محصولات
سبد خرید

آنتن آفرود | پرچم آفرود

نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

اکثر افرادی که اهل سفر هستند، مسافرت تیمی و گروهی را ترجیح می‌دهند. در سفرهای آفرودی به کویر، مناطق کوهستانی، جاذبه‌های طبیعی و ... معمولا چند ماشین آفرود باهم قرار گذاشته و به‌صورت جمعی به گشت‌وگذار می‌روند. لذت تفریح دوستانه و دسته‌جمعی بسیار بیشتر از زمانی است که به‌صورت فردی به سفر می‌رویم. همچنین خطرات و چالش‌هایی که غالبا در این مناطق وجود دارد، باعث می‌شود که سفر انفرادی به این‌طور مکان‌ها، با ریسک همراه باشد و توصیه نشود. در هر صورت برای رفتن به مسافرت، کمپینگ، آفرود و ...، تجهیزات و ملزوماتی وجود دارد که حتما باید با خود به‌همراه داشته باشید. یکی از وسیله‌های مهم برای خودروهای آفرودی، پرچم آفرود است. این وسیله روی خودرو نصب شده و با طول بلندی که دارد باعث بهتر دیده شدن خودرو از فاصله‌ی دور می‌شود.

پرچم یا آنتن آفرود، جزء وسایل بسیار ساده و در عین حال کاربردی محسوب می‌شود که همراه داشتن آن برای کسانی که به سفرهای آفرودی می‌روند، ضروری است. زمانی که به کوهستان، دره‌های برفی، کویر، بیابان و ... می‌روید به دلیل شرایط جوی و ناهمواری‌های زمین ممکن است خودروی شما از دید سایر افراد پنهان شود و قابل رؤیت نباشد. اینجاست که مزیت استفاده از پرچم مشخص می‌شود. طول میله‌های این پرچم‌‌ها بلند است و در بالای آن یک پرچم با رنگی واضح وجود دارد که به‌راحتی توجه هر کسی را جلب می‌کند. با نصب این محصول روی ماشین آفرودی، علاوه‌بر کارایی آن در مشخص بودن خودرو، از برخورد ماشین‌ها به هم به علت نداشتن دید کافی هم جلوگیری می‌شود.

برای اتصال پرچم به خودرو، باید از پایه پرچم استفاده شود که در بیشتر مدل‌ها این پایه به‌صورت جداگانه قابل خرید است. میله‌ی پرچم آفرود طول‌های متفاوتی دارد که باتوجه به نیاز افراد قابل انتخاب است. بعضی از این آنتن ها، یک تکه بوده و قابلیت تغییر سایز را ندارند. اما بعضی از مدل‌های دیگر، چند تکه هستند و بر اساس اینکه چندتا از قسمت‌ها متصل باشند، ابعاد مختلفی پیدا می‌کنند. میله آنتن از موادی ساخته شده است که سبک و انعطاف‌پذیر بوده و در مقابل حرکات ناگهانی خودرو، بادهای شدید و ضربات، مقاومت بالایی دارد. برای خرید این وسیله و دیگر لوازم جانبی آفرود، می‌توانید به‌صورت حضوری یا آنلاین از فروشگاه آفرود بازار بازدید نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات