محصولات
سبد خرید

تشک بادی

تشک بادی
مدل: HCH-03 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-03، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را که بیشتر مناسب افراد سبک وزن است را با توجه به حجم کمی که اشغال م..
725,000 تومان
مدل: HCH-02 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-02، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح  به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و به عنوان صندلی بر روی آن ب..
795,000 تومان
مدل: HCH-01 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-01، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و بر روی آن همانند یک تشک ..
850,000 تومان
مدل: Cosy Topper Double برند: Vango
معرفی محصولروکش فومی تشک بادی ونگو مدل Cosy Topper Double، محصولی کاربردی از این کمپانی و دارای لایه ای از جنس فوم و پارچه ای نرم و براق می باشد. این روکش مجهز به Memory Foam بوده و باعث می شود با قرارگیری بر روی آن حالت طبیعی بدن افراد حفظ شود و فشاری به نقاط مختلف بدن وارد نگردد تا در نهایت خو..
1,150,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصولتشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
220,000 تومان
مدل: Camp Airbed برند: Dumbo
معرفی محصولتشک بادی دامبو مدل Dumbo، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باشد ..
230,000 تومان
زیرانداز خودبادشونده مدل Vango - Comfort 10 Double
نا موجود
مدل: Comfort 10 Double برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده ونگو مدل Comfort 10 Double، با پارچه ای از جنس پلی استر براق و نرم  به ضخامت 10 سانتی متر از عایق فوم بوده که بدن را گرم نگه می دارد. دارای یک دریچه بوده که می‌ توان با استفاده از پمپ برقی یا دستی باد آن را  تا میزان دلخواه پرو خالی کرد.این محص..
زیرانداز خودبادشونده مدل Vango - Adventure DLX 5 Standard
نا موجود
مدل: Adventure DLX 5 Standard برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده ونگو مدل Adventure DLX 5 Standard، یکی از محصولات کمپانی انگلیسی ونگو بوده که مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد و خوابی آسوده را برای افراد تضمین می کند.این محصول دارای فوم عایق جهت ایجاد گرمای اضافی با ..
زیرانداز خودبادشونده مدل  Vango - Comfort 10 Single
نا موجود
مدل: Comfort 10 Single برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز خود بادشونده ونگو مدل Comfort 10 Single ، یکی از شیک ترین و راحت ترین محصول کمپانی ونگو با عایق بندی بهینه شده (Warmth: میزان انتقال گرما و سرما از سطح زمین) به ضخامت 10 سانتی متر با رویه پلی استر بسیار نرم و راحت ، که خواب دلپذیری را به شما  ارائه می دهد .در..
تشک بادی مدل Vango - Single Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Single Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Single Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن به گونه ای اس..
تشک بادی مدل Vango - Double Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Double Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Double Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب استفاده دو نفر در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن&..
تشک بادی مدل Vango - Airhead Single Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Airhead Single Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Airhead Single Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن&n..
تشک بادی مدل Vango - Airhead Double Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Airhead Double Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Airhead Double Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب دو نفر جهت استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طر..
تشک بادی مدل Outwell - Flock Classic W/Pillow & Pump Single
نا موجود
مدل: Flock Classic Single برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی اوت ول مدل Flock Classic W/Pillow & Pump Single، محصولی با کیفیت از کمپانی دانمارکی اوت ول و مناسب یک نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و ... می باشد. ضخامت این محصول به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
تشک بادی مدل Outwell - Flock Classic W/Pillow & Pump Double
نا موجود
مدل: Flock Classic W/Pillow & Pump Double برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی اوت ول مدل Flock Classic W/Pillow & Pump Double، محصولی با کیفیت از کمپانی دانمارکی اوت ول و مناسب دو نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و ... می باشد. ضخامت این محصول به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
تشک بادی مدل Outwell - Flock Classic  Double
نا موجود
مدل: Flock Classic  Double برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی اوت ول مدل Flock Classic Double، محصولی با کیفیت از کمپانی دانمارکی اوت ول و مناسب دو نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و ... می باشد. ضخامت این محصول به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس نمی شود.&nbs..
تشک بادی مدل EasyCamp - Flock Single
نا موجود
مدل: Flock Single برند: Easy Camp
معرفی محصولتشک بادی ایزی کمپ مدل Flock Single، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب یک نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفر های طبیعتگردی و ... می باشد. این محصول دارای تحمل وزن 120 کیلوگرم بوده و ضخامت آن به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
تشک بادی مدل EasyCamp - Flock Double
نا موجود
مدل: Flock Double برند: Easy Camp
معرفی محصولتشک بادی ایزی کمپ مدل Flock Double، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب دو نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفر های طبیعتگردی و ... می باشد. این محصول دارای تحمل وزنی برابر با 240 کیلوگرم بوده و ضخامت آن به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی..
تشک بادی تک نفره مدل Radar -  Air Sofa
نا موجود
مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصولتشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
تشک بادی تک نفره مدل Outwell - Flock Excellent Single
نا موجود
مدل: Flock Excellent Single برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی تک نفره اوت ول مدل Flock Excellent Single، یکی دیگر از مدل تشک های این برند بوده که با طراحی زیبا و کیفیت بالا، مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته است. از این تشک می توان در سفر، کمپینگ و حتی منزل یا ویلای خود استفاده نمایید. این تشک با جنسی از پی وی سی مقا..
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)