محصولات
سبد خرید

پتو

در سفرهای طبیعت گردی و یا کمپینگ خصوصا در فصل‌های خنک و سرد سال و یا شب‌های کویر که هوا سرد می‌شود با وجود آتش یا بخاری دوست دارید پتویی داشته باشید تا به دور خود بپیچید. حس گرمایی که از طریق پتو به شما القا می‌شود همانند این است که در خانه کنار بخاری و یا شومینه نشسته‌اید. در چنین سفرها و مکان‌هایی وجود یک پتوی مسافرتی کوچک و سبک که بتواند گرمای خوبی را تولید کرده و در برابر نفوذ باد محافظت کند، از ملزومات می باشد.

مدل: KP2012 Picnic Beach Blanket برند: KingCamp
معرفی محصولپتو مسافرتی کینگ کمپ مدل KP2012،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
1,680,000 تومان
مدل: Smart 540 / KS2013 Blanket برند: KingCamp
معرفی محصولپتو مسافرتی کینگ کمپ مدل Smart 540 / KS2013،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی..
1,780,000 تومان
پتو مدل  Easycamp - Fleece Blanket
نا موجود
مدل: Fleece Blanket برند: Easy Camp
معرفی محصولپتو ایزی کمپ مدل Fleece Blanket، یکی از لوازم کاربردی در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. گاهی ممکن است افراد در طول سفر به دلیل تغییرات آب و هوایی احساس سرما کنند که در این صورت داشتن این پتو باعث گرم نگهداشتن بدن آن ها در درجه دمایی سرد و خنک..
پتو مدل KingCamp - KP2002
نا موجود
مدل: KP2002 Blanket برند: KingCamp
معرفی محصولپتو مسافرتی کینگ کمپ مدل KP2002،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
پتو مدل KingCamp - KP2011
نا موجود
مدل: KP2011 Picnic Beach Blanket برند: KingCamp
معرفی محصولپتو مسافرتی کینگ کمپ مدل KP2011،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
پتو مدل Kip Ta Kip - Travel
ساخت ایران نا موجود
مدل: Travel برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولپتو مسافرتی کیپ تا کیپ مدل Travel، یک روانداز گرم و نرم است که در روزها و شب‌های سرد در طول مسافرت، کمپینگ، کوهنوردی، کویرنوردی و ...، شما را به خوبی گرم نگه می‌دارد. با وجود این پتوی مسافرتی، می‌توانید بدون آن‌که احساس سرما کنید، در طبیعت بنشینید و همزمان با تماشا..
پتوی نجات مدل Coleman - Emergency Blanket
نا موجود
مدل: Emergency Blanket برند: Coleman
معرفی محصولپتوی نجات یک نفره Coleman مدل Emergency Blanket، محصول کمپانی آمریکایی کلمن است که در موقعیت‌های اضطراری که ممکن است در طبیعت گردی، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، بیراهه نوردی، دره نوردی، جنگل گردی و ... تجربه کنید، با محافظت از شما در برابر گرما و سرمای شدید، جان شما را حفظ خو..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات