محصولات
سبد خرید

تخت

تخت
مدل: Leona Summer برند: Outwell
معرفی محصول تخت کمپ تاشو اوت ول مدل Leona Summer، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد، نهایت آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. این محصول گزینه ای ایده آل برای استراحت و خوابیدن در کنار ساحل، استخر و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، ..
1,540,000 تومان
مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصول تشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
450,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصول تشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
185,000 تومان
مدل: Camping Mat برند: Crivit
معرفی محصول زیرانداز ساحلی تاشو Crivit مدل Camping Mat، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد. استراحت و نشستن در کنار ساحل و یا یک دریاچه زیبا، از جمله تفریحات آرامش بخشی است که اکثر افراد به..
300,000 تومان
مدل: Sun Orange برند: Easy Camp
معرفی محصول زیرانداز ساحلی ایزی کمپ مدل Sun Orange، یکی از محصولات کاربردی کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، زیر آفتاب ملایم به خوبی از آن بهره برد و احساس دلنشین و لذت بخشی را تجربه کرد. این ..
390,000 تومان
تخت کمپ تاشو Easy Camp - Pampas
نا موجود
مدل: Pampas برند: Easy Camp
معرفی محصول تخت کمپ تاشو ایزی کمپ مدل Pampas، با طراحی متفاوت این شرکت، محصولی کارآمد همراه شما در سفر می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تمایل به خوابیدن بر روی تخت را دارند، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... با داشتن تخت تاشو ایزی کمپ این مشکل را می توانند برطرف..
810,000 تومان
تخت کمپ تاشو Outwell - Vacaville Hills Black
نا موجود
مدل: Vacaville Hills Black برند: Outwell
معرفی محصول تخت کمپ تاشو اوت ول مدل Vacaville Hills Black، محصولی از کمپانی OutWell است. پارچه آن از جنس پلی استر و میله های آن استیل(Powder Coating) بسیار محکم و بادوام است.نیازی به مونتاژ نداشته می‌توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید.این تخت کمپ تاشو دارای نگهدارنده فنجان و جیب توری شکل ..
1,820,000 تومان
تخت کمپ تاشو مدل Outwell - Cordoba
نا موجود
مدل: Cordoba برند: Outwell
معرفی محصول تخت کمپ تاشو اوت ول مدل Cordoba، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد، نهایت آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. این محصول گزینه ای ایده آل برای استراحت و خوابیدن در کنار ساحل، استخر و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، زیر آفتاب ..
2,520,000 تومان
تشک بادی مدل Dumbo
نا موجود
مدل: Camp Airbed برند: Dumbo
معرفی محصول تشک بادی دامبو مدل Dumbo، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باشد ..
230,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)