محصولات
سبد خرید

دوچرخه

امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین ، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که برای حمل و نقل یا به صورت ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند و مورد علاقه بسیاری از افراد در رده های سنی مختلف می باشند. با توجه به این که تنوع در مدل های دوچرخه بسیار زیاد است و هر دوچرخه برای هر فرد و هر مسیری نمی تواند مناسب باشد پس با جدیت می توان گفت که انتخاب دوچرخه به دلیل برخورداری از ویژگی های فنی متعدد و تنوع محصولات در دسته بندی های مختلف ، کار بسیار سختی به حساب می آید و خرید شما نیازمند دانش فنی در این زمینه می باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم اطلاعات جامعی را گرداوری کنیم تا شما بتوانید قبل از خریدتان بهترین و آگاهانه ترین انتخاب را برحسب نیاز و توان مالی خود داشته باشید. با ما همراه باشید تا علاوه بر اینکه با نکات مهم در انتخاب دوچرخه آشنا بشید ، قطعات آن را نیز بشناسید.

مدل: Dynamite 20 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 20، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که می خواهند فرزندان خود را از سنین کم به تفریحی سالم تشویق کنند و علاقه به ورزش و تحرک را در آن..
2,299,000 تومان
مدل: Dynamite 24 Comp برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 24 Comp، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب کودکان و نوجوانان بوده و انتخابی ایده آل برای خانواده هایی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای اس..
3,099,000 تومان
مدل: Adventure 27.5 V-Brake برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Adventure 27.5 V-Brake، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه کوهستانی مجهز به قطعاتی سبک و بسیار با دوام بوده و علاوه بر کوهستان، می توان از آن در جاده های خاکی و معابر شهری نیز استفاده کرد.تمامی قط..
3,099,000 تومان
مدل: Nevada 27.5 1.7 Eqp برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.7 Eqp، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای استفاده در مسی..
6,999,000 تومان
مدل: Nevada 27.5 1.9 Sport White برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.9 Sport White، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه اسپرت بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان ورزشکاری است که به اصالت و امنیت دوچرخه خود اهمیت می دهند و یکی از ویژگی های بی نظی..
4,699,000 تومان
مدل: Traverse 28 1.3 Orange برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه شهری فوجی مدل Traverse 28 1.3، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که مورد علاقه بسیاری از افراد در..
8,199,000 تومان
مدل: Aggressor Comp 27.5 برند: GT
معرفی محصولدوچرخه جی تی مدل Aggressor Comp 27.5، محصولی از برند آمریکایی جی تی می باشد که دوچرخه های تولید شده توسط این کمپانی از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار هستند. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است ..
4,299,000 تومان
دوچرخه بچگانه مدل Fuji - Dynamite 24 Pro
نا موجود
مدل: Dynamite 24 Pro برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 24 Pro، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب کودکان و نوجوانان بوده و انتخابی ایده آل برای خانواده هایی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای است..
0 تومان
دوچرخه مدل  Fuji - Nevada 27.5 1.1
نا موجود
مدل: Nevada 27.5.1.1 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.1، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم A2-SL بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز مجهز به Shimano XT می باشد که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم ..
0 تومان
دوچرخه مدل  Fuji - Nevada 27.5.1.4
نا موجود
مدل: Nevada 27.5.1.4 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5.1.4 ، مناسب کوهستان و فضاهای خارج از شهر می باشد.اگر به دنبال دوچرخه ای هستید که بتوانید همه چیز آن را کنترل کنید،این دوچرخه می تواند نیاز شما را برطرف نماید. این محصول چند منظوره مدرن، کارامد و بادوام بوده و هنگام سوار شدن و رکاب زدن احساس راحتی را به..
0 تومان
دوچرخه مدل Cannondale - Cujo 3
نا موجود
مدل: Cujo 3- 27.5 NSP برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Cujo 3، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام ..
0 تومان
دوچرخه مدل Cannondale - Trail 4
نا موجود
مدل: Trail 4 - BBQ 27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 4، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام بوده ..
0 تومان
دوچرخه مدل Cannondale - Trail 5
نا موجود
مدل: Trail 5- CER 27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 5، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام بوده ..
0 تومان
دوچرخه مدل Cannondale - Trail 6
نا موجود
مدل: Trail 6 - GRN 27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 6، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که علاوه بر وزن کم در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد و همچنین ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی می باشد. این محصول محکم و بادوام بوده و در طول دوچرخه سواری احساس امنیت و راحتی را به ..
0 تومان
دوچرخه مدل Cannondale -Trail 3
نا موجود
مدل: Trail 3-27.5 برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Trail 3، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. بدنه این دوچرخه از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات مقاومت بالایی دارد. ترمزهای آن هیدرولیک دیسکی و چرخ عقب آن نیز به گونه ای طراحی شده که مانع از عقب رفت در هنگام سربالایی ها می شود. این محصول محکم و بادوام بوده ..
0 تومان
دوچرخه مدل Fuji - Cross Town 2.1
نا موجود
مدل: Cross Town 2.1 Charcoal برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه شهری فوجی مدل Cross Town 2.1 Charcoal، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. امروزه دوچرخه ها جز پرطرفدارترین، کم هزینه ترین و سازگار ترین وسایل نقلیه با محیط زیست در سراسر جهان به حساب می آیند که مورد علاقه بسیاری از افراد در ر..
4,799,000 تومان
دوچرخه مدل Fuji - Nevada 26 1.3
نا موجود
مدل: Nevada 26 1.3 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 26 1.3، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای استفاده در مسیرهای پر پیچ..
0 تومان
دوچرخه مدل Fuji - Nevada 27.5 1.3
نا موجود
مدل: Nevada 27.5 1.3 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Nevada 27.5 1.3، مناسب کوهستان و فضاهای خارج از شهر می باشد. اگر به دنبال دوچرخه ای هستید که بتوانید همه چیز آن را کنترل کنید، این دوچرخه می تواند نیاز شما را برطرف نماید. این محصول چند منظوره مدرن، کارامد و بادوام بوده و هنگام سوار شدن و رکاب زدن احساس راحتی را ب..
0 تومان
دوچرخه مدل Fuji - Outland 29 1.3
نا موجود
مدل: Outland 29 1.3 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه فوجی مدل Outland 29 1.3، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب بانوان و آقایان بوده و انتخابی ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای استفاده در مسیرهای پر پیچ و خ..
0 تومان
دوچرخه مدل Peugeot - M02 200 H 27.5
نا موجود
مدل: M02 200 H 27.5 برند: Peugeot
معرفی محصولدوچرخه پژو مدل M02 200 H 27.5، محصولی از برند مطرح پژو و تولید کشور فرانسه با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه کوهستانی مجهز به قطعاتی سبک و بسیار با دوام بوده و علاوه بر کوهستان، می توان از آن در جاده های خاکی و معابر شهری نیز استفاده کرد.تمامی ..
0 تومان
دوچرخه مدل Peugeot - M03 200 D 26
نا موجود
مدل: M03 200 D 26 برند: Peugeot
معرفی محصولدوچرخه پژو مدل M03 200 D 26، محصولی از برند مطرح پژو و تولید کشور فرانسه با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه کوهستانی، مناسب بانوان و مجهز به قطعاتی سبک و بسیار با دوام بوده و علاوه بر کوهستان، می توان از آن در جاده های خاکی و معابر شهری نیز استفاده کرد. ..
0 تومان
دوچرخه مدلCannondale - Catalyst 1
نا موجود
مدل: Catalyst 27.5 Red برند: Cannondale
معرفی محصولدوچرخه کنندال مدل Catalyst 1، با بدنه آلومینیوم و ترمز هیدرولیک دیسکی بوده و چرخ دنده های آن به گونه ای طراحی شده که می توانید با اطمینان در هر مسیر از آن استفاده کنید. این دوچرخه کیفیت و دوام بالایی داشته و مناسب برای کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد.(دوچرخه های کنندال که در..
0 تومان
<