محصولات
سبد خرید

دوش خودرویی | دوش صحرایی

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

بعد از یک روز هیجان انگیز در سفر یا گردش در طبیعت، کویر، ساحل، جنگل، کمپینگ و ...، یکی از لذت‌بخش ترین لحظات برای استراحت کردن است. اما کثیف شدن بدن در طول روز و در هنگام گشت‌وگذار، از این لذت کم کرده و حس بدی را به شما منتقل می‌کند. خیلی از افراد به‌دلیل دسترسی نداشتن به حمام، با این مسئله کنار می‌آیند و تا آخر سفر با همان حالت ناخوشایند ادامه می‌دهند. ولی راه‌حل این معضل، بسیار ساده است. کافیست شما یک دوش خودرویی یا دوش صحرایی به‌همراه داشته باشید و در زمان مورد نیاز از آن استفاده کنید. با این وسیله، می‌توانید در هر لحظه که لازم بود، دوش بگیرید تا نظافت و پاکیزگی کامل بدن شما حفظ شود. کاربرد این دوش سفری تنها در شست‌وشوی بدن خلاصه نمی‌شود و می‌توان از آن برای نظافت تجهیزات دیگر و حتی قسمتی از خودرو هم استفاده کرد.

حجم کم و وزن بسیار پایین دوش صحرایی باعث می‌شود که به‌راحتی قابل حمل باشد و در هر سفری به‌توان آن را به‌همراه داشت. پمپ آب دوش صحرایی توسط یک منبع تغذیه که قابل اتصال به فندکی ماشین است، روشن شده و آب را با فشار مناسبی پمپاژ می‌کند. برای استفاده از این محصول، باید یک سر آن را در ظرف آب یا جریان آب قرار دهید تا پمپ آب را کشیده و از سردوش آن خارج شود. همچنین با دکمه‌ای که روی دسته دوش قرار دارد می‌توان فشار آب خروجی را تنظیم کرد. همراه این دوش سفری، یک کیف با ظرفیت مشخص قرار دارد که با پر کردن آن از آب، قادر خواهید بود دوش را با فاصله از جریان آب هم مورد استفاده قرار دهید. یک قلاب برای آویزان کردن سردوش و یک نگهدارنده که به بدنه و شیشه ماشین متصل می‌شود از دیگر لوازم همراه این دوش هستند.

دوش خودرویی هم برای نظافت بدن و تجهیزات مختلف کاربرد دارد با این تفاوت که روی باربند خودرو نصب می‌شود و بدون نیاز به پمپ برقی، کار می‌کند. در حقیقت به‌خاطر ارتفاع مخزن آب از سطح زمین و بر اساس نیروی جاذبه، فشار مورد نیاز برای آب دوش فراهم می‌شود. ظرفیت این دوش‌های خودرویی، باتوجه به انواع آن متغیر است. همچنین یک شلنگ هم برای این محصول طراحی شده که با کمک آن می‌توانید به‌راحتی از دوش استفاده کنید. شما عزیزان می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی، سوالات و نظرات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات