محصولات
سبد خرید

آنتن/پرچم

آنتن/پرچم:

پایه پرچم اف جی کروز - Delfan Offroad
ساخت ایران
مدل: FJ Cruiser Flag Holder برند: Delfan Offroad
معرفی محصول پایه پرچم دلفان آفرود، محصولی مناسب نگهداری پرچم های آفرودی بوده که در پشت زاپاس خودروی اف جی کروز قابل نصب می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این پایه این است که نیازی به سوراخکاری و یا ایجاد تغییری در خودرو نداشته و به راحتی نصب می شود. ویژگی های بارز محصول : ..
150,000 تومان
مدل: FJ Cruiser Rear Flag Bracket برند: American Offroad
معرفی محصول پایه پرچم AOR مدل FJ Cruiser Rear Flag Bracket، محصولی مناسب برای نگهداری پرچم های آفرودی بوده که در قسمت لولای درب عقب خودروی اف جی کروز قابل نصب می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این پایه این است که نیازی به سوراخکاری در درب خودرو و یا ایجاد تغییری در آن نداشته و به راحتی..
840,000 تومان
مدل: Sticky Whips برند: Sticky Whips
معرفی محصول پرچم و پایه پرچم مدل Sticky Whips، مناسب برای تمامی خودرو های آفرودی می باشد. میله پرچم یکی از ابزارهای ضروری در سفرهای کویری می باشد و از آن در مسیرهای کویری و گذشتن از بلندی ها و مطلع شدن از وضعیت خودروها به جهت جلوگیری از حوادثی مانند برخورد آن ها با ی..
1,900,000 تومان
پرچم آفرودی مدل AOR - Red Flag
نا موجود
مدل: Red Flag برند: American Offroad
معرفی محصول پرچم آفرودی AOR مدل Red Flag، محصولی بسیار سبک، انعطاف پذیر و مقاوم می باشد و می‌توان به طور کامل آن را خم کرده و داخل صندوق قرار دهید. میله پرچم یکی از ابزارهای ضروری در سفرهای کویری می باشد و از آن در مسیرهای کویری و گذشتن از بلندی ها و مطلع شدن از وضعیت خودروها ..
980,000 تومان
پرچم مدل ARB - Tiger Bay Safety Flags
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Tiger Bay Safety Flags برند: ARB
معرفی محصول پرچم ARB مدل Tiger Bay Safety Flags (کد 16090010 , 16090012)، محصولی جهت ایمنی در سفرهای آفرود بوده که با نصب آن بر روی خودروها موقعیت مکانی هر کدام مشخص شده و دید مناسبی را برای آفرودرها ایجاد کرده تا مانع از برخورد دو خودرو به هم دیگر شود. این پرچم از مواد مقاوم و پوشش فلورسنت ..
2,400,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)