محصولات
سبد خرید

چادر و سایبان خودرویی

سایبان خودرویی

اتاقک سایبان مدل Darche - Eclipse 2525
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse 2525 T050801752 برند: Darche
معرفی محصولاتاقک سایبان دارچه مدل Eclipse 2525، متناسب با سایبان بغل 2.5x2.5m برند Darche طراحی و تولید شده تا با اضافه کردن آن به سایبان بغل خودرو خود بتوانید در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... یک محیط خصوصی و ایمن برای فضای خواب بیش‌تر، ذخیره وسایل و ... داشته باشید و به..
42,300,000 تومان
اتاقک سایبان مدل Darche - Eclipse 270/180
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse 270/180 Retreat Annex برند: Darche
معرفی محصولاتاقک سایبان Darche مدل Eclipse 270/180 Retreat Annex، یک نوع سرپناه است که برای برپا شدن باید به سایبان متصل شود. سایبان خودرویی یک وسیله پرکاربرد است که بواسطه آن، می‌توانید در کمپینگ از نور مستقیم خورشید در امان باشید همچنین در مواقع بارش باران نیز مانند یک چتر زیر آن بایستید...
45,100,000 تومان
بادشکن سایبان مدل Darche - Eclipse Ezy Front EXT 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Ezy Front EXT 2 برند: Darche
معرفی محصولبادشکن سایبان دارچه مدل Eclipse Ezy Front EXT 2، یکی از تجهیزات جانبی سایبان بغل خودرو است که در قسمت جلو سایبان بغل نصب می‌شود تا از وزش مستقیم باد در زیر سایبان جلوگیری کرده و این امر، جلوی تکان‌های شدید سایبان بغل در اثر وزش باد را نیز، به خوبی می‌گیرد؛ افز..
6,000,000 تومان
بادشکن سایبان مدل Darche - Eclipse Ezy Front EXT 25
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Ezy Front EXT 25 برند: Darche
معرفی محصولبادشکن سایبان دارچه مدل Eclipse Ezy Front EXT 25، یکی از تجهیزات جانبی سایبان بغل خودرو است که در قسمت جلو سایبان بغل نصب می‌شود تا از وزش مستقیم باد در زیر سایبان جلوگیری کرده و این امر، جلوی تکان‌های شدید سایبان بغل در اثر وزش باد را نیز، به خوبی می‌گیرد؛ اف..
6,600,000 تومان
بادشکن سایبان مدل Darche - Eclipse Ezy Side EXT
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Ezy Side EXT برند: Darche
معرفی محصولبادشکن سایبان دارچه مدل Eclipse Ezy Side EXT، یکی از تجهیزات جانبی سایبان بغل خودرو است که در قسمت‌های کناری سایبان بغل نصب می‌شود تا از وزش مستقیم باد در زیر سایبان جلوگیری کرده و این امر، جلوی تکان‌های شدید سایبان بغل در اثر وزش باد را نیز، به خوبی می‌گ..
6,600,000 تومان
چادر پیکاپ مدل KingCamp - Abruzzo
ارسال رایگان در تهران
مدل: Abruzzo / KT2102 برند: KingCamp
معرفی محصولچادر پیکاپ KingCamp مدل Abruzzo، مانند یک اتاقک بر پشت خودروی پیکاپ آفرودی شما قرار گرفته و با فضای مناسب و دلچسبی که برای نشستن و استراحت شما به وجود می‌آورد، سفرتان به قلب کویر، سواحل دریا، جنگل و ... را به یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می‌کند. این چادر پی..
14,500,000 تومان
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.2m Hard Shell
ارسال رایگان در تهران
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.2m Hard Shell - CAM-RT-125H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.2m Hard Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
96,850,000 تومان
چادر سقفی مدل AOR - Professional 1.25m Hard Shell
ارسال رایگان در تهران
مدل: Professional Roof Top Tent 1.25m Hard Shell CAM-RT-125H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Professional 1.25m Hard Shell، مانند یک اتاقک بر روی سقف خودروی آفرودی شما قرار گرفته و با فضای مناسب و دلچسبی که برای نشستن و استراحت به وجود می‌آورد، سفرتان به قلب کویر، سواحل دریا، جنگل و ... را به یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می&zw..
128,870,000 تومان
چادر سقفی مدل Kingcamp - 2-Person / KT2207
ارسال رایگان در تهران
مدل: 2Person Rooftop Tent / KT2207 برند: KingCamp
معرفی محصولچادر سقفی کینگ کمپ مدل 2Person / KT2207، برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی، طبیعت‌گردی و ... بروند و می‌توان گفت در خودروی خود زندگی می‌کنند، گزینه‌ای عالی است. این چادر یکی دیگر از محصولات کینگ کمپ بوده که با نصب بر..
77,000,000 تومان
دیواره سایبان خودرویی مدل Darche - E27 W2 Left Side
ارسال رایگان در تهران
مدل: EC27 W2 PVC Window Left Side برند: Darche
معرفی محصولدیواره سایبان خودرویی Darche مدل EC27 W2 PVC Window Left Side، دو دیواره پنجره‌دار است که روی سایبان‌های سمت چپ مدل 270 خودرویی نصب می‌شود. سایبان خودرویی محصولی پرطرف‌دار در بین علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی است که کمک می‌کند از قرارگرفتن زیر نور مستقیم..
16,400,000 تومان
سایبان بغل مدل Darche - Eclipse Slimline 2.5x2.5m
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Slimline 2.5x2.5m Awning - T050801793 برند: Darche
معرفی محصولسایبان بغل دارچه مدل Eclipse Slimline 2.5x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه‌ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنی..
24,000,000 تومان
سایبان بغل مدل Darche - Eclipse Slimline 2x2.5m
ارسال رایگان در تهران
مدل: Eclipse Slimline 2x2.5m Awning - T050801794 برند: Darche
معرفی محصولسایبان بغل دارچه مدل Eclipse Slimline 2x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه‌ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید،..
22,000,000 تومان
بادشکن سایبان مدل ARB - Wind Breaks
نا موجود
مدل: Wind Breaks برند: ARB
معرفی محصولبادشکن سایبان ARB مدل Wind Breaks (کد 813202, 813102)، محصولی از جنس پلی اورتان با پارچه برزنتی، ضدآب و محافظت شده در برابر اشعه UV با +UVP 50 بوده که جهت حفاظت از افراد در مقابل باد و نور خورشید، به سایبان های ARB Awning که باید جداگانه تهیه شوند، اضافه می شود.با اضافه ..
چادر سقفی  مدل ARB - Simpson III
نا موجود
مدل: Simpson III برند: ARB
معرفی محصولچادر سقفی ARB مدل Simpson III (کد 803103)، بر روی باربند ماشین به راحتی قابل نصب بوده که نهایت راحتی را در سفرهای آفرودی ایجاد می کند. این محصول با طراحی جدید و کیفیت عالی، از جنس پلی اتیلن با لایه تنفسی از جنس پنبه، به گونه ای ساخته شده که کاملا ضد ..
چادر سقفی  مدل TJM - Yulara
نا موجود
مدل: Yulara برند: TJM
معرفی محصولچادر سقفی TJM مدل Yulara، بر روی باربند ماشین به راحتی قابل نصب بوده که نهایت راحتی را در سفرهای آفرودی ایجاد می کند. این محصول با طراحی جدید و کیفیت عالی، از جنس پلی کربنات با لایه تنفسی از جنس پنبه، به گونه ای ساخته شده که کاملا ضد آب بوده و در سواحل آبی، شن..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.4m Soft Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.4m Soft Shell - CAM-RT-140S برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.4m Soft Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.6m Hard Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.6m Hard Shell CAM-RT-160H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.6m Hard Shell، مانند یک اتاقک بر روی سقف خودروی آفرودی شما قرار گرفته و با فضای مناسب و دلچسبی که برای نشستن و استراحت به وجود می‌آورد، سفرتان به قلب کویر، سواحل دریا، جنگل و ... را به یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می‌ک..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.6m Hard Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.6m Hard Shell - CAM-RT-160H برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.6m Hard Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
چادر سقفی مدل AOR - Adventure 1.9m Soft Shell
نا موجود
مدل: Adventure Roof Top Tent 1.9m Soft Shell - CAM-RT-190S برند: American Offroad
معرفی محصولچادر سقفی AOR مدل Adventure 1.9m Soft Shell، مناسب برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی و ... بروند می باشد. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با نصب بر روی سقف خودرو می توانید از یک اتاق خواب ایمن و همیش..
چادر سقفی مدل Darche - Ridgeback Hard
نا موجود
مدل: Ridgeback Hard Shell RTT Cnvas - T050801554 برند: Darche
معرفی محصولچادر سقفی دارچه مدل Ridgeback Hard، برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی، طبیعت‌گردی و ... بروند و می‌توان گفت در خودروی خود زندگی می‌کنند، گزینه‌ای عالی است. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت استرالیایی دارچه بوده که ب..
چادر سقفی مدل Darche - Ridgeback HD
نا موجود
مدل: Ridgeback HD Shll ECO RTT Poly - T050801555 برند: Darche
معرفی محصولچادر سقفی دارچه مدل Ridgeback HD، برای کسانی که دوست دارند با خودروهای آفرودی خود به کمپینگ، سفرهای تفریحی، طبیعت‌گردی و ... بروند و می‌توان گفت در خودروی خود زندگی می‌کنند، گزینه‌ای عالی است. این چادر یکی دیگر از محصولات شرکت استرالیایی دارچه بوده که با ..
سایبان بغل مدل AOR - Adventure Awning 2.5x2.5m
نا موجود
مدل: Adventure Awning 2.5x2.5m Light Grey - CAM-AW-2.5x2.5 برند: American Offroad
معرفی محصولسایبان بغل AOR مدل Adventure Awning 2.5x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید، پیدا کردن..
سایبان بغل مدل AOR - Adventure Awning 2x2.5m
نا موجود
مدل: Adventure Awning 2x2.5m Light Grey - CAM-AW-2x2.5 برند: American Offroad
معرفی محصولسایبان بغل AOR مدل Adventure Awning 2x2.5m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید، پیدا کردن س..
سایبان بغل مدل AOR - Adventure Awning 3x3m
نا موجود
مدل: Adventure Awning 3x3m Light Grey - CAM-AW-3x3 برند: American Offroad
معرفی محصولسایبان بغل AOR مدل Adventure Awning 3x3m، محصولی ایده‌آل برای خودروهای آفرودی بوده که سایه ای مناسب در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ... می روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی توقف کنید، پیدا کردن سای..
سایبان بغل مدل ARB - Aluminium Awning 2500mm
نا موجود
مدل: Aluminium Awning 2500mm برند: ARB
معرفی محصولسایبان بغل ARB مدل Aluminium Awning 2500mm (کد 814102)، محصولی از جنس پلی اتیلن و پارچه برزنتی، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. از ویژگی های بارز این سایبان، مقاومت در برابر نفوذ آب بوده و از پوست شما در برابر اشعه فراب..
سایبان بغل مدل ARB - Awning
نا موجود
مدل: Awning برند: ARB
معرفی محصولسایبان بغل ARB مدل Awning (کد 814200 , 814100)، محصولی از جنس پلی اتیلن ونخ پنبه، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. از ویژگی های بارز این سایبان، مقاومت در برابر نفوذ آب بوده و از پوست شما در برابر اشعه فرابفنش خورشید با UVP ..
سایبان بغل مدل Darche - Eclipse 270 G2
نا موجود
مدل: Eclipse 270 G2 Left - T050801743 برند: Darche
معرفی محصولسایبان بغل دارچه مدل Eclipse 270 G2، محصولی جالب برای خودروهای آفرودی بوده که سایه‌ای وسیع در کمترین زمان ممکن، اطراف خودرو در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که با خودرو به سفر، کمپینگ، کویرنوردی، کنار ساحل و ... می‌روید، هنگامی که بخواهید برای استراحت در مکانی..
سایبان بغل مدل TJM - Awning 2.5 Meter
نا موجود
مدل: Awning 2.5 Meter برند: TJM
معرفی محصولسایبان بغل TJM مدل Awning 2.5 Meter (کد 620RCTRA250)، محصولی از جنس پلی اتیلن ونخ پنبه، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. از ویژگی های بارز این سایبان، مقاومت در برابر نفوذ آب بوده و از پوست شما در برابر اشعه فرابفنش خورش..
سایبان عقب مدل ARB - Awning 1250mm
نا موجود
مدل: Awning 1250mm برند: ARB
معرفی محصولسایبان عقب ARB مدل Awning 1250mm (کد 814301)، محصولی از جنس پلی اتیلن و پارچه برزنتی، مناسب جهت محافظت از افراد در برابر نور خورشید و باران می باشد. اگر در قسمت عقب خودرو آشپزخانه ای کوچک طراحی کرده باشید، با استفاده از این سایبان عقب به سهولت م..
طناب مهار مدل ARB - Guy Rope Set
نا موجود
مدل: Guy Rope Set برند: ARB
معرفی محصولطناب مهار ARB مدل Guy Rope Set (کد ARB4159)، محصولی کاربردی از برند استرالیایی ARB بوده که در بسته های دو عددی عرضه می شود و در هنگام وزش باد و ...، با محکم نگهداشتن چادر و سایبان به افراد کمک کرده تا با ایمنی بیشتری سفر کنند و از لحظات ناب خود لذت بیشتری ببرند.این ست دارای ل..
نمايش 1 تا 30 از 30 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات