محصولات
سبد خرید

محصولات نظافت خودرو

نمايش 1 تا 30 از 63 (3 صفحه)

خودرو هم مانند هر وسیله دیگری نیاز به رسیدگی، مراقبت و نظافت دارد. زمانی که وسایل مختلفی که در طول روز با آن‌ها سروکار داریم تمیز و بهداشتی باشند، باعث افزایش نشاط و روحیه‌ شده و حس خوبی را منتقل می‌کند. همانند خانه که برای تمیز کردن هر قسمت یا هر وسیله داخل آن از مواد مخصوصی استفاده می‌کنیم، برای تمیز کردن بخش‌های مختلف ماشین هم نیاز به شوینده‌ها، اسپری‌ها، محافظ‌ها و ... خاصی است. این مواد با توجه به جنس و بافت هر قسمت تولید می‌شوند تا ضمن پاک‌کنندگی بالا، آسیبی هم به آن وارد نکنند. محصولات نظافت خودرو، طیف وسیعی از محصولات از جمله اسپری بو بر، پاک کننده، روان کننده، شیشه پاک کن، لکه بر، پولیش و ... را شامل می‌شود. همه‌ی این موارد، کاربرد خاص خود را دارند و بهتر است به جای یکدیگر استفاده نشوند.

نظافت خودرو هم بخش‌های داخلی و هم ظاهر بیرونی آن را شامل می‌شود. داخل خودرو، صندلی‌ها، روکش‌ها، قسمت داشبورد و فرمان، کفی ماشین، سقف و ... همگی از مواردی هستند که باید تمیز نگه داشته شوند. همچنین بوی خوش داخل خودرو هم احساس خوشایندی را به سرنشینان می‌دهد. ظاهر بیرونی خودرو هم که شامل بدنه، شیشه‌ها، چرخ‌ها و ... است اگر کثیف یا آلوده باشد، از دید دیگران زشت به نظر می‌رسد. برای تمیز کردن قیر، روغن و لکه‌های قوی روی رنگ و بدنه خودرو، باید از پاک‌کننده قیر استفاده کنید. اسپری بو بر، بوی نامطبوع داخل ماشین از جمله بوی تعریق، سیگار و ... را از بین می‌برد. سطوحی از بدنه خودرو که سمباده خورده یا خط و خش‌های ظریفی دارد، با استفاده از پولیش صاف شده و درخشان می‌شود.

افرادی که برای تردد درون شهر زیاد از خودرو شخصی استفاده می‌کنند، به مرور زمان با آلودگی و کثیف شدن قسمت‌های مختلف مواجه می‌شوند. بیرون خودرو که در معرض آلودگی‌ها و گردوخاک موجود در محیط قرار دارد و داخل خودرو هم بر اساس میزان و نوع استفاده باید به‌صورت مداوم تمیز شوند. اگر اهل آفرود، کمپینگ در طبیعت و ... باشید، حتما خیلی از اوقات نیاز است که از مسیرهای خاکی، گلی و ... عبور کنید. این کار آلوده شدن ماشین را به دنبال دارد ولی به لذت سفر می‌ارزد. زیرا بعد از سفر و با استفاده از محصولات نظافت خودرو، این آلودگی‌ها پاک می‌شوند و نگرانی شما را برطرف خواهند شد. برای سفارش این محصولات کافیست از طریق همین صفحه و با انتخاب کالای مورد نظر، اقدام نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات