محصولات
سبد خرید

محصولات نظافت خودرو

خودرو هم مانند هر وسیله دیگری نیاز به رسیدگی، مراقبت و نظافت دارد. زمانی که وسایل مختلفی که در طول روز با آن‌ها سروکار داریم تمیز و بهداشتی باشند، باعث افزایش نشاط و روحیه‌ شده و حس خوبی را منتقل می‌کند. همانند خانه که برای تمیز کردن هر قسمت یا هر وسیله داخل آن از مواد مخصوصی استفاده می‌کنیم، برای تمیز کردن بخش‌های مختلف ماشین هم نیاز به شوینده‌ها، اسپری‌ها، محافظ‌ها و ... خاصی است. این مواد با توجه به جنس و بافت هر قسمت تولید می‌شوند تا ضمن پاک‌کنندگی بالا، آسیبی هم به آن وارد نکنند. محصولات نظافت خودرو، طیف وسیعی از محصولات از جمله اسپری بو بر، پاک کننده، روان کننده، شیشه پاک کن، لکه بر، پولیش و ... را شامل می‌شود. همه‌ی این موارد، کاربرد خاص خود را دارند و بهتر است به جای یکدیگر استفاده نشوند.

نظافت خودرو هم بخش‌های داخلی و هم ظاهر بیرونی آن را شامل می‌شود. داخل خودرو، صندلی‌ها، روکش‌ها، قسمت داشبورد و فرمان، کفی ماشین، سقف و ... همگی از مواردی هستند که باید تمیز نگه داشته شوند. همچنین بوی خوش داخل خودرو هم احساس خوشایندی را به سرنشینان می‌دهد. ظاهر بیرونی خودرو هم که شامل بدنه، شیشه‌ها، چرخ‌ها و ... است اگر کثیف یا آلوده باشد، از دید دیگران زشت به نظر می‌رسد. برای تمیز کردن قیر، روغن و لکه‌های قوی روی رنگ و بدنه خودرو، باید از پاک‌کننده قیر استفاده کنید. اسپری بو بر، بوی نامطبوع داخل ماشین از جمله بوی تعریق، سیگار و ... را از بین می‌برد. سطوحی از بدنه خودرو که سمباده خورده یا خط و خش‌های ظریفی دارد، با استفاده از پولیش صاف شده و درخشان می‌شود.

افرادی که برای تردد درون شهر زیاد از خودرو شخصی استفاده می‌کنند، به مرور زمان با آلودگی و کثیف شدن قسمت‌های مختلف مواجه می‌شوند. بیرون خودرو که در معرض آلودگی‌ها و گردوخاک موجود در محیط قرار دارد و داخل خودرو هم بر اساس میزان و نوع استفاده باید به‌صورت مداوم تمیز شوند. اگر اهل آفرود، کمپینگ در طبیعت و ... باشید، حتما خیلی از اوقات نیاز است که از مسیرهای خاکی، گلی و ... عبور کنید. این کار آلوده شدن ماشین را به دنبال دارد ولی به لذت سفر می‌ارزد. زیرا بعد از سفر و با استفاده از محصولات نظافت خودرو، این آلودگی‌ها پاک می‌شوند و نگرانی شما را برطرف خواهند شد. برای سفارش این محصولات کافیست از طریق همین صفحه و با انتخاب کالای مورد نظر، اقدام نمایید.

مدل: Car Breeze - 292241 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری بو بر قوی سوناکس مدل Car Breeze، یکی دیگر از محصولات کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند.گاهی ممکن است فضای داخلی خودروی شما به دلیل بوهای نامطبوع از جمله سیگار، تعرق و وجود حیوانات..
650,000 تومان
مدل: Tar Remover - 334200 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری پاک کننده قیر سوناکس مدل Tar Remover، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبت و نظافت خودرو فعالیت می کند. این اسپری مناسب برای پاک کردن قیر، روغن و دیگر لکه های قوی از روی رنگ و کروم می ..
500,000 تومان
مدل: Insect Remover - 533200 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده حشرات سوناکس مدل Insect Remover، محصولی کاربردی از کمپانی سوناکس بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد.این محصول به حجم 500 میلی لیتر و گزینه ای ایده آل برای قبل از شستشو بوده که می توان ا..
500,000 تومان
مدل: Interior Cleaner - 321200 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس مدل Interior Cleaner، محصولی بسیار کاربردی و یکی از محصولات با کیفیت کمپانی سوناکس می باشد که به جهت افزایش نظافت و تمیزی داخل خودرو طراحی شده است. با داشتن این اسپری می توان بخش های مختلف پلاستیکی و چرمی داخل اتاق خودرو را به آسانی تمیز کر..
480,000 تومان
مدل: Clear Glass - 338241 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری شیشه پاک کن سوناکس مدل Clear Glass، محصولی بسیار کاربردی و یکی از محصولات با کیفیت کمپانی سوناکس می باشد که جهت تمیز کردن و پاک کردن شیشه برای دید بهتر مورد استفاده قرار می گیرد. این اسپری بدون به جا گذاشتن هر لکه ای، تمام اثرات حاصل از حشرات، آلودگی، گرد و غ..
470,000 تومان
مدل: Xtreme Brillant Shine Detailer - 287400 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme Brillant Shine Detailer، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای حفظ زیب..
690,000 تومان
مدل: High Speed Wax - 288200 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری واکس پر سرعت سوناکس مدل High Speed Wax، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای حفظ زیبایی و درخشش خودرو وجود دارد اما برخی ا..
650,000 تومان
مدل: 428000 - MultiSponge برند: Sonax
معرفی محصول اسفنج شستشو همه کاره سوناکس مدل MultiSponge، از دیگر محصولات کاربردی کمپانی سوناکس بوده که از مطرح ترین برندهای معروف و شناخته شده کشور آلمان می باشد و در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد. اگر به نظافت و تمیزی خودروی خود اهمیت می دهید، اسفنج..
340,000 تومان
مدل: Profiline Headlight - 276141 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش چراغ سوناکس مدل Profiline Headlight، گزینه‌ای مناسب برای جلا بخشیدن به چراغ‌های زرد و مات شده بوده که توسط کمپانی معروف سوناکس تولید شده است تا با عملکرد بی‌نظیری که دارد بتواند خط و خش‌های کوچک و متوسط ایجاد شده بر روی چراغ را از بین ببرد.شما می‌توا..
1,050,000 تومان
مدل: Xtreme Polish and Wax 3 Hybrid NPT - 202200 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و واکس بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme Polish and Wax 3 Hybrid NPT، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای مراقبت و حفظ زی..
950,000 تومان
مدل: Polish and Wax Color - 296000 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و واکس رنگی سفید سوناکس مدل Polish and Wax Color، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند.بسیاری از افراد به تمیزی و نظافت خودرویشان بسیار اهمیت می دهند و وج..
700,000 تومان
مدل: Polish and Wax Color - 296100 برند: Sonax
معرفی محصولپولیش و واکس رنگی مشکی سوناکس مدل Polish and Wax Color، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند.بسیاری از افراد به تمیزی و نظافت خودرویشان بسیار اهمیت می دهند و وجود خط..
700,000 تومان
مدل: Beast Wheel Cleaner - 433300 برند: Sonax
معرفی محصولرینگ شوی سوناکس مدل Beast Wheel Cleaner، یک تمیز کننده مخصوص با قدرت جرم‌گیری بالا بوده که توسط کمپانی Sonax تولید شده است. این محصول می‌تواند با عملکرد بی‌نظیر خود آلودگی، گرد و غبار و یا چربی را از انواع رینگ‌های فولادی، آلیاژی سبک، روکش کروم، پلاستیک، صیقلی..
850,000 تومان
مدل: Xtreme Rim Cleaner Full Effect Plus - 230400 برند: Sonax
معرفی محصولرینگ شوی سوناکس مدل XTREME Rim Cleaner Full Effect Plus، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید درخشندگی و تمیزی رینگ ها نقش بسیار مهمی در زیبایی..
900,000 تومان
مدل: F1 Car Pressure Washer برند: Baseus
معرفی محصولکارواش خودرو Baseus مدل Car Pressure Washer، یک کارواش حرفه‌ای سیار است که با بیشترین امکانات ممکن به شما کمک می‌کند تا علاوه‌بر شستشو خودرو، بتوانید از آن در زمینه‌های متعدد از جمله: پاک کردن آلودگی‌های کف حیاط، لاستیک دوچرخه، میز و صندلی، پره‌های کولر، ..
6,400,000 تومان
مدل: Clear View 1:100 - 371000 برند: Sonax
معرفی محصولمحلول شیشه شوی خودرو سوناکس مدل Clear View 1:100، افزودنی با غلظت بالا است که شیشه خودروی شما را از هرگونه آلودگی تمیز کرده تا دیدی واضح نسبت به پیرامون خود داشته باشید. برند آلمانی سوناکس با تولید محصولات مراقبتی و تمیزکننده خودرو سال‌هاست که مراقب خودروهای شما بوده و با اس..
130,000 تومان
مدل: Xtreme Brilliant Wax 1 Hybrid NPT - 201200 برند: Sonax
معرفی محصولواکس محافظ و براق کننده بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme​ Brilliant Wax 1 Hybrid NPT، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی و نگهداری از خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای حفظ ..
950,000 تومان
اسپری براق کننده تایر مدل BMW - Tyre Shine
نا موجود
مدل: Tyre Shine - 83122298219 برند: BMW
معرفی محصولاسپری براق کننده لاستیک خودرو BMW مدل Tyre Shine، محصولی کاربردی از شرکت آلمانی بی ام و می باشد که علاوه بر تولید خودروهای لوکس در تولید محصولات محافظتی خودرو نیز فعالیت می کند. درخشندگی و تمیزی لاستیک های خودرو نقش بسیار مهمی در زیبایی آن دارد؛ اما با توجه به محل قرارگیری لاستیک ها و..
اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner AirAid Apple-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز..
اسپری تمیز کننده تهویه خودرو مدل Sonax - Car A/C Cleaner Ocean-Fresh
نا موجود
مدل: Car A/C Cleaner Ocean-Fresh برند: Sonax
معرفی محصولاسپری تمیز کننده تهویه خودرو سوناکس مدل Car A/C Cleaner Ocean-Fresh، محصولی ایده آل برای از بین بردن میکروب ها و باکتری های داخل خودرو می باشد و با قدرت پاک کنندگی بالا می تواند سیستم تهویه مطبوع و دریچه انتقال هوا به داخل خودرو را که محل مناسبی برای رشد باکتری ها نیز می باش..
اسپری روان کننده مدل Sonax - SX90 Plus
نا موجود
مدل: SX90 Plus - 474400 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری روان کننده سوناکس مدل SX90 Plus، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس بوده و مناسب استفاده در زمانی است که قطعات به سختی بسته شده اند و به آسانی قابلیت باز شدن ندارند. در این صورت استفاده از اسپری روان کننده سوناکس موجب حرکت قطعات و سهولت در هنگام باز کردن آن ها..
اسپری شیشه شوی خودرو مدل BMW - Glass Cleaner
نا موجود
مدل: Glass Cleaner - 83122288901 برند: BMW
معرفی محصولاسپری شیشه شوی خودرو BMW مدل Glass Cleaner، محصولی کاربردی از شرکت آلمانی بی ام و می باشد که علاوه بر تولید خودروهای لوکس در تولید محصولات محافظتی، مراقبتی و پاکیزگی خودرو نیز فعالیت می کند. برای داشتن دید عالی هنگام رانندگی باید شیشه و آینه های تمیزی داشته باشید تا بتوانید به راحتی ر..
اسپری لکه بر مدل Sonax - Stain Remover
نا موجود
مدل: Stain Remover - 653200 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری لکه بر سوناکس مدل Stain Remover، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد. این محصول با قابلیت لکه بری بالا می تواند قوی ترین و پایدارترین لکه ها را از بین ببرد و اثری..
اسپری محافظ تایر و قطعات لاستیکی مدل Sonax - Rubber Protectant
نا موجود
مدل: Rubber Protectant برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ تایر و قطعات لاستیکی سوناکس مدل Rubber Protectant، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبت و نظافت خودرو فعالیت می کند. همانطور که می دانید درخشندگی و تمیزی لاستیک های خودرو نقش بسیار مه..
اسپری محافظ قطعات پلاستیک مات مدل Sonax - Trim Protectant Silky Matt
نا موجود
مدل: Trim Protectant Silky Matt - 383041 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ قطعات پلاستیک مات سوناکس مدل Trim Protectant Silky Matt، از دیگر محصولات کاربردی کمپانی سوناکس بوده که از مطرح ترین برندهای معروف و شناخته شده کشور آلمان می باشد و در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد. قطعات پلاستیکی داخل خودرو مانند: د..
اسپری محافظ کاکپیت مدل Sonax - Cockpit Pfleger Ocean Fresh
نا موجود
مدل: Cockpit Pfleger Ocean Fresh Matt Effect - 364241 برند: Sonax
معرفی محصول اسپری محافظ کاکپیت سوناکس مدل Cockpit Pfleger Ocean Fresh، سری جدید پاک‌کننده‌های داخلی خودرو از این برند خوش نام آلمانی است که تمیزی فوق‌العاده و بوی مطبوعی را در داخل خودروی شما ایجاد می‌کند. برند سوناکس با تولید محصولات مراقبتی و تمیزکننده خودرو سال‌ه..
اسپری محافظ کاکپیت مدل Sonax - Cockpit Spray Matt Effect Sport Fresh
نا موجود
مدل: Cockpit Spray Matt Effect Sport fresh - 357241 برند: Sonax
معرفی محصول اسپری محافظ کاکپیت سوناکس مدل Cockpit Spray Matt Effect Sport Fresh، از دیگر محصولات کاربردی کمپانی سوناکس بوده که از مطرح ترین برندهای معروف و شناخته شده کشور آلمان می باشد و در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد. بخش هایی از داخل خودرو مانند داشبورد، قسمت هایی از در..
اسپری محافظ و آبگریز رنگ بدنه خودرو مدل Sonax - Xtreme Spray and Seal
نا موجود
مدل: Xtreme Spray and Seal - 243400 برند: Sonax
معرفی محصولاسپری محافظ و آبگریز رنگ بدنه خودرو سوناکس مدل Xtreme Spray and Seal، محصولی کاربردی از کمپانی آلمانی سوناکس بوده که این کمپانی با سابقه ای بیش از 65 سال در زمینه تولید محصولات مراقبتی خودرو فعالیت دارد.اسپری 750 میلی لیتری Xtreme Spray and Seal سریع ترین راه جهت تم..
اسپری واکس بدنه خودرو مدل BMW - Express
نا موجود
مدل: Express Wax برند: BMW
معرفی محصولاسپری واکس بدنه خودرو BMW مدل Express، محصولی کاربردی از شرکت آلمانی بی ام و می باشد که علاوه بر تولید خودروهای لوکس در تولید محصولات محافظتی خودرو نیز فعالیت می کند. همانطور که می دانید راه های مختلفی برای حفظ زیبایی و درخشش خودرو وجود دارد اما برخی از این روش ها ممکن است به رنگ بدنه..
اسفنج جرم گیر مدل Sonax - Dirt Eraser
نا موجود
مدل: 416000 - Dirt Eraser برند: Sonax
معرفی محصولاسفنج جرم گیر سوناکس مدل Dirt Eraser، دیگر محصول کاربردی تولید شده این کمپانی می باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که به نظافت و پاکیزگی خودروی خود اهمیت می دهید ما اسفنج جرم گیر سوناکس را به شما پیشنهاد می دهیم. این اسفنج بسیار مناسب برای از بین بردن جرم و لکه های پایدار رو..
نمايش 1 تا 30 از 61 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات