محصولات
سبد خرید

مواد غذایی آماده طبخ

استیک ریب آی وکیوم شده مدل Bonjour - Ribeye Steak
نا موجود
مدل: Vacuum Packed Ribeye Steak برند: Bonjour
معرفی محصولاستیک ریب آی وکیوم شده Bonjour مدل Ribeye Steak، گوشت راسته طعم‌دار شده و نیمه آماده‌ بوده که توسط گروه مواد غذایی بن ژور، به گونه‌ای تهیه و بسته‌بندی شده است تا دغدغه‌ی حمل گوشت کبابی را برای طبیعت گردان، آفرودرها، کمپرها و ... به خوبی برطرف کند. چرا که ..
جوجه سینه ترش وکیوم شده مدل Bonjour - Sour
نا موجود
مدل: Vacuum Packed Sour Chicken Breast برند: Bonjour
معرفی محصولجوجه سینه ترش وکیوم شده Bonjour مدل Sour، جوجه مرینیت شده و نیمه آماده‌ بوده که توسط گروه مواد غذایی بن ژور، به گونه‌ای تهیه و بسته‌بندی شده است تا دغدغه‌ی حمل جوجه کبابی را برای طبیعت گردان، آفرودرها، کمپرها و ... به خوبی برطرف کند. چرا که اگر بخواهید جوجه مر..
جوجه سینه تندوری وکیوم شده مدل Bonjour - Tandoori
نا موجود
مدل: Vacuum Packed Tandoori Chicken Breast برند: Bonjour
معرفی محصولجوجه سینه تندوری وکیوم شده Bonjour مدل Tandoori، جوجه مرینیت شده و نیمه آماده‌ بوده که توسط گروه مواد غذایی بن ژور، به گونه‌ای تهیه و بسته‌بندی شده است تا دغدغه‌ی حمل جوجه کبابی را برای طبیعت گردان، آفرودرها، کمپرها و ... به خوبی برطرف کند. چرا که اگر بخواهید ..
جوجه سینه زعفرانی وکیوم شده مدل Bonjour - Saffron
نا موجود
مدل: Vacuum Packed Saffron Chicken Breast برند: Bonjour
معرفی محصولجوجه سینه زعفرانی وکیوم شده Bonjour مدل Saffron، جوجه مرینیت شده و نیمه آماده‌ بوده که توسط گروه مواد غذایی بن ژور، به گونه‌ای تهیه و بسته‌بندی شده است تا دغدغه‌ی حمل جوجه کبابی را برای طبیعت گردان، آفرودرها، کمپرها و ... به خوبی برطرف کند. چرا که اگر بخواهید ..
جوجه سینه ماستی وکیوم شده مدل Bonjour - Yogurt
نا موجود
مدل: Vacuum Packed Yogurt Chicken Breast برند: Bonjour
معرفی محصولجوجه سینه ماستی وکیوم شده Bonjour مدل Yogurt، جوجه مرینیت شده و نیمه آماده‌ بوده که توسط گروه مواد غذایی بن ژور، به گونه‌ای تهیه و بسته‌بندی شده است تا دغدغه‌ی حمل جوجه کبابی را برای طبیعت گردان، آفرودرها، کمپرها و ... به خوبی برطرف کند. چرا که اگر بخواهید جوج..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات