محصولات
سبد خرید

تشک بادی

تشک های بادی از جمله محصولاتی هستند که شما می توانید در سفر های طبیعت گردی و کمپینگ خود از آنها استفاده کنید. شما می توانید از آنها در کنار ساحل یا در جنگل استفاده کنید، می توانید درون چادر مسافرتی  یا در عقب خودروی آفرودی تان قرارشان دهید یا در بعضی موارد، بسته به علاقه شخصی تان یا در شرایطی که بر روی زمینی مرطوب و یا ناهموار هستید، می توانید از آن ها به عنوان زیر اندازهایی دارای ارتفاع کم، قابل انعطاف و نرم بهره مند شوید. تشک های بادی در مدل ها، ابعاد و جنس های مختلف برای مصارف گوناگون تولید می شوند؛ دسته از آن ها ضد آب هستند که حتی برای استفاده در استخر و دریا هم مناسبند، دسته ای از آنها بسیار سبک و همین طور کم حجم هستند که می توانند برای قرار گیری درون کوله پشتی گزینه های مناسبی باشند، در نوعی دیگر قابلیت باد شوندگی خودکار با استفاده از هوای محیط را دارند و یا همچنین می توانند پکیجی از تمامی این خصوصیت ها باشند که شما می توانید بسته به شرایط سفر و نیاز خود یک یا چندین عدد از آن ها را همراه خود داشته باشید.

مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصولتشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
1,750,000 تومان
مدل: Flock Single برند: Easy Camp
معرفی محصولتشک بادی ایزی کمپ مدل Flock Single، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب یک نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفر های طبیعتگردی و ... می باشد. این محصول دارای تحمل وزن 120 کیلوگرم بوده و ضخامت آن به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
2,110,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصولتشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
1,050,000 تومان
زیرانداز خودبادشونده مدل Darche - All Terrain Mattress 1100
ارسال رایگان در تهران
مدل: All Terrain Mattress 1100 برند: Darche
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده دارچه مدل All Terrain Mattress 1100، که هنگام شب‌مانی در طبیعت می‌توانید آن را به عنوان زیرانداز کیسه خواب مورد استفاده قرار دهید، به استراحت و خواب آسوده شما در طول یک سفر کمپی، آفرودی، کویرنوردی، طبیعت گردی و ... کمک بسیاری می‌کند؛ چرا که، ای..
17,900,000 تومان
زیرانداز خودبادشونده مدل Darche - All Terrain Mattress 1400
ارسال رایگان در تهران
مدل: All Terrain Mattress 1400 برند: Darche
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده دارچه مدل All Terrain Mattress 1400، که هنگام شب‌مانی در طبیعت می‌توانید آن را به عنوان زیرانداز چادر یا زیرانداز کیسه خواب و ... مورد استفاده قرار دهید، به استراحت و خواب آسوده شما در طول یک سفر کمپی، آفرودی، کویرنوردی، کوهنوردی و ... کمک بسیاری می..
21,000,000 تومان
زیرانداز خودبادشونده مدل KingCamp - 3.94 Inch Thick
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inch Thick 3.94 / KM2102 برند: KingCamp
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده کینگ کمپ مدل 3.94 Inch Thick، این امکان را برای شما فراهم ساخته تا بتوانید هنگام برپایی چادر در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... با استفاده از این زیرانداز دو نفره یک مکانی نرم جهت خوابیدن بر روی سطح زمین و یا محلی برای نشستن خود مهیا کنید و از استراحت و تماش..
13,100,000 تومان
مدل: HCH-02 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-02، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح  به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، همراه داشته باشید و به عنوان صندلی بر روی آن ب..
1,400,000 تومان
مدل: HCH-03 برند: Benchin
معرفی محصولصندلی بادی Benchin مدل HCH-03، محصولی بی نظیر برای استفاده در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می روید، می توانید این محصول فوق العاده را که بیشتر مناسب افراد سبک وزن است را با توجه به حجم کمی که اشغال م..
1,200,000 تومان
مدل: Oztrail - Air Bed Repair Kit برند: Oztrail
معرفی محصولکیت تعمیر Oztrail مدل Air Bed Repair Kit، یک محصول مناسب و کارا است که در صورت بروز خرابی و یا پارگی محصولات بادی، به کمک شما آمده تا بتوانید به راحتی به تعمیر وسیله بادی مورد استفاده‌تان بپردازید. با همراه داشتن این کیت تعمیر در سفر و کمپینگ، دیگر نگرانی بابت خراب شدن لوازم بادی..
250,000 تومان
تشک بادی تک نفره مدل Asaklitt - AirBed
نا موجود
مدل: AirBed برند: Asaklitt
معرفی محصولتشک بادی تک نفره Asaklitt مدل AirBed، مجهز به یک پمپ داخلی برقی است اما به دلیل قابلیت راه‌اندازی با انواع پمپ‌ باد مانند پمپ باد دستی، پدالی، فندکی، فشاری و ... در شرایط عدم دسترسی به برق نیز قابل استفاده است. این نوع تشک به دلیل کم حجم بودن، جایگزین مناسبی برای رختخواب&zwn..
تشک بادی تک نفره مدل Outwell - Flock Excellent Single
نا موجود
مدل: Flock Excellent Single برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی تک نفره اوت ول مدل Flock Excellent Single، یکی دیگر از مدل تشک های این برند بوده که با طراحی زیبا و کیفیت بالا، مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته است. از این تشک می توان در سفر، کمپینگ و حتی منزل یا ویلای خود استفاده نمایید. این تشک با جنسی از پی وی سی مقا..
تشک بادی دو نفره مدل Asaklitt - AirBed
نا موجود
مدل: AirBed 2Person برند: Asaklitt
معرفی محصولتشک بادی دو نفره Asaklitt مدل AirBed، مجهز به یک پمپ داخلی برقی است اما به دلیل قابلیت راه‌اندازی با انواع پمپ‌ باد مانند پمپ باد دستی، پدالی، فندکی، فشاری و ... در شرایط عدم دسترسی به برق نیز قابل استفاده است. این نوع تشک به دلیل کم حجم بودن، جایگزین مناسبی برای رختخواب&zwn..
تشک بادی مدل Coleman - QuickBed Full-Deux Places
نا موجود
مدل: QuickBed Airbed Full-Deux Places برند: Coleman
معرفی محصولتشک بادی دو نفره کلمن مدل QuickBed Full-Deux Places، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در منزل و سفر می باشد. این تشک تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی که با قدمتی بیش از یک قرن در زمینه تولید محصولات کمپینگ و طبیعت‌گردی نظیر چ..
تشک بادی مدل Coleman - QuickBed Single-Full
نا موجود
مدل: QuickBed Single High Airbed-Full برند: Coleman
معرفی محصولتشک بادی دو نفره کلمن مدل QuickBed Single-Full، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در منزل و سفر می باشد. این تشک تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی که با قدمتی بیش از یک قرن در زمینه تولید محصولات کمپینگ و طبیعت گردی نظیر چادر، یخدان..
تشک بادی مدل Coleman - QuickBed Single-King
نا موجود
مدل: QuickBed Single High Airbed-King برند: Coleman
معرفی محصولتشک بادی دو نفره کلمن مدل QuickBed Single-King، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در منزل و سفر می باشد. این تشک تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی که با قدمتی بیش از نیم قرن در زمینه تولید محصولات کمپینگ و طبیعت گردی نظیر چادر، یخدا..
تشک بادی مدل Coleman - QuickBed Single-Queen
نا موجود
مدل: QuickBed Single High Airbed-Queen برند: Coleman
معرفی محصولتشک بادی دو نفره کلمن مدل QuickBed Single-Queen، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در منزل و سفر می باشد. این تشک تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی که با قدمتی بیش از یک قرن در زمینه تولید محصولات کمپینگ و طبیعت گردی نظیر چادر، یخدا..
تشک بادی مدل Coleman - QuickBed Single-Twin
نا موجود
مدل: QuickBed Single -Twin برند: Coleman
معرفی محصولتشک بادی تک نفره کلمن مدل QuickBed Single، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای خواب و استراحت افراد در منزل و سفر می باشد. این تشک تولید شده توسط کمپانی آمریکایی کلمن بوده که این کمپانی که با قدمتی بیش از یک قرن در زمینه تولید محصولات کمپینگ و طبیعت گردی نظیر چادر، یخدان، کیس..
تشک بادی مدل Dumbo
نا موجود
مدل: Camp Airbed برند: Dumbo
معرفی محصولتشک بادی دامبو مدل Dumbo، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باشد ..
تشک بادی مدل EasyCamp - Flock Double
نا موجود
مدل: Flock Double برند: Easy Camp
معرفی محصولتشک بادی ایزی کمپ مدل Flock Double، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب دو نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفر های طبیعتگردی و ... می باشد. این محصول دارای تحمل وزنی برابر با 240 کیلوگرم بوده و ضخامت آن به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی..
تشک بادی مدل Outwell - Flock Classic Double
نا موجود
مدل: Flock Classic Double - 290490 برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی اوت ول مدل Flock Classic Double، محصولی با کیفیت از کمپانی دانمارکی اوت ول و مناسب دو نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و ... می باشد. ضخامت این محصول به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس نمی شود.&nbs..
تشک بادی مدل Outwell - Flock Classic W/Pillow & Pump Double
نا موجود
مدل: Flock Classic W/Pillow & Pump Double برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی اوت ول مدل Flock Classic W/Pillow & Pump Double، محصولی با کیفیت از کمپانی دانمارکی اوت ول و مناسب دو نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و ... می باشد. ضخامت این محصول به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
تشک بادی مدل Outwell - Flock Classic W/Pillow & Pump Single
نا موجود
مدل: Flock Classic Single برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی اوت ول مدل Flock Classic W/Pillow & Pump Single، محصولی با کیفیت از کمپانی دانمارکی اوت ول و مناسب یک نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و ... می باشد. ضخامت این محصول به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
تشک بادی مدل Outwell - Flow Airbed Single
نا موجود
مدل: Flow Airbed Single برند: Outwell
معرفی محصولتشک بادی تک نفره اوت ول مدل Flow Airbed Single، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 20 سال در زمینه تولید محصولات طبیعت گردی و کمپینگ از پیشگامان و فعالان این صنعت می باشد.در سفر های طبیعت گردی و کمپینگ، استراحت و خواب راحت یکی از م..
تشک بادی مدل Vango - Airhead Double Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Airhead Double Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Airhead Double Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب دو نفر جهت استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طر..
تشک بادی مدل Vango - Airhead Single Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Airhead Single Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Airhead Single Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن&n..
تشک بادی مدل Vango - Double Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Double Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Double Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب استفاده دو نفر در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن..
تشک بادی مدل Vango - Single Flocked Airbed
نا موجود
مدل: Single Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصولتشک بادی ونگو مدل Single Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود.جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن به گونه ای اس..
روکش فومی تشک بادی مدل Vango - Cosy Topper Double
نا موجود
مدل: Cosy Topper Double برند: Vango
معرفی محصولروکش فومی تشک بادی ونگو مدل Cosy Topper Double، محصولی کاربردی از این کمپانی و دارای لایه ای از جنس فوم و پارچه ای نرم و براق می باشد. این روکش مجهز به Memory Foam بوده و باعث می شود با قرارگیری بر روی آن حالت طبیعی بدن افراد حفظ شود و فشاری به نقاط مختلف بدن وارد نگردد تا در نهایت خو..
زیرانداز خود بادشونده مدل Vango - Areo 3 Standard
نا موجود
مدل: Areo 3 Standard برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز خود بادشونده ونگو مدل Areo 3 Standard ، یکی از سبک ترین و راحت ترین ، زیراندازهای کمپانی ونگو می باشد که استاندارهای رعایت شده در ساخت این زیر انداز آن را مناسب انواع محیط ها کرده است. طراحی این محصول به گونه ای است که  بدون کمترین لغزش حتی در محیط های لغزنده، با ..
زیرانداز خودبادشونده مدل Crivit - Self Inflating Thermal Mat
نا موجود
مدل: Self Inflating Thermal Mat برند: Crivit
معرفی محصولزیرانداز خودبادشونده Crivit مدل Self Inflating Thermal Mat، یکی از لوازم ضروری و مورد نیاز هنگام کوهنوردی، کمپینگ، کوله گردی و طبیعت گردی است که توسط کمپانی آلمانی Crivit و تحت استاندارد اروپا تولید شده است. استفاده از این زیرانداز خودبادشونده، کمک می‌کند تا در دل طبیعت، با حفظ گ..
نمايش 1 تا 30 از 43 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات