محصولات
سبد خرید

پتو

در سفرهای طبیعت گردی و یا کمپینگ خصوصا در فصل‌های خنک و سرد سال و یا شب‌های کویر که هوا سرد می‌شود با وجود آتش یا بخاری دوست دارید پتویی داشته باشید تا به دور خود بپیچید. حس گرمایی که از طریق پتو به شما القا می‌شود همانند این است که در خانه کنار بخاری و یا شومینه نشسته‌اید. در چنین سفرها و مکان‌هایی وجود یک پتوی مسافرتی کوچک و سبک که بتواند گرمای خوبی را تولید کرده و در برابر نفوذ باد محافظت کند، از ملزومات می باشد.

پتو مدل  Easycamp - Fleece Blanket
نا موجود
مدل: Fleece Blanket برند: Easy Camp
معرفی محصولپتو ایزی کمپ مدل Fleece Blanket، یکی از لوازم کاربردی در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. گاهی ممکن است افراد در طول سفر به دلیل تغییرات آب و هوایی احساس سرما کنند که در این صورت داشتن این پتو باعث گرم نگهداشتن بدن آن ها در درجه دمایی سرد و خنک..
پتوی نجات مدل Coleman - Emergency Blanket
نا موجود
مدل: Emergency Blanket برند: Coleman
معرفی محصولپتوی نجات یک نفره Coleman مدل Emergency Blanket، محصول کمپانی آمریکایی کلمن است که در موقعیت‌های اضطراری که ممکن است در طبیعت گردی، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، بیراهه نوردی، دره نوردی، جنگل گردی و ... تجربه کنید، با محافظت از شما در برابر گرما و سرمای شدید، جان شما را حفظ خو..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات