محصولات
سبد خرید

دوربین ورزشی - اکشن و لوازم جانبی

دوربین ورزشی - اکشن

پایه جلیقه ای گوپرو مدل GoPro - Junior Chesty
فقط آنلاین
مدل: Junior Chesty برند: GoPro
معرفی محصولپایه جلیقه ای دوربین گوپرو مدل Junior Chesty، یکی دیگر از محصولات کاربردی و هیجان انگیز برند آمریکایی GoPro می باشد. کمپانی گوپرو با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید دوربین های ورزشی، لوازم جانبی و ...، به ساخت محصولی بی نظیر برای کودکان پرداخته است که به معرفی آن می پردازیم. همانطو..
1,400,000 تومان
پایه نگهدارنده دوربین حیوانات مدل GoPro - Fetch
فقط آنلاین
مدل: Fetch برند: GoPro
معرفی محصولپایه نگهدارنده دوربین حیوانات گوپرو مدل Fetch، یکی دیگر از محصولات کاربردی و هیجان انگیز برند آمریکایی GoPro می باشد. کمپانی گوپرو با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید دوربین های ورزشی، لوازم جانبی و ...، به ساخت محصولی بی نظیر برای حیوانات خانگی پرداخته است که به آن می پردازیم. ممکن..
1,350,000 تومان
پایه نگهدارنده مدل GoPro - Gooseneck
فقط آنلاین
مدل: Gooseneck برند: GoPro
معرفی محصولپایه نگهدارنده GoPro مدل Gooseneck، از محصولات کاربردی تولید شده این کمپانی می باشد. امروزه استفاده از دوربین های ورزشی نسبت به گذشته بسیار پرطرفدار شده و از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند. برای استفاده بهتر و راحت تر از دوربین های ورزشی قطعا نیاز به پایه ها و دسته های نگهدا..
470,000 تومان
دسته نگهدارنده دوربین GoPro HERO مدل GoWorx - GoKnuckles
فقط آنلاین
مدل: GoKnuckles برند: GoWorx
معرفی محصولدسته نگهدارنده دوربین GoWorx مدل GoKnuckles، از محصولات کاربردی تولید شده این کمپانی می باشد. امروزه استفاده از دوربین های ورزشی نسبت به گذشته بسیار پرطرفدار شده و از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند. برای استفاده بهتر و راحت تر از دوربین های ورزشی قطعا نیاز به پایه ها و دسته های نگهدار..
320,000 تومان
دوربین و لرزشگیر مدل DJI - Osmo Pocket
فقط آنلاین
مدل: Osmo Pocket برند: DJI
معرفی محصولدوربین و لرزشگیر دی جی آی مدل Osmo Pocket، یکی از دوربین های بسیار جذاب و منحصر به فرد از کمپانی DJI می باشد که جزء کوچکترین محصولات این شرکت نیز محسوب می شود. این کمپانی چینی از سال 2006 در زمینه تولید پهپادهای غیرنظامی، دوربین های اکشن، لرزشگیر دوربین، سیستم های کنترل پرواز و ... فع..
8,600,000 تومان
دوربین ورزشی Garmin - VIRB Ultra 30
تماس بگیرید
مدل: VIRB Ultra 30 برند: Garmin
معرفی محصولدوربین ورزشی گارمین مدلVIRB Ultra 30 (کد 03-01529-010)، از دیگر محصولات این برند، که برای ثبت لحظات هیجان‌انگیز و پرمخاطره بسیار مناسب می باشد. مواقعی که امکان ضربه، افتادن درون آب، تکان خوردن‌های شدید و... وجود دارد بهترین گزینه، استفاده ا..
0 تومان
دوربین ورزشی مدل DJI - Osmo Action
فقط آنلاین
مدل: Osmo Action برند: DJI
معرفی محصولدوربین ورزشی دی جی آی مدل Osmo Action، یکی از دوربین های بسیار جذاب و منحصر به فرد از کمپانی DJI می باشد که پس از انتظارهای فراوان به عنوان اولین دوربین ورزشی دی جی آی به بازار عرضه شد. این کمپانی چینی از سال 2006 در زمینه تولید پهپادهای غیرنظامی، دوربین های اکشن، لرزشگیر دوربین، سیست..
7,200,000 تومان
دوربین ورزشی مدل GoPro - Max 360
فقط آنلاین
مدل: Max 360 Degree Action Camera برند: GoPro
معرفی محصولدوربین ورزشی گوپرو مدل 360 Max، یکی از دوربین های بسیار جذاب و منحصر به فرد از کمپانی گوپرو می باشد که اخیرا وارد بازار شده و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این کمپانی آمریکایی از سال 2002 در زمینه تولید دوربین های اکشن، کوادکوپتر، لوازم جانبی دوربین ها و ... فعالیت می ک..
13,300,000 تومان
کیت شارژ مدل DJI - Osmo Action Charging Kit
فقط آنلاین
مدل: Osmo Action Charging Kit برند: DJI
معرفی محصولکیت شارژ دی جی آی مدل Osmo Action Charging Kit، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی شناخته شده دی جی آی می باشد. این کمپانی با سابقه ای بیش از 10 سال در زمینه تولید پهپادهای غیرنظامی، دوربین های اکشن، لرزش گیر دوربین، سیستم های کنترل پرواز و ...، به ساخت محصولی بی نظیر جهت افزای..
2,800,000 تومان
کیف دوربین گوپرو مدل GoPro - Casey
فقط آنلاین
مدل: Casey برند: GoPro
معرفی محصولکیف دوربین گوپرو مدل Casey، جزء لوازم ضروری برای دوربین گوپرو شما به حساب می آید. زمانی که برای سفر، تفریح و ... می خواهید با دوربین خود، لحظات به یادمادنی را ثبت و ضبط کنید، وجود کیف جهت حمل ایمن تر آن، ضرورت پیدا می کند. چراکه پس از استفاده از دوربین نیاز به یک وسیله ای داریم تا علا..
1,550,000 تومان
لرزشگیر موبایل مدل DJI - Osmo Mobile 3 Combo
فقط آنلاین
مدل: Osmo Mobile 3 Combo برند: DJI
معرفی محصوللرزشگیر موبایل دی جی آی مدل Osmo Mobile 3 Combo، محصولی بسیار کاربردی و یکی از جدیدترین لرزشگیرهای دستی کمپانی DJI می باشد. این کمپانی چینی از سال 2006 در زمینه تولید پهپادهای غیرنظامی، دوربین های اکشن، لرزشگیر دوربین، سیستم های کنترل پرواز و ... فعالیت می کند و طرفداران زیادی در سراس..
4,000,000 تومان
ماشین کنترلی مدل DJI - RoboMaster S1
فقط آنلاین
مدل: RoboMaster S1 برند: DJI
معرفی محصولماشین کنترلی دی جی آی مدل RoboMaster S1، یکی از جدیدترین محصولات کمپانی دی جی آی می باشد که در سال 2019 رونمایی شد. این کمپانی چینی از سال 2006 در زمینه تولید پهپادهای غیرنظامی، دوربین های اکشن، لرزشگیر دوربین، سیستم های کنترل پرواز و ... فعالیت می کند و طرفداران زیادی در سراسر دنیا د..
12,500,000 تومان
مدل: "Remote Pole 39 برند: SP Gadgets
معرفی محصولمونوپاد SP Gadgets مدل"Remote Pole 39، دیگر محصول کاربردی تولید شده از این کمپانی می باشد. امروزه عکس برداری و فیلم برداری در هر شرایطی، جزئی از عادت های اکثریت مردم بوده و به دنبال آن استفاده از دوربین های ورزشی نیز بسیار پر طرفدار شده است. برای استفاده از این دوربین ها به ..
1,350,000 تومان
مدل: NoShow H20 Floating GoPro Extension Pole برند: SP Gadgets
معرفی محصولمونوپاد PolarPro مدل NoShow H20 Floating، دیگر محصول کاربردی تولید شده از این کمپانی می باشد. امروزه عکس برداری و فیلم برداری در هر شرایطی، جزوی از عادت های اکثریت مردم بوده و به دنبال آن استفاده از دوربین های ورزشی نیز بسیار پر طرفدار شده است. برای استفاده از این دوربین ها ..
600,000 تومان
پایه نگهدارنده دوربین مدل SP Gadgets - POV Extender
نا موجود
مدل: POV Extender برند: SP Gadgets
معرفی محصولپایه نگهدارنده دوربین اس پی گجت مدل POV Extender، به شما این امکان را می دهد که با اتصال دوربین روی آن بهترین فیلم ها و عکس ها را داشته باشید. از دیگر ویژگی های این پایه نگهدارنده مقاومت در برابر آب و هوا، اندازه مناسب و سبک بودن آن است، که به خاطر استفاده از ..
دوربین ورزشی اکشن Go Pro- Hero 6 Black
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Hero 6 Black برند: GoPro
مناسب تمامی ورزش ها، سفرها و تفریحات هیجان انگیز ثبت ویدئو با کیفیت 4K با سرعت 60 فریم صفحه نمایش 1.5 اینچ مجهز به GPS با گیرندگی بالا ، شتاب سنج و ارتفاع سنج بارومتریک ثبت ویدئو های اسلو موشن با کیفت 1080P با سرعت 120 و 240 فریم بر ثانیه بدنه مستحک..