محصولات
سبد خرید

کفش

کفش
مدل: Gaiter Strap Replacement برند: Sea To Summit
معرفی محصولبند گتر سی تو سامیت مدل Gaiter Strap Replacement، جاگزینی مناسب برای بند گتر خراب شده کفش شما، که دیگر قابل استفاده نمی باشد. ساخته شده از پارچه های فوق العاده سخت و تزریق مواد با فشار و تراکم بالا، که این بندها را بسیار مقاوم کرده است. با داشتن یک گتر مناسب برای کوهنوردی، طبیعت گردی ..
120,000 تومان
مدل: Marmolada Trek OD برند: Scarpa
معرفی محصولکفش اسکارپا مدل Marmolada Trek ،مانند یک جوراب پای شما را کامل می پوشاند  که بسیار سبک ، نرم  و انعطاف پذیر می باشد . از ویژگی های بارز این کفش این است که  از لایه ضد آب Out Dry و لایه میانی  COCONA 37.5 که قابلیت  تنفسی، خشک شدن سریع، نگهداری گرما و آنتی باکت..
3,200,000 تومان
مدل: Marmolada Pro برند: Scarpa
معرفی محصولکفش اسکارپا مدل Marmolada Pro ، یکی از جدیدترین و زیباترین کفش های ترکینگ اسکارپا می باشد که برای ساخت این محصول از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده شده است. از ویژگی های بارز این کفش این است که  از لایه ضد آب Out Dry و لایه میانی  COCONA 37.5 که قابلیت  تنفسی، خشک شدن سریع..
3,600,000 تومان
مدل: Nangpala Gtx برند: Scarpa
معرفی محصولکفش اسکارپا مدل Nangpala GTX، محصولی با دوام و کلاسیک برای ترکینگ در مسیرهای صاف و ناهموار می باشد. طراحی این محصول به گونه ای است که رویه این محصول از جنس  کوردورا و جیر مقاوم در برابر آب بوده و  لایه داخلی کفش هم از جنس تنفسی و ضد آب گرتکس است . همچین لایه میانی این م..
2,500,000 تومان
مدل: Moraine Plus Gtx برند: Scarpa
معرفی محصولکفش پیاده روی اسکارپا مدل Moraine Plus GTX، برای پیاده روی در مسیرهای کوهستانی و یا سطح صاف بسیار ایده آل است. لایه بیرونی این محصول از چرم نبوک 1.6 میلی متری و لایه داخلی تنفسی و ضد آب گورتکس تشکیل شده است. پنجه این کفش دارای محافظ لاستیکی برای مقابله با برخوردهای احتمالی می باشد. هم..
2,250,000 تومان
مدل: Kailash GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش کوهنوردی اسکارپا مدل Kailash GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از چرم جیر 1.8 میلی‌متری و لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس تشکیل شده است. زیره خارجی کفش Kailash GTX مجهز به تکنولوژی HI-Trail II Vibram (زیره لاستیکی با مقاومت ب..
2,750,000 تومان
مدل: R-Evolution Trek GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش کوهنوردی اسکارپا مدل R-Evolution Trek GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از پارچه S-TECH، پارچه فنی L-TECH، میکروفیبر و چرم جیر 1.8 میلی‌متری مقاوم در برابر آب بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. همچن..
3,200,000 تومان
مدل: Ms Snowcap Wp برند: Salewa
معرفی محصولکفش سالیوا مدل Ms Snowcap Wp، مناسب برای آقایان جهت استفاده در کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. بی شک کفش یکی از تجهیزات بسیار مهمی بوده که هنگام رفتن به طبیعت و یا حتی پیاده روی حتما باید مورد توجه قرار گیرد. کمپانی سالیوا توانسته کفش هایی مجهز به تکنولوژی ها و فناوری های روز..
1,499,000 تومان
کفش  کوهنوردی مدل  Scarpa - Rebel Lite GTX
نا موجود
مدل: Rebel Lite Gtx برند: Scarpa
معرفی محصولکفش اسکارپا مدل Rebel Lite Gtx ،کفشی بی نظیر برای استفاده در تمامی مسیرها می باشد. این محصول به گونه ای طراحی شده است که  برای تمام فعالیت هایی که نیاز به استفاده گاه به گاه از کرامپون دارند، مناسب است . کفش ربل لایت جی تی ایکس با انعطاف پذیری متوسط و تحریک پذیری بالا ، پاسخگوی ب..
4,000,000 تومان
کفش اپروچ مدل Scarpa - Moraine GTX
نا موجود
مدل: Moraine GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش اپروچ اسکارپا مدل Moraine GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از چرم جیر 1.8 میلی‌متری و لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس تشکیل شده است. زیره کفش Moraine GTX مجهز به تکنولوژی DynaTech 3 Vibram (زیره لاستیکی با مقاومت بالا و ضد س..
2,150,000 تومان
کفش اپروچ مدل Scarpa - Oxygen GTX
نا موجود
مدل: Oxygen GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش اپروچ اسکارپا مدل Oxygen GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از ترکیب مش و چرم جیر ضدآب 1.8 میلی‌متری با ساختار Sock-Fit DVL (پارچه یک تکه ضدآب) و با استفاده از تکنولوژی جدید ™GORE TEX® SURROUND ساخته شده است. زیره ..
2,250,000 تومان
کفش اپروچ مدل Scarpa - Zen Pro
نا موجود
مدل: Zen Pro برند: Scarpa
معرفی محصولکفش اپروچ اسکارپا مدل Zen Pro با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از جنس چرم جیر 1.8 میلی‌متری و پارچه S-TECH مقاوم در برابر آب می‌باشد و همچنین لایه داخلی از جنس پارچه استرچ و با تکنولوژی Cocona®37.5 بوده که برای تبخیر سریع..
2,000,000 تومان
کفش پیاده روی مدل Scarpa - Mojito
نا موجود
مدل: Mojito برند: Scarpa
معرفی محصولکفش پیاده روی اسکارپا مدل Mojito با ساختاری فوق العاده، مناسب برای زندگی شهری، طبیعت گردی و رفت و آمدهای روزانه بوده که راحتی و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از چرم جیر ضدآب 1.8 میلی‌متری بوده و لایه داخلی آن از جنس پارچه استرچ می باشد. زیره کفش Moj..
1,650,000 تومان
کفش کوهنوردی مدل Scarpa - Charmoz OD
نا موجود
مدل: Charmoz OD برند: Scarpa
معرفی محصولکفش کوهنوردی اسکارپا مدل Charmoz OD با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند و با وجود لایه داخلی Outdry همواره پا را خشک نگه می‌دارد و برای ترکینگ های سنگین و کوهنوردی آلپاین ایده آل می‌باشد. رویه این کفش از جنس پارچه Microtech و L Tech مقاوم در ..
4,300,000 تومان
کفش کوهنوردی مدل Scarpa - Kinesis Pro GTX
نا موجود
مدل: Kinesis Pro GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش کوهنوردی اسکارپا مدل Kinesis Pro GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از چرم گوساله 2.6-2.4 میلی‌متری بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. زیره کفش Kinesis Pro GTX مجهز به تکنولوژی Biometric Vibram (زیره لاست..
2,650,000 تومان
کفش کوهنوردی مدل Scarpa - R-Evolution GTX
نا موجود
مدل: R-Evolution GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش کوهنوردی اسکارپا مدل R-Evolution GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از جنس چرم جیر 1.8 میلی‌متری و پارچه S-TECH مقاوم در برابر آب بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. همچنین زبانه کفش از گرتکس کشی با دربرگی..
2,900,000 تومان
کفش کوهنوردی مدل Scarpa - Zodiac Tech GTX
نا موجود
مدل: Zodiac Tech GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش کوهنوردی اسکارپا مدل Zodiac Tech GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش، چرم جیر 1.8 میلی‌متری مقاوم در برابر آب بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. زبانه کفش با دربرگیرندگی کامل پا، دارای ساختار Sock-Fit Plus..
3,750,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت Millet - Charpoua LTR Mig 1312
نا موجود
مدل: Charpoua LTR برند: Millet
 نیم بوت و چهار فصل مناسب کوهنوردی، کوهپیمایی و طبیعت گردی لبه بالایی بلند ساخته شده از چرم جیر متناسب با حرکت آزاد پا (سیستم AFC) داخل راحت و نیمه منعطف با قابلیت نصب چنگک های یخ شکن (کرامپون) کاملا ضد آب بهمراه قابلیت تنفس مقاوم تا دمای 0 درجه ..
1,733,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت Millet - Grepons 4S Mig 1311
نا موجود
مدل: Grepons 4S برند: Millet
چهار فصل مناسب کوهنوردی، کوهپیمایی و طبیعت گردی لبه بالایی بلند متناسب با حرکت آزاد پا (سیستم AFC) داخل راحت به همراه کفه ای مقاوم با قوس مناسب برای کف پا با قابلیت نصب چنگک های یخ شکن (کرامپون) کاملا ضد آب بهمراه قابلیت تنفس مقاوم تا دمای -10 درجه ..
1,842,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت مدل  1322 Millet - Rockway Mig
نا موجود
مدل: Rockway Mig 1322 برند: Millet
مناسب کوهنوردی ، هم چنین برای استفاده روزمره شهر مناسب می باشد در برخورد با ناهمواری های مسیر و سنگلاخ بسیار نرم طراحی شده است بندهای بسیار خاص ، محافظ پنجه لاستیکی طراحی بسیار خاص ، کفه خارجی با قابلیت بالا بسیار مقاوم ، زبانه کوتاه از جنس چرم جیر قابلیت انعطاف ب..
1,060,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت مدل  Millet - Fast Alpine Mig 1320
نا موجود
مدل: Fast Alpine Mig 1320 برند: Millet
مناسب برای پیاده روی های سریع و طولانی مدت کفه دار ، طراحی بسیار خاص ، جذب و سبک محافظ لاستیکی تقویت شده برای مسیرهای سنگلاخ حداکثر راحتی ، خاصیت ارتجاعی بالا، محافظت داخلی و بادوام زبانه کوتاه ، همراه با ساختار حفاظتی دور تا دور و باقابلیت  انعطاف 360 درجه ب..
1,020,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت مدل  Millet - Friction Mig 1279
نا موجود
مدل: Friction Mig 1279 برند: Millet
مناسب کوهنوردی در ارتفاعات و پیاده روی های سریع مناسب برای مسیرهای مختلف از قبیل : مسیرهای ناهموار ، صاف و مسیرهای طولانی رویه چرمی مقاوم کوتاه با دور مچ بسیار آزاد و منعطف مناسب برای بانوان ، نرم و نیمه منعطف به همراه کفی هایی با تراکم دو برابر لبه لاستیکی در قسمت پن..
997,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت مدل  Millet - Friction Mig 1293
نا موجود
مدل: Friction Mig 1293 برند: Millet
مناسب برای پیمودن مسیرها ومناطق مرتفع و نواحی مختلف ضد آب با قابلیت تنفس ، مقاوم ، راحت و بادوام بندهایی با طراحی خاص ، کفه خارجی با قابلیت بسیار بالا جذب و نیمه منعطف به همراه کفه هایی با تراکم دو برابر زبانه محافظ و کوتاه از جنس چرم ، به منظور ایجاد حرکت نامحدود ..
1,073,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت مدل  Millet - Heaven Peak Gtx 1262
نا موجود
مدل: Heaven Peak Gtx 1262 برند: Millet
مناسب پیاده روی درارتفاعات  محافظت از پا، راحتی ، ایجاد چرخش طبیعی پا  انعطاف با قابلیت بالا چرم مقاوم همراه با زبانه سه بعدی منعطف   کفه داخلی با قابلیت ثبیت پاشنه پا دارای لایه لاستیکی محافظ پنجه بندهای مخصوص و محافظت از پنجه و پاشنه پ..
1,614,000 تومان
کفش کوهنوردی میلت مدل  Millet - High Route GTX Mig 1316
نا موجود
مدل: High Route GTX Mig 1316 برند: Millet
مناسب برای کوهپیمایی های طولانی مدت محافظ  پا، راحت ، ایجاد احساس جذب بودن در پا و کاملا نرم نیمه منعطف و با قابلیت پوشیدن یخ شکن های سبک ضد آب ، به همراه رویه قابل تنفس از جنس Neoprene کفه با قابلیت ثابت نگه داری پاشنه پا دارای لایه لاستیکی محافظ پنجه و پاشن..
1,242,000 تومان