محصولات
سبد خرید

تخت تاشو مسافرتی

 

خوابیدن بر روی تخت خواب یکی از عادت های متداول در بین همگی افراد است. چه آن هایی که به اصطلاح خوش خواب هستند و در هر شرایطی می توانند به راحتی به خواب بروند و چه کسانی که باید موقعیت خاصی برای خوابیدن داشته باشند. تخت های سفری، از جمله محصولاتی است که می توانند شما را در سفر های طبیعت گردی و کمپینگ، برای رسیدن به خوابی راحت و آسوده، به دور از نگرانی برای رطوبت یا ناهمواری زمین و یا ترس از گزیده شدن توسط حشرات همراهی کنند. این تخت ها در انواع و ابعاد متفاوت به صورت تک نفره یا دو نفره، تخت های دو طبقه و همچنین در شکل هایی مانند تشک ها یا صندلی های بادی و یا تشک های ساحلی عرضه می شوند تا طیف گسترده ای از نیاز و سلیقه را پوشش دهند.

تخت کمپ تاشو مدل Coleman - Trailhead
ارسال رایگان در تهران
مدل: Trailhead برند: Coleman
معرفی محصولتخت کمپ تاشو کلمن مدل Trailhead، برای فراهم آوردن مکانی ایمن جهت استراحت در سفر‌های کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و حتی تراس منزل، حیاط، کنار دریا، استخر و ... طراحی شده است تا با خوابیدن بر روی آن بتوانید خوابی آسوده را تجربه کنید و با قرارگیری در ارتفاع، از نیش و گزند حشرات در..
3,690,000 تومان
تخت کمپ تاشو مدل Vango - Dormir Campbed XL
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dormir Campbed XL برند: Vango
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ونگو مدل Dormir Campbed، با طراحی مناسب و قابلیت باز و بسته کردن بسیار آسان، گزینه‌ای ایده‌آل برای کسانی است که در کمپینگ، تفریحات ساحلی، سفرهای طبیعت‌گردی و آفرودی، استراحت و خواب آسوده برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. این محصول تولید شده توسط کمپانی ..
4,640,000 تومان
مدل: CFBT2 برند: Yuelang
معرفی محصولتختخواب مسافرتی چادر دار دونفره Yuelang مدل CFBT2، یک وسیله کاربردی است که لذت طبیعت‌گردی و کمپینگ را برای شما دوچندان می‌کند. یکی از مهمترین پیش نیازهای یک سفر آفرودی یا طبیعت‌گردی، حصول اطمینان از یک محل مناسب برای استراحت است که بسته به فصل و مکانی که قرار است در آنج..
11,500,000 تومان
مدل: CFBT1 برند: Yuelang
معرفی محصولتختخواب مسافرتی چادر دار Yuelang مدل CFBT1، یک وسیله کاربردی است که لذت طبیعت‌گردی و کمپینگ را برای شما دوچندان می‌کند. یکی از مهمترین پیش نیازهای یک سفر آفرودی یا طبیعت‌گردی، حصول اطمینان از یک محل مناسب برای استراحت است که بسته به فصل و مکانی که قرار است در آنجا سپری ..
9,850,000 تومان
مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصولتشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
1,540,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصولتشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
495,000 تومان
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Arm O Bunk with Organizers
نا موجود
مدل: Arm O Bunk with Organizers - 19793GRN برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Arm O Bunk with Organizers، مخصوص استقرار سریع نیروهای نظامی ساخته شده اما برای استفاده در گروه های کمپینگ، سفرهای آفرودی، خانه و ... نیز قابل استفاده می باشد. ایده ساخت این تخت به گونه ای است که می توان در یک اتاق به جای خوابیدن یک نفر بر روی..
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Disc Bunk
نا موجود
مدل: Disc Bunk - 19803B برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Disc Bunk، تختی است که می تواند در مواقع اضطراری و شرایط بحرانی، در کمترین زمان ممکن توسط امداد رسانان و یا افراد هلال احمر برپا شود. در اینگونه موارد شما نیاز به تجهیزاتی دارید که منعطف باشند، به همین دلیل این تخت که طراحی شده به وسیله میله و..
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Kid-O-Bunk Lime Green with Organizers
نا موجود
مدل: Kid-O-Bunk Lime Green with Organizers - 30005BO برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Kid-O-Bunk Lime Green with Organizers، مناسب برای کودکان طبیعت گرد شما است که از همراهی کردن والدین خود برای یک سفر هیجان انگیز استقبال فراوانی می کنند. فراهم کردن یک جای خواب مناسب برای کودکان دلبندتان در سفرهای آفرودی، کمپینگ، و ....
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Large With Organizers
نا موجود
مدل: Large With Organizers-30001BO برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Large With Organizers، با طراحی انحصاری این شرکت که به دلیل تفاوت در سبک تولید آن مورد استقبال جهانیان قرار گرفته، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، خانه و ... همراه خوبی برای شما می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تم..
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - XL With Organizers
نا موجود
مدل: XL With Organizers - 30002BO برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل XL With Organizers، با طراحی انحصاری این شرکت که به دلیل تفاوت در سبک تولید آن مورد استقبال جهانیان قرار گرفته، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، خانه و ... همراه خوبی برای شما می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تمایل به خ..
تخت کمپ تاشو Easy Camp - Pampas
نا موجود
مدل: Pampas برند: Easy Camp
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ایزی کمپ مدل Pampas، با طراحی متفاوت این شرکت، محصولی کارآمد همراه شما در سفر می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تمایل به خوابیدن بر روی تخت را دارند، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... با داشتن تخت تاشو ایزی کمپ این مشکل را می توانند برطرف..
تخت کمپ تاشو Outwell - Vacaville Hills Black
نا موجود
مدل: Vacaville Hills Black برند: Outwell
معرفی محصولتخت کمپ تاشو اوت ول مدل Vacaville Hills Black، محصولی از کمپانی OutWell است. پارچه آن از جنس پلی استر و میله های آن استیل(Powder Coating) بسیار محکم و بادوام است.نیازی به مونتاژ نداشته می‌توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید.این تخت کمپ تاشو دارای نگهدارنده فنجان و جیب توری شکل ..
تخت کمپ تاشو مدل ARB - Stretcher
نا موجود
مدل: Stretcher برند: ARB
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ARB مدل Stretcher، با طراحی ساده توسط کمپانی استرالیایی ساخته شده است، که می‌توانید به سرعت آن را باز کنید تا محل مناسبی برای خوابیدن در هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... در اختیار داشته باشید و حس خوشایند خوابیدن در طبیعت را به دور از هرگونه خطر تجر..
تخت کمپ تاشو مدل Darche - XL 100 Ultra
نا موجود
مدل: XL 100 Ultra Stretcher - T050801702 برند: Darche
معرفی محصولتخت کمپ تاشو دارچه مدل XL 100 Ultra، به گونه‌ای طراحی شده که به سرعت نصب می‌شود تا یک تختخواب عالی برای استراحت پس از یک گردش هیجان‌انگیز در طببیعت داشته باشید و با دراز کشیدن بر روی آن و داشتن خوابی آسوده انرژی از دست رفته خود را دوباره به دست آورید. این محصول یکی دیگر..
تخت کمپ تاشو مدل Disc-O-Bed - Sol O Cot
نا موجود
مدل: Sol O Cot - 19800C برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت کمپ تاشو Disc-O-Bed مدل Sol O Cot، برای شما یک شب خاطره انگیز را در زیر ستاره ها به وجود می آورد. در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... با استفاده از این تخت یک نفره که سبک بوده و به راحتی مونتاژ می شود، شبی خاطره انگیز برای شما رقم می خورد. حتی زمانی که برای شما..
تخت کمپ تاشو مدل Easy Camp - Hydra
نا موجود
مدل: Hydra برند: Easy Camp
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ایزی کمپ مدل Hydra، محصولی با طراحی زیبا و منحصر به فرد از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این محصول از سری تخت های تاشو ایزی کمپ به حساب می آید که جهت استفاده در کمپینگ، تفریحات ساحلی، طبیعتگردی و ... ایده آل می باشد. ..
تخت کمپ تاشو مدل KingCamp - KC2020
نا موجود
مدل: KC2020 / 4-Positions Folding Outdoor Camping Cot برند: KingCamp
معرفی محصولتخت کمپ تاشو KingCamp مدل KC2020، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
تخت کمپ تاشو مدل Kovea - Super Hard Cot 2400
نا موجود
مدل: Super Hard Cot 2400 - KK8CH0201 برند: Kovea
معرفی محصولتخت کمپ تاشو کووآ مدل Super Hard Cot 2400، برای افرادی که در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و دوست دارند که روی تخت بخوابند بسیار مناسب می باشد، به طوری که برای آن ها حس خوابیدن در منزل را تداعی می کند. تخت ک..
تخت کمپ تاشو مدل Kovea - Super Hard Cot Black
نا موجود
مدل: Super Hard Cot Black - KR8CH0203 برند: Kovea
معرفی محصولتخت کمپ تاشو کووآ مدل Super Hard Cot Black، با طراحی مناسب و بی نظیر و قابلیت جمع کردن بسیار آسان، برای کسانی که می خواهند در کمترین زمان یک جای خواب راحت را در کمپینگ، سفرهای آفرودی و ... آماده کنند تا استراحتی آرام و دلپذیر داشته باشند، گزینه ای ایده آل می باشد.تخت کوو..
تخت کمپ تاشو مدل Outwell - Cordoba
نا موجود
مدل: Cordoba برند: Outwell
معرفی محصولتخت کمپ تاشو اوت ول مدل Cordoba، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد، نهایت آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. این محصول گزینه ای ایده آل برای استراحت و خوابیدن در کنار ساحل، استخر و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، زیر آفتاب ..
تخت کمپ تاشو مدل Outwell - Leona Summer
نا موجود
مدل: Leona Summer برند: Outwell
معرفی محصولتخت کمپ تاشو اوت ول مدل Leona Summer، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد، نهایت آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. این محصول گزینه ای ایده آل برای استراحت و خوابیدن در کنار ساحل، استخر و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، ..
تخت کمپ تاشو مدل Quechua - L100
نا موجود
مدل: L100 Camp Bed برند: Quechua
معرفی محصولتخت کمپ Quechua مدل L100، با داشتن قابلیت تاشو و طراحی مناسب خیال بسیاری از کمپرها را برای خوابی آسوده، راحت کرده است. تیم طراحی شرکت فرانسوی کوچوآ با فکر به این که محصولی طراحی کنند تا قابلیت حمل آسان و ابعادی جمع و جور داشته باشد، این تخت فوق العاده را پیاده سازی و به بازار روا..
تخت کمپ تاشو مدل Vango - Campbed
نا موجود
مدل: Campbed / Granite Grey برند: Vango
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ونگو مدل Campbed، با طراحی مناسب و قابلیت باز و بسته کردن بسیار آسان، گزینه‌ای ایده‌آل برای کسانی است که در کمپینگ، تفریحات ساحلی، سفرهای طبیعت‌گردی و آفرودی، استراحت و خواب آسوده برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. این محصول تولید شده توسط شرکت انگلیسی و..
تخت کمپ تاشو مدل Vango - Dormir Campbed
نا موجود
مدل: Dormir Campbed برند: Vango
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ونگو مدل Dormir Campbed، با طراحی مناسب و قابلیت باز و بسته کردن بسیار آسان، گزینه ای ایده آل برای کسانی است که در کمپینگ، تفریحات ساحلی، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی، استراحت و خواب آسوده برایشان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این محصول تولید شده توسط کمپانی انگلیسی ونگ..
تخت کمپ تاشو مدل Wanabee - LIT Camping
نا موجود
مدل: LIT Camping برند: Wanabee
معرفی محصولتخت کمپ تاشو Wanabee مدل LIT Camping، با طراحی مناسب و قابلیت باز و بسته کردن بسیار آسان، گزینه ای ایده آل برای کسانی است که در کمپینگ، تفریحات ساحلی، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی، استراحت و خواب آسوده برایشان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این محصول تولید شده توسط کمپانی فرانسوی وان..
تخت و صندلی ساحلی مدل Easycamp - Pier Blue
نا موجود
مدل: Pier Blue برند: Easy Camp
معرفی محصولتخت و صندلی ساحلی ایزی کمپ مدل Pier Blue، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی دانمارکی بوده و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ و به خصوص تفریحات ساحلی می باشد. مشاهده مناظر در کنار ساحل و یا یک دریاچه زیبا، از جمله تفریحات آرامش بخشی است که اکثر افراد به آن ع..
تشک بادی مدل Dumbo
نا موجود
مدل: Camp Airbed برند: Dumbo
معرفی محصولتشک بادی دامبو مدل Dumbo، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باشد ..
زیرانداز ساحلی مدل Crivit - Camping Mat
نا موجود
مدل: Camping Mat برند: Crivit
معرفی محصولزیرانداز ساحلی تاشو Crivit مدل Camping Mat، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد. استراحت و نشستن در کنار ساحل و یا یک دریاچه زیبا، از جمله تفریحات آرامش بخشی است که اکثر افراد به..
زیرانداز ساحلی مدل Easycamp - Sun
نا موجود
مدل: Sun Beach Bed برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ساحلی ایزی کمپ مدل Sun، یکی از محصولات کاربردی کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، زیر آفتاب ملایم به خوبی از آن بهره برد و احساس دلنشین و لذت بخشی را تجربه کرد.این زیراندا..
نمايش 1 تا 30 از 34 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات