محصولات
سبد خرید

چادر سقفی

برای رفتن به سفر یا حضور در طبیعت، یکی از ملزوماتی که همراه داشتن آن بسیار اهمیت دارد، چادر مسافرتی است. حتی اگر محل اسکان مشخصی در مقصد دارید بازهم توصیه می‌شود یک چادر برای مواقع اضطراری همراه داشته باشید. خیلی از آفرودرها یا کسانی که با خودروهای افرودی خود به سفر، کمپ و طبیعت می‌روند ترجیح می‌دهند چادری همراه داشته باشند که در سریع‌ترین زمان ممکن باز و جمع شود. چادر خودرویی یا همان چادر سقفی بهترین گزینه برای این افراد است. این چادرها به دلیل اتصال به باربند، بسیار محکم و مقاوم بوده و تا حد بسیار بالایی در مقابل طوفان، از شما محافظت می‌کند. ویژگی و مزیت دیگری که استفاده از چادرهای سقفی به ارمغان می‌آورد، حفظ شما از حمله حیوانات وحشی و درنده و همچنین حشرات و موجودات آسیب رسان است. این مزیت به‌دلیل قرار گرفتن چادر در ارتفاع به‌وجود می‌آید.

چادرهای سقفی خودرو را می‌توانید قبل از شروع سفر روی باربند خودروی آفرودی خود نصب کنید و با خیال راحت به سفر بروید. در حالت حرکت خودرو و زمانی که نیازی به استفاده از چادر ندارید، این وسیله به‌شکل خوابیده روی باربند خودرو قرار می‌گیرد و هیچ مزاحمتی برای شما ندارد. هر زمان که در محل مورد نظر خود استقرار پیدا کردید و خواستید کمپ خود را برپا کنید، به‌راحتی با فشردن یک دکمه و یا به‌صورت دستی، این چادر باز شده و آماده برای استراحت می‌شود. زمان برپا کردن این محصول، برخلاف چادرهای معمولی کمپینگ بسیار سریع بوده و باتوجه به نوع آن نهایتا در چند دقیقه آماده استفاده خواهد شد.

برای رفتن به داخل چادر، کافیست نردبان آن را باز کرده و به‌راحتی از آن بالا بروید. برای امنیت بیشتر هم می‌توانید بعد از داخل شدن به چادر، نردبان را جمع کنید. به جز در اصلی که برای ورود به چادر استفاده می‌شود، پنجره‌هایی هم در آن طراحی شده که به عبور جریان هوا در آن کمک می‌کند. در ضمن برای جلوگیری از ورود حشرات می‌توانید توری زیپی تعبیه شده برای در و پنجره‌ها را ببندید. جنس استفاده شده در پارچه این چادرها از موادی است که در مقابل نفوذ آب و خاک عایق بوده و در زیر باران هم قابل استفاده است. چادرهای سقفی برای سهولت استفاده دارای یک تشک هستند که در کف چادر قرار گرفته و محل مناسبی را برای استراحت و خوابیدن فراهم می‌کنند. اگر برای انتخاب چادر مسافرتی مناسب با نیازهایتان تردید دارید، می‌توانید مطلب ما با عنوان راهنمای خرید چادر مسافرتی را مطالعه نمایید.

چادر پیکاپ مدل KingCamp - Abruzzo
ارسال رایگان در تهران
مدل: Abruzzo / KT2102 برند: KingCamp
معرفی محصولچادر پیکاپ KingCamp مدل Abruzzo، مانند یک اتاقک بر پشت خودروی پیکاپ آفرودی شما قرار گرفته و با فضای مناسب و دلچسبی که برای نشستن و استراحت شما به وجود می‌آورد، سفرتان به قلب کویر، سواحل دریا، جنگل و ... را به یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می‌کند. این چادر پی..
14,500,000 تومان
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.2m Hard Shell
ارسال رایگان در تهران
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.2m Hard Shell - CAM-RT-125H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.2m Hard Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
96,850,000 تومان
چادر سقفی مدل AOR - Professional 1.25m Hard Shell
ارسال رایگان در تهران
مدل: Professional Roof Top Tent 1.25m Hard Shell CAM-RT-125H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Professional 1.25m Hard Shell، مانند یک اتاقک بر روی سقف خودروی آفرودی شما قرار گرفته و با فضای مناسب و دلچسبی که برای نشستن و استراحت به وجود می‌آورد، سفرتان به قلب کویر، سواحل دریا، جنگل و ... را به یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می&zw..
128,870,000 تومان
چادر سقفی مدل Kingcamp - 2-Person / KT2207
ارسال رایگان در تهران
مدل: 2Person Rooftop Tent / KT2207 برند: KingCamp
معرفی محصولچادر سقفی کینگ کمپ مدل 2Person / KT2207، برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی، طبیعت‌گردی و ... بروند و می‌توان گفت در خودروی خود زندگی می‌کنند، گزینه‌ای عالی است. این چادر یکی دیگر از محصولات کینگ کمپ بوده که با نصب بر..
77,000,000 تومان
چادر سقفی  مدل ARB - Simpson III
نا موجود
مدل: Simpson III برند: ARB
معرفی محصولچادر سقفی ARB مدل Simpson III (کد 803103)، بر روی باربند ماشین به راحتی قابل نصب بوده که نهایت راحتی را در سفرهای آفرودی ایجاد می کند. این محصول با طراحی جدید و کیفیت عالی، از جنس پلی اتیلن با لایه تنفسی از جنس پنبه، به گونه ای ساخته شده که کاملا ضد ..
چادر سقفی  مدل TJM - Yulara
نا موجود
مدل: Yulara برند: TJM
معرفی محصولچادر سقفی TJM مدل Yulara، بر روی باربند ماشین به راحتی قابل نصب بوده که نهایت راحتی را در سفرهای آفرودی ایجاد می کند. این محصول با طراحی جدید و کیفیت عالی، از جنس پلی کربنات با لایه تنفسی از جنس پنبه، به گونه ای ساخته شده که کاملا ضد آب بوده و در سواحل آبی، شن..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.4m Soft Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.4m Soft Shell - CAM-RT-140S برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.4m Soft Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.6m Hard Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.6m Hard Shell - CAM-RT-160H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.6m Hard Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.6m Hard Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.6m Hard Shell CAM-RT-160H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.6m Hard Shell، مانند یک اتاقک بر روی سقف خودروی آفرودی شما قرار گرفته و با فضای مناسب و دلچسبی که برای نشستن و استراحت به وجود می‌آورد، سفرتان به قلب کویر، سواحل دریا، جنگل و ... را به یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می‌ک..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.9m Soft Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.9m Soft Shell - CAM-RT-190S برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.9m Soft Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
چادر سقفی مدل Darche - Ridgeback Hard
نا موجود
مدل: Ridgeback Hard Shell RTT Cnvas - T050801554 برند: Darche
معرفی محصولچادر سقفی دارچه مدل Ridgeback Hard، برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی، طبیعت‌گردی و ... بروند و می‌توان گفت در خودروی خود زندگی می‌کنند، گزینه‌ای عالی است. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت استرالیایی دارچه بوده که ب..
چادر سقفی مدل Darche - Ridgeback HD
نا موجود
مدل: Ridgeback HD Shll ECO RTT Poly - T050801555 برند: Darche
معرفی محصولچادر سقفی دارچه مدل Ridgeback HD، برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی، طبیعت‌گردی و ... بروند و می‌توان گفت در خودروی خود زندگی می‌کنند، گزینه‌ای عالی است. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت استرالیایی دارچه بوده که با ..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات