محصولات
سبد خرید

مولد برق

مدل: 140400mAh Power Generator 500W Pure Sine Wave Output برند: Powerology
معرفی محصولباتری Powerology مدل 140400mAh Power Generator 500W Pure Sine Wave Output، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به ..
29,900,000 تومان
مدل: Silence AR2000-I برند: Armor4x4
معرفی محصولژنراتور برق Armor4x4 مدل Silence AR2000-I، با تامین نیروی برق از طریق سوخت مصرفی بنزین، به شما کمک می‌کند تا هنگام سفرهای چند روزه در دل طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، بیراهه نوردی، کویرنوردی و ...، وسایل مختلفی مانند بخاری، اجاق، چراغ، یخچال کم مصرف، مخلوط کن، اره برقی، لپ&z..
33,000,000 تومان
باتری شارژی قلمی مدل Powerology - AA USB
نا موجود
مدل: AA USB Rechargeable Battery PRUBAA4 برند: Powerology
معرفی محصولباتری شارژی قلمی Powerology مدل AA USB، یک نوع باتری قلمی است که با دارا بودن قابلیت شارژ شدن، یک بار مصرف نبوده و می‌توانید برای بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید؛ به این ترتیب برخلاف باتری‌های قلمی معمولی، دیگر نیازی به تهیه باتری جدید و تعویض آن پس از تمام شدن طو..
باتری شارژی نیم قلمی مدل Powerology - AAA USB
نا موجود
مدل: AAA USB Rechargeable Battery PRUBAAA4 برند: Powerology
معرفی محصولباتری شارژی نیم قلمی Powerology مدل AAA USB، یک نوع باتری نیم قلمی است که با دارا بودن قابلیت شارژ شدن، یک بار مصرف نبوده و می‌توانید برای بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید؛ به این ترتیب برخلاف باتری‌های نیم قلمی معمولی، دیگر نیازی به تهیه باتری جدید و تعویض آن پس ا..
باتری مدل Ctechi - BT300
نا موجود
مدل: Portable Power Station BT300 برند: Ctechi
معرفی محصولباتری Ctechi مدل Portable Power Station BT300، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خوبی تامین کرده تا هنگامی که..
باتری مدل Ctechi - BT600
نا موجود
مدل: Portable Power Station BT600 برند: Ctechi
معرفی محصولباتری Ctechi مدل Portable Power Station BT600، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خوبی تامین کرده تا هنگامی که..
باتری مدل Ironman 4x4 - Titan 500
نا موجود
مدل: Titan 500 Portable 51Ah Power Station - IPOWER0012 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولباتری Ironman 4x4 مدل Titan 500، با بهره‌مندی از مزایا و کاربردهای مفید متعدد، این امکان را فراهم آورده تا در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... و یا در زمان‌هایی که به برق دسترسی ندارید بتوانید از آن به عنوان یک مولد برق برای روشن کردن و شارژ لوازم برقی اعم از: تلفن همراه، پنکه، ..
باتری مدل ORB - Portable Power Supply
نا موجود
مدل: Portable Power Supply برند: ORB
معرفی محصولباتری ORB مدل Portable Power Supply که محصولی چند منظوره بوده، با طراحی بی نظیر و چشمگیری همانند یک پاوربانک قوی 220 ولت عمل می کند تا تمامی وسایلی که در منزل قابل استفاده است، مانند همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل ها و اره های برقی کم مصرف و ... را در کمپ استفاده نمایید. زمانی..
باتری مدل ORB - Portable Solar Generator
نا موجود
مدل: Portable Solar Generator برند: ORB
معرفی محصولباتری ORB مدل Portable Solar Generator که محصولی چند منظوره بوده، با طراحی بی نظیر و چشمگیری همانند یک پاوربانک قوی عمل می کند. طراحی این باتری به گونه ای بوده که می توان از آن در کمپینگ،‌ سفر های طبیعت گردی، آفرودی و ... استفاده نمود و شارژ مورد نیاز چراغ، لپ تاپ، دوربین و ... ر..
باتری مدل ORB - Portable Solar Generator 500W
نا موجود
مدل: Portable Solar Generator Power Station 500W G 518 برند: ORB
معرفی محصولباتری ORB مدل Portable Solar Generator Power Station 500W / G 518، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خوبی تام..
باتری مدل Powerology - 392000mAh 1300W
نا موجود
مدل: 392000mAh 1300W - PPBCHA23 برند: Powerology
معرفی محصولباتری Powerology مدل 392000mAh Power Generator 1300W، یک دستگاه مولد برق قوی است که می‌تواند انرژی مورد نیاز جهت روشن نگه‌داشتن وسایلی مانند چراغ قوه، یخچال فریزر، بخاری، اره برقی، تلفن همراه و ... را تأمین کند تا در سفرهای آفرود و یا در زمان‌هایی که به برق شهری دس..
باتری مدل Powerology - 78000mAh 300W
نا موجود
مدل: 78000mAh Power Generator 300W Pure Sine Wave Output برند: Powerology
معرفی محصولباتری Powerology مدل 78000mAh Power Generator 300W Pure Sine Wave Output، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خ..
ژنراتور برق مدل Armor4x4 - AR1000-I
نا موجود
مدل: AR1000-I برند: Armor4x4
معرفی محصولژنراتور برق Armor4x4 مدل AR1000-I، با تامین نیروی برق از طریق سوخت مصرفی بنزین، به شما کمک می‌کند تا هنگام سفرهای چند روزه در دل طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، بیراهه نوردی، کویرنوردی و ...، وسایل مختلفی مانند بخاری، اجاق، چراغ، یخچال کم مصرف، مخلوط کن، اره برقی، لپ‌تاپ،..
ژنراتور برق مدل Ronix - Gasoline Generator RH-4708
نا موجود
مدل: Gasoline Generator 800W - RH-4708 برند: Ronix
معرفی محصولژنراتور برق رونیکس مدل Gasoline Generator RH-4708، یک دستگاه مولد برق و وسیله‌ای مفید است که سوخت مصرفی بنزین را به برق و نیروی الکتریسته تبدیل می‌کند و به این ترتیب، به عنوان یک منبع ثانویه نیروی الکتریکی خصوصا هنگامی که برای گذراندن تعطیلات و گردش، پا به طبیعت بکر گذاشته و..
ژنراتور برق مدل Ronix - Gasoline Generator RH-4728
نا موجود
مدل: Gasoline Generator 2/8 KW - RH-4728 برند: Ronix
معرفی محصولژنراتور برق رونیکس مدل Gasoline Generator RH-4728، یکی از تجهیزاتی است که نیروی برق را از طریق سوخت مصرفی بنزین تامین کرده و افزون بر مصارف خانگی و صنعتی، برای سفرهای چند روزه در دل طبیعت، کمپینگ، سفرهای آفرودی، بیراهه نوردی، کویرنوردی و ... نیز کاملا مناسب و ایده‌آل است؛ چرا که،..
ژنراتور برق مدل Ronix - Gasoline Inverter RH-4790
نا موجود
مدل: Gasoline Inverter Generator - RH-4790 برند: Ronix
معرفی محصولژنراتور برق رونیکس مدل Gasoline Inverter RH-4790، یک دستگاه مولد برق است که می‌تواند از طریق سوخت مصرفی انرژی الکتریکی ایجاد کند تا در مواقعی که به سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی می‌روید و حتی زمانی که در منازل خود به برق شهری دسترسی ندارید، بتوانید به کمک این ژنراتو..
ژنراتور برق مدل Ronix - Gasoline Inverter RH-4791
نا موجود
مدل: Gasoline Inverter Generator - RH-4791 برند: Ronix
معرفی محصولژنراتور برق رونیکس مدل Gasoline Inverter RH-4791، یک دستگاه مولد برق است که می‌تواند از طریق سوخت مصرفی انرژی الکتریکی ایجاد کند تا در مواقعی که به سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی می‌روید و حتی زمانی که در منازل خود به برق شهری دسترسی ندارید، بتوانید به کمک این ژنراتو..
سیم سیار مدل 1098068001 - Brennenstuhl
نا موجود
مدل: 1098068001 برند: Brennenstuhl
معرفی محصولسیم سیار Brennenstuhl مدل 1098068001، از جمله لوازم و تجهیزات برقی است که هنگام استفاده از موتور برق یا هر منبع تغذیه دیگری در طول کمپینگ، سفرهای آفرودی و ...، به کمک شما آمده و امکان دسترسی به چندین پریز جداگانه برای روشن کردن وسایل برقی مختلف مانند یخچال‌های کم مصرف، مخلوط..
سیم سیار مدل 1195056 - Brennenstuhl
نا موجود
مدل: 1195056 برند: Brennenstuhl
معرفی محصولسیم سیار Brennenstuhl مدل 1195056، از جمله لوازم و تجهیزات برقی است که هنگام استفاده از موتور برق یا هر منبع تغذیه دیگری در طول کمپینگ، سفرهای آفرودی و ...، به کمک شما آمده و امکان دسترسی به چندین پریز جداگانه برای روشن کردن وسایل برقی مختلف مانند یخچال‌های کم مصرف، مخلوط کن، جار..
سیم سیار مدل 1198470 - Brennenstuhl
نا موجود
مدل: 1198470 برند: Brennenstuhl
معرفی محصولسیم سیار Brennenstuhl مدل 1198470، از جمله لوازم و تجهیزات برقی است که هنگام استفاده از موتور برق یا هر منبع تغذیه دیگری در طول کمپینگ، سفرهای آفرودی و ...، به کمک شما آمده و امکان دسترسی به چندین پریز جداگانه برای روشن کردن وسایل برقی مختلف مانند یخچال‌های کم مصرف، مخلوط کن، جار..
مبدل سه به دو مدل Somo - SM111
نا موجود
مدل: SM111 Universal Adaptor برند: Somo
معرفی محصولمبدل سه به دو Somo مدل SM111، یک وسیله مناسب است که برق سه شاخه را به برق دو شاخه تبدیل کرده و این امکان را به شما می‌دهد تا باتری‌های پرتابل مجهز به سه شاخه را به راحتی مورد استفاده قرار دهید؛ چرا که، بسیاری از این باتری‌ها، مطابق با استاندارد کشورهای اروپایی و آمریکای..
مولد برق هیزمی مدل BioLite - CampStove 2
نا موجود
مدل: CampStove 2 برند: BioLite
معرفی محصولمولد برق هیزمی بیولایت مدل CampStove 2، محصولی بسیار جذاب و کاربردی از کمپانی بیولایت می باشد که برای علاقمندان به سفر، طبیعتگردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... ایده آل می باشد تا با داشتن آن لحظات خوش و خاطره انگیزی را سپری کنند. همانطور که می دانید در سفر داشتن تجهیزاتی کامل جهت ..
مولد برق هیزمی مدل BioLite - CampStove 2 Bundle
نا موجود
مدل: CampStove 2 Bundle برند: BioLite
معرفی محصولمولد برق هیزمی بیولایت مدل CampStove 2 Bundle، محصولی بسیار جذاب و کاربردی از کمپانی بیولایت می باشد که برای علاقمندان به سفر، طبیعتگردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... ایده آل می باشد تا با داشتن آن لحظات خوش و خاطره انگیزی را سپری کنند. همانطور که می دانید در سفر داشتن تجهیزاتی کا..
نمايش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات