محصولات
سبد خرید

چرخ دستی

کمپینگ‌های گروهی و یا خانوادگی بسیار لذت بخش هستند، اگر با تجهیزات کامل همراه باشد. پس از انتخاب مکان مناسب خود در جنگل، دشت و یا هر مکانی که منظره دیدنی داشته باشد باید تجهیزات کمپ از جمله چادر، سایبان، وسایل آشپزی و ... را از خودرو خارج، و به محل مورد نظر ببرید. گاهی این محل نزدیک به ماشین نبوده و حمل تجهیزات در وزن‌ها و اندازه‌های مختلف دشوار می شود. برای رفع این موضوع شرکت‌های مختلف اقدام به تولید چرخ‌های حمل بار نموده‌اند تا به آسانی بتوانید وسایل را حمل کنید. این چرخ دستی‌ها در ابعاد مناسب، سبک و تاشو طراحی شده تا در خوردو فضای زیادی اشغال نکند.

چرخ دستی تاشو حمل وسایل Vango - Transite Trolley
نا موجود
مدل: Transite Trolley برند: Vango
معرفی محصولچرخ دستی ونگو مدل Transite Trolley مناسب برای جا به جایی لوازم سنگین می‌باشد که با 2 چرخ بزرگی که دارد این امر را راحت می‌کند. همچنین دستگیره این چرخ دستی از جنس آلومینیوم بوده به صورت تلسکوپی باز می‌شود. بیشترین وزن قابل حمل توسط این چرخ دستی 70 کیلوگرم می&zw..
چرخ دستی حمل بار مدل Kovea - KN8CA0105
نا موجود
مدل: KN8CA0105 برند: Kovea
معرفی محصول چرخ دستی حمل بار کووا مدل KN8CA0105، . حمل بار یکی از مشکلات سفر و کمپینگ بوده که با استفاده از چرخ دستی  کووا دیگر نیازی به حمل وسایل سنگین به صورت تکی ندارید این محصول امکان جا به جایی وسایل مورد نیاز شما را تا حداکثر 80 کیلوگرم دارد. محصولی مناسب..
چرخ دستی سفری مدل KingCamp - Quartz Wagon
نا موجود
مدل: Quartz Wagon / KC2120 برند: KingCamp
معرفی محصولچرخ دستی سفری کینگ کمپ مدل Quartz Wagon، یک چرخ دستی تاشو است که دغدغه حمل و جابه‌جایی وسایل در کمپ را برای شما برطرف کرده تا به جای جابه‌جا کردن وسایل و تجهیزات سنگین با دست، ‌آن‌ها را داخل چرخ دستی سفری خود قرار دهید و چرخ را به راحتی بر روی زمین بکشید.چرخ سف..
چرخ دستی سفری مدل Outwell - Maya Transporter
نا موجود
مدل: Maya Transporter برند: Outwell
معرفی محصولچرخ دستی سفری اوت ول مدل Maya Transporter، یک چرخ دستی تاشو است که دغدغه حمل و جابه‌جایی وسایل در کمپ را برای شما برطرف کرده تا به جای جابه‌جا کردن وسایل و تجهیزات سنگین با دست، ‌آن‌ها را داخل چرخ دستی سفری خود قرار دهید و چرخ را به راحتی بر روی زمین بکشید.چرخ ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات