محصولات
سبد خرید

ماسک فیلتردار

ماسک فیلتردار

مدل: Urban Breathing Filter برند: Airinum
معرفی محصولفیلتر ماسک ایرنیوم مدل Urban Breathing محصولی مناسب استفاده در ماسک های کمپانی ایرنیوم می باشد که این ماسک ها دارای دو عدد فیلتر در هر بسته با قابلیت استفاده 100 ساعت می باشند و در صورت استفاده از هر دوی این فیلترها نیز می توان به صورت جداگانه، آن ها را خریداری و به راحتی تع..
35,000 تومان
مدل: Urban Air Mask 1.0 Dots Graphite برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Dots Graphite، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از&nbs..
495,000 تومان
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid Black برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid Black، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ..
495,000 تومان
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid Blue برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid Blue، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک&nb..
495,000 تومان
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid Grey برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid Grey، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ا..
495,000 تومان
مدل: Urban Air Mask 1.0 Wildlife Pink برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Wildlife Pink، محصولی مناسب برای استفاده کودکان در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ا..
495,000 تومان
ماسک فیلتردار مدل Airinum - M90 Winter
نا موجود
مدل: M90 Winter برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل M90 Winter، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک توصیه می شود. هم..
595,000 تومان
ماسک فیلتردار مدل Airinum - S/S Blue
نا موجود
مدل: S/S Blue برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل S/S Blue، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک توصیه می شود. همچن..
595,000 تومان
ماسک فیلتردار مدل Airinum - S/S Grey
نا موجود
مدل: S/S Grey برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل S/S Grey، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از این ماسک توصیه می شود. همچن..
595,000 تومان
ماسک فیلتردار مدل Airinum - Urban Air Mask 1.0 Solid White
نا موجود
مدل: Urban Air Mask 1.0 Solid White برند: Airinum
معرفی محصولماسک فیلتردار ایرنیوم مدل Urban Air Mask 1.0 Solid White، محصولی مناسب برای استفاده در زمان آلودگی هوا، تفریحات طبیعت گردی، دوچرخه سواری، موتور سواری و ... می باشد. آلودگی هوا اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی، مغز و قلب انسان داشته، به همین دلیل استفاده از ..
495,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل