محصولات
سبد خرید

تخت

تخت
مدل: Pier Blue برند: Easy Camp
معرفی محصولتخت و صندلی ساحلی ایزی کمپ مدل Pier Blue، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی دانمارکی بوده و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ و به خصوص تفریحات ساحلی می باشد. مشاهده مناظر در کنار ساحل و یا یک دریاچه زیبا، از جمله تفریحات آرامش بخشی است که اکثر افراد به آن ع..
770,000 تومان
مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصولتشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
1,000,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصولتشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
240,000 تومان
مدل: Sun Beach Bed برند: Easy Camp
معرفی محصولزیرانداز ساحلی ایزی کمپ مدل Sun، یکی از محصولات کاربردی کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، زیر آفتاب ملایم به خوبی از آن بهره برد و احساس دلنشین و لذت بخشی را تجربه کرد.این زیراندا..
390,000 تومان
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Arm O Bunk with Organizers
نا موجود
مدل: Arm O Bunk with Organizers - 19793GRN برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Arm O Bunk with Organizers، مخصوص استقرار سریع نیروهای نظامی ساخته شده اما برای استفاده در گروه های کمپینگ، سفرهای آفرودی، خانه و ... نیز قابل استفاده می باشد. ایده ساخت این تخت به گونه ای است که می توان در یک اتاق به جای خوابیدن یک نفر بر روی..
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Disc Bunk
نا موجود
مدل: Disc Bunk - 19803B برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Disc Bunk، تختی است که می تواند در مواقع اضطراری و شرایط بحرانی، در کمترین زمان ممکن توسط امداد رسانان و یا افراد هلال احمر برپا شود. در اینگونه موارد شما نیاز به تجهیزاتی دارید که منعطف باشند، به همین دلیل این تخت که طراحی شده به وسیله میله و..
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Kid-O-Bunk Lime Green with Organizers
نا موجود
مدل: Kid-O-Bunk Lime Green with Organizers - 30005BO برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Kid-O-Bunk Lime Green with Organizers، مناسب برای کودکان طبیعت گرد شما است که از همراهی کردن والدین خود برای یک سفر هیجان انگیز استقبال فراوانی می کنند. فراهم کردن یک جای خواب مناسب برای کودکان دلبندتان در سفرهای آفرودی، کمپینگ، و ....
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - Large With Organizers
نا موجود
مدل: Large With Organizers-30001BO برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل Large With Organizers، با طراحی انحصاری این شرکت که به دلیل تفاوت در سبک تولید آن مورد استقبال جهانیان قرار گرفته، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، خانه و ... همراه خوبی برای شما می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تم..
تخت دو نفره تاشو مدل Disc-O-Bed - XL With Organizers
نا موجود
مدل: XL With Organizers - 30002BO برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت دو نفره تاشو Disc-O-Bed مدل XL With Organizers، با طراحی انحصاری این شرکت که به دلیل تفاوت در سبک تولید آن مورد استقبال جهانیان قرار گرفته، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، خانه و ... همراه خوبی برای شما می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تمایل به خ..
تخت کمپ تاشو Easy Camp - Pampas
نا موجود
مدل: Pampas برند: Easy Camp
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ایزی کمپ مدل Pampas، با طراحی متفاوت این شرکت، محصولی کارآمد همراه شما در سفر می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تمایل به خوابیدن بر روی تخت را دارند، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... با داشتن تخت تاشو ایزی کمپ این مشکل را می توانند برطرف..
تخت کمپ تاشو Outwell - Vacaville Hills Black
نا موجود
مدل: Vacaville Hills Black برند: Outwell
معرفی محصولتخت کمپ تاشو اوت ول مدل Vacaville Hills Black، محصولی از کمپانی OutWell است. پارچه آن از جنس پلی استر و میله های آن استیل(Powder Coating) بسیار محکم و بادوام است.نیازی به مونتاژ نداشته می‌توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید.این تخت کمپ تاشو دارای نگهدارنده فنجان و جیب توری شکل ..
تخت کمپ تاشو مدل Disc-O-Bed - Sol O Cot
نا موجود
مدل: Sol O Cot - 19800C برند: Disc-O-Bed
معرفی محصولتخت کمپ تاشو Disc-O-Bed مدل Sol O Cot، برای شما یک شب خاطره انگیز را در زیر ستاره ها به وجود می آورد. در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... با استفاده از این تخت یک نفره که سبک بوده و به راحتی مونتاژ می شود، شبی خاطره انگیز برای شما رقم می خورد. حتی زمانی که برای شما..
تخت کمپ تاشو مدل Easy Camp - Hydra
نا موجود
مدل: Hydra برند: Easy Camp
معرفی محصولتخت کمپ تاشو ایزی کمپ مدل Hydra، محصولی با طراحی زیبا و منحصر به فرد از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این محصول از سری تخت های تاشو ایزی کمپ به حساب می آید که جهت استفاده در کمپینگ، تفریحات ساحلی، طبیعتگردی و ... ایده آل می باشد. ..
تخت کمپ تاشو مدل Kovea - Super Hard Cot 2400
نا موجود
مدل: Super Hard Cot 2400 - KK8CH0201 برند: Kovea
معرفی محصولتخت کمپ تاشو کووآ مدل Super Hard Cot 2400، برای افرادی که در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و دوست دارند که روی تخت بخوابند بسیار مناسب می باشد، به طوری که برای آن ها حس خوابیدن در منزل را تداعی می کند. تخت ک..
تخت کمپ تاشو مدل Kovea - Super Hard Cot Black
نا موجود
مدل: Super Hard Cot Black - KR8CH0203 برند: Kovea
معرفی محصولتخت کمپ تاشو کووآ مدل Super Hard Cot Black، با طراحی مناسب و بی نظیر و قابلیت جمع کردن بسیار آسان، برای کسانی که می خواهند در کمترین زمان یک جای خواب راحت را در کمپینگ، سفرهای آفرودی و ... آماده کنند تا استراحتی آرام و دلپذیر داشته باشند، گزینه ای ایده آل می باشد.تخت کوو..
تخت کمپ تاشو مدل Outwell - Cordoba
نا موجود
مدل: Cordoba برند: Outwell
معرفی محصولتخت کمپ تاشو اوت ول مدل Cordoba، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد، نهایت آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. این محصول گزینه ای ایده آل برای استراحت و خوابیدن در کنار ساحل، استخر و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، زیر آفتاب ..
تخت کمپ تاشو مدل Outwell - Leona Summer
نا موجود
مدل: Leona Summer برند: Outwell
معرفی محصولتخت کمپ تاشو اوت ول مدل Leona Summer، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد، نهایت آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. این محصول گزینه ای ایده آل برای استراحت و خوابیدن در کنار ساحل، استخر و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، ..