محصولات
سبد خرید

آنتن آفرود | پرچم آفرود

اکثر افرادی که اهل سفر هستند، مسافرت تیمی و گروهی را ترجیح می‌دهند. در سفرهای آفرودی به کویر، مناطق کوهستانی، جاذبه‌های طبیعی و ... معمولا چند ماشین آفرود باهم قرار گذاشته و به‌صورت جمعی به گشت‌وگذار می‌روند. لذت تفریح دوستانه و دسته‌جمعی بسیار بیشتر از زمانی است که به‌صورت فردی به سفر می‌رویم. همچنین خطرات و چالش‌هایی که غالبا در این مناطق وجود دارد، باعث می‌شود که سفر انفرادی به این‌طور مکان‌ها، با ریسک همراه باشد و توصیه نشود. در هر صورت برای رفتن به مسافرت، کمپینگ، آفرود و ...، تجهیزات و ملزوماتی وجود دارد که حتما باید با خود به‌همراه داشته باشید. یکی از وسیله‌های مهم برای خودروهای آفرودی، پرچم آفرود است. این وسیله روی خودرو نصب شده و با طول بلندی که دارد باعث بهتر دیده شدن خودرو از فاصله‌ی دور می‌شود.

پرچم یا آنتن آفرود، جزء وسایل بسیار ساده و در عین حال کاربردی محسوب می‌شود که همراه داشتن آن برای کسانی که به سفرهای آفرودی می‌روند، ضروری است. زمانی که به کوهستان، دره‌های برفی، کویر، بیابان و ... می‌روید به دلیل شرایط جوی و ناهمواری‌های زمین ممکن است خودروی شما از دید سایر افراد پنهان شود و قابل رؤیت نباشد. اینجاست که مزیت استفاده از پرچم مشخص می‌شود. طول میله‌های این پرچم‌‌ها بلند است و در بالای آن یک پرچم با رنگی واضح وجود دارد که به‌راحتی توجه هر کسی را جلب می‌کند. با نصب این محصول روی ماشین آفرودی، علاوه‌بر کارایی آن در مشخص بودن خودرو، از برخورد ماشین‌ها به هم به علت نداشتن دید کافی هم جلوگیری می‌شود.

برای اتصال پرچم به خودرو، باید از پایه پرچم استفاده شود که در بیشتر مدل‌ها این پایه به‌صورت جداگانه قابل خرید است. میله‌ی پرچم آفرود طول‌های متفاوتی دارد که باتوجه به نیاز افراد قابل انتخاب است. بعضی از این آنتن ها، یک تکه بوده و قابلیت تغییر سایز را ندارند. اما بعضی از مدل‌های دیگر، چند تکه هستند و بر اساس اینکه چندتا از قسمت‌ها متصل باشند، ابعاد مختلفی پیدا می‌کنند. میله آنتن از موادی ساخته شده است که سبک و انعطاف‌پذیر بوده و در مقابل حرکات ناگهانی خودرو، بادهای شدید و ضربات، مقاومت بالایی دارد. برای خرید این وسیله و دیگر لوازم جانبی آفرود، می‌توانید به‌صورت حضوری یا آنلاین از فروشگاه آفرود بازار بازدید نمایید.

پایه پرچم اف جی کروز - Delfan Offroad
ساخت ایران نا موجود
مدل: FJ Cruiser Flag Holder برند: Delfan Offroad
معرفی محصولپایه پرچم دلفان آفرود، محصولی مناسب نگهداری پرچم های آفرودی بوده که در پشت زاپاس خودروی اف جی کروز قابل نصب می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این پایه این است که نیازی به سوراخکاری و یا ایجاد تغییری در خودرو نداشته و به راحتی نصب می شود.ویژگی های بارز محصول : ..
پایه پرچم اف جی کروز مدل AOR - Flag Bracket
نا موجود
مدل: FJ Cruiser Rear Flag Bracket برند: American Offroad
معرفی محصولپایه پرچم AOR مدل FJ Cruiser Rear Flag Bracket، محصولی مناسب برای نگهداری پرچم های آفرودی بوده که در قسمت لولای درب عقب خودروی اف جی کروز قابل نصب می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این پایه این است که نیازی به سوراخکاری در درب خودرو و یا ایجاد تغییری در آن نداشته و به راحتی..
پایه پرچم مدل AOR - Offroad Flag Suction Mount
نا موجود
مدل: Offroad Flag Suction Mount - FLG-SM برند: American Offroad
معرفی محصولپایه پرچم AOR مدل Offroad Flag Suction Mount، مناسب برای نصب پرچم خودروهای آفرودی می باشد. از مهمترین وسایل در سفرهای آفرودی تیمی داشتن پرچم و پایه آفرودی است که با نصب آن بر روی خودروها در طوفان های کویر، برف و کولاک، زمین های ناهموار و ...، برای پیدا کردن خودروها کارب..
پایه پرچم مدل AOR - Offroad Flag Suction Mount / Black
نا موجود
مدل: Offroad Flag Suction Mount برند: American Offroad
معرفی محصولپایه پرچم AOR مدل Offroad Flag Suction Mount، یکی دیگر از محصولات کاربردی از برند آمریکایی AOR به شمار می رود. این کمپانی با سابقه ای 20 ساله به ساخت محصولی بی نظیر برای سفر های طبیعت گردی و آفرودی شما پرداخته است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم. جالب است بدانید ..
پایه پرچم مدل AOR - Quick Release Flag Pole Holder
نا موجود
مدل: Quick Release Flag Pole Holder برند: American Offroad
معرفی محصولپایه پرچم AOR مدل Quick Release Flag Pole Holder، از دیگر محصولات با کیفیت برند AOR به شمار می رود. این کمپانی با داشتن سابقه ای بیش از 20 سال در زمینه تولید محصولاتی برای وسایل نقلیه جاده ای نظر بسیاری از آفرودر ها و طبیعت گردان را به خود جلب کرده است. همانطور که می دانید میله پرچم ی..
پرچم آفرودی مدل AOR - Black Flag
نا موجود
مدل: Black Flag - FLGB-S-A برند: American Offroad
معرفی محصولپرچم آفرودی دو تکه  AOR مدل Black Flag، جهت بهتر دیده شدن خودرو در مسیرهای غیر هم سطح مثل رمل‌های کویری، تپه‌های کوهستانی و ... طراحی شده که با برقراری دیدی واضح برای سایر خودروها، باعث شده تا ایمنی خودرو در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... دو چندان شود.ساختار میله این پ..
پرچم آفرودی مدل AOR - Red Flag
نا موجود
مدل: Red Flag / FLG9 برند: American Offroad
معرفی محصولپرچم آفرودی AOR مدل Red Flag، محصولی بسیار سبک، انعطاف پذیر و مقاوم بوده که گزینه ای ایده آل برای استفاده در سفرهای آفرودی می باشد. نصب این میله پرچم بر روی خودروهای آفرودی به افراد کمک می کند تا در شرایط کویری، برف و کولاک و گذشتن از پستی و بلندی ها، بتوانند از وضعیت خودروها مطلع شده..
پرچم آفرودی مدل AOR - Red Flag Center Split
نا موجود
مدل: Red Flag Center Split - FLG9-S برند: American Offroad
معرفی محصولپرچم آفرودی دو تکه AOR مدل Red Flag Center Split، هنگام عبور از شیب‌های تند، رمل‌های کویری، تپه‌های کوهستانی و ... که دید کافی وجود ندارد، ایمنی لازم برای خودروی آفرودی شما را تامین کرده تا بدون نگرانی بابت بروز حادثه و برخوردهای احتمالی، هیجان یک سفر آفرودی، کویرنوردی ..
پرچم مدل ARB - Tiger Bay Safety Flags
نا موجود
مدل: Tiger Bay Safety Flags برند: ARB
معرفی محصولپرچم ARB مدل Tiger Bay Safety Flags (کد 16090010 , 16090012)، محصولی جهت ایمنی در سفرهای آفرود بوده که با نصب آن بر روی خودروها موقعیت مکانی هر کدام مشخص شده و دید مناسبی را برای آفرودرها ایجاد کرده تا مانع از برخورد دو خودرو به هم دیگر شود. این پرچم از مواد مقاوم و پوشش فلورسنت ..
پرچم مدل ORB - Flag 2P
نا موجود
مدل: Flag 2P برند: ORB
معرفی محصولپرچم ORB مدل Flag 2P، با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی مناسب برای خودرو های آفرودی می باشد. همانطور که مشخص است میله پرچم یکی از ضروری ترین ابزار ها در سفر های کویری به شمار می رود که بلندی طول میله آن در مشخص کردن وضعیت خودرو به آفرودر ها کمک کرده تا از حوادثی مانند برخورد آن ها&nb..
پرچم مدل ORB - Flag 3P
نا موجود
مدل: Flag 3P برند: ORB
معرفی محصولپرچم ORB مدل Flag 3P، با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی مناسب برای خودرو های آفرودی می باشد. همانطور که مشخص است میله پرچم یکی از ضروری ترین ابزار ها در سفر های کویری به شمار می رود که بلندی طول میله آن در مشخص کردن وضعیت خودرو به آفرودر ها کمک کرده تا از حوادثی مانند برخورد آن ها&nb..
پرچم مدل ORB - Offroad Flag
نا موجود
مدل: Offroad Flag برند: ORB
معرفی محصولپرچم ORB مدل Offroad Flag، با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی مناسب برای خودرو های آفرودی می باشد. همانطور که مشخص است میله پرچم یکی از ضروری ترین ابزار ها در سفر های کویری و شرایط برف و کولاک و گذشتن از پستی و بلندی ها به شمار می رود که بلندی طول میله آن در مشخص کردن وضعیت خودرو به آفرودر..
پرچم و پایه پرچم مدل Sticky Whips
نا موجود
مدل: Sticky Whips برند: Sticky Whips
معرفی محصولپرچم و پایه پرچم مدل Sticky Whips، مناسب برای تمامی خودرو های آفرودی می باشد. میله پرچم یکی از ابزارهای ضروری در سفرهای کویری می باشد و از آن در مسیرهای کویری و گذشتن از بلندی ها و مطلع شدن از وضعیت خودروها به جهت جلوگیری از حوادثی مانند برخورد آن ها با ی..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات