محصولات
سبد خرید

ماسک فیلتردار

ماسک فیلتردار

فیلتر ماسک مدل Airinum - Urban Breathing
نا موجود
مدل: Urban Breathing Filter برند: Airinum
معرفی محصولفیلتر ماسک ایرنیوم مدل Urban Breathing محصولی مناسب استفاده در ماسک های کمپانی ایرنیوم می باشد که این ماسک ها دارای دو عدد فیلتر در هر بسته با قابلیت استفاده 100 ساعت می باشند و در صورت استفاده از هر دوی این فیلترها نیز می توان به صورت جداگانه، آن ها را خریداری و به راحتی تع..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - M90 Winter
نا موجود
مدل: M90 Winter برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل M90 Winter، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک توصیه می شود. هم..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - S/S Blue
نا موجود
مدل: S/S Blue برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل S/S Blue، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک توصیه می شود. همچن..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - S/S Grey
نا موجود
مدل: S/S Grey برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل S/S Grey، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک توصیه می شود. همچن..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - Urban Air Mask 1.0 Dots Graphite
نا موجود
مدل: Urban Air Mask 1.0 Dots Graphite برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Dots Graphite، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از&nbs..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - Urban Air Mask 1.0 Solid Black
نا موجود
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid Black برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid Black، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - Urban Air Mask 1.0 Solid Blue
نا موجود
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid Blue برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid Blue، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک&nb..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - Urban Air Mask 1.0 Solid Grey
نا موجود
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid Grey برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid Grey، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ا..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - Urban Air Mask 1.0 Solid White
نا موجود
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid White برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid White، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ..
ماسک فیلتردار مدل Airinum - Urban Air Mask 1.0 Wildlife Pink
نا موجود
مدل: Urban Air Mask 1.0 Wildlife Pink برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Wildlife Pink، محصولی مناسب برای استفاده کودکان در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ا..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات