند تا از شلوغی شهر دور شوید و در طبیعت گشت و گذار کنید‌.در ساختار بدنه این دوچر..
دوچرخه مدل Cannondale - Cujo 3
نا موجود
مدل: Cujo 3- 27.5 NSP برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Cujo 3، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام ..
دوچرخه مدل Cannondale - Trail 4
نا موجود
مدل: Trail 4 - BBQ 27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 4، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام بوده ..
دوچرخه مدل Cannondale - Trail 5
نا موجود
مدل: Trail 5- CER 27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 5، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام بوده ..
دوچرخه مدل Cannondale - Trail 6
نا موجود
مدل: Trail 6 - GRN 27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 6، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که علاوه بر وزن کم در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد و همچنین ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی می باشد. این محصول محکم و بادوام بوده و در طول دوچرخه سواری احساس امنیت و راحتی را به ..
دوچرخه مدل Cannondale -Trail 3
نا موجود
مدل: Trail 3-27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 3، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام بوده ..
دوچرخه مدل Fuji - Adventure 27.5 V-Brake
نا موجود
مدل: Adventure 27.5 V-Brake برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Adventure 27.5 V-Brake، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه کوهستانی مجهز به قطعاتی سبک و بسیار با دوام بوده و علاوه بر کوهستان، می توان از آن در جاده های خاکی و معابر شهری نیز استفاده کرد.تمامی قط..
دوچرخه مدل Fuji - Cross Town 2.1
نا موجود
مدل: Cross Town 2.1 Charcoal برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه شهری فوجی مدل Cross Town 2.1 Charcoal، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که مورد علاقه بسیاری از افراد در ر..
دوچرخه مدل Fuji - Nevada 26 1.3
نا موجود
مدل: Nevada 26 1.3 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 26 1.3، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای استفاده در مسیرهای پر پیچ..
دوچرخه مدل Fuji - Nevada 27.5 1.3
نا موجود
مدل: Nevada 27.5 1.3 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.3، مناسب کوهستان و فضاهای خارج از شهر می باشد. اگر به دنبال دوچرخه ای هستید که بتوانید همه چیز آن را کنترل کنید، این دوچرخه می تواند نیاز شما را برطرف نماید. این محصول چند منظوره مدرن، کارامد و بادوام بوده و هنگام سوار شدن و رکاب زدن احساس راحتی را ب..
دوچرخه مدل Fuji - Nevada 27.5 1.7 Eqp
نا موجود
مدل: Nevada 27.5 1.7 Eqp برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.7 Eqp، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای استفاده در مسی..
دوچرخه مدل Fuji - Nevada 27.5 1.9 Sport White
نا موجود
مدل: Nevada 27.5 1.9 Sport White برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.9 Sport White، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه اسپرت بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان ورزشکاری است که به اصالت و امنیت دوچرخه خود اهمیت می دهند و یکی از ویژگی های بی نظی..
دوچرخه مدل Fuji - Outland 29 1.3
نا موجود
مدل: Outland 29 1.3 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Outland 29 1.3، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای استفاده در مسیرهای پر پیچ و خ..
دوچرخه مدل Fuji - Traverse 28 1.3
نا موجود
مدل: Traverse 28 1.3 Orange برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه شهری فوجی مدل Traverse 28 1.3، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که مورد علاقه بسیاری از افراد در..
دوچرخه مدل GT - Aggressor Comp 27.5
نا موجود
مدل: Aggressor Comp 27.5 برند: GT
معرفی محصولدوچرخه جی تی مدل Aggressor Comp 27.5، محصولی از برند آمریکایی جی تی می باشد که دوچرخه های تولید شده توسط این کمپانی از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار هستند. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است ..
دوچرخه مدل Peugeot - M02 200 H 27.5
نا موجود
مدل: M02 200 H 27.5 برند: Peugeot
معرفی محصولدوچرخه پژو مدل M02 200 H 27.5، محصولی از برند مطرح پژو و تولید کشور فرانسه با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه کوهستانی مجهز به قطعاتی سبک و بسیار با دوام بوده و علاوه بر کوهستان، می توان از آن در جاده های خاکی و معابر شهری نیز استفاده کرد.تمامی ..
دوچرخه مدل Peugeot - M03 200 D 26
نا موجود
مدل: M03 200 D 26 برند: Peugeot
معرفی محصولدوچرخه پژو مدل M03 200 D 26، محصولی از برند مطرح پژو و تولید کشور فرانسه با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه کوهستانی، مناسب بانوان و مجهز به قطعاتی سبک و بسیار با دوام بوده و علاوه بر کوهستان، می توان از آن در جاده های خاکی و معابر شهری نیز استفاده کرد. ..
نمايش 1 تا 30 از 33 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات