محصولات
سبد خرید

Fast Fire Starter

 برند نوپای Fast Fire Starter توسط جناب آقای علی فتحعلی در سال 1399 پایه‌گذاری شده که طی یک سال فعالیت حرفه‌ای توانسته است به بسیاری از اهداف خود جامه عمل بپوشاند. هدف اصلی این برند، تولید محصولاتی در زمینه کمپینگ و طبیعت‌گردی است که ضمن بیشترین کارایی و بازدهی، کمترین آسیب و ضرر را برای مصرف‌کننده و نیز، محیط زیست داشته باشند؛ برند فست فایر استارتر، بر همین مبنا در حال توسعه و افزایش سبد محصولات خود است که از نظر کیفیت، در حال رقابت با نمونه‌های خارجی و داخلی هستند.


آتش زنه مدل Fast Fire Starter - Cubic6
ساخت ایران
مدل: Cubic6 برند: Fast Fire Starter
معرفی محصولآتش زنه Fast Fire Starter مدل Cubic6، برای درست کردن آتش در سفرهای طبیعت‌گردی، جنگل گردی، کوهنوردی، آفرودی، کمپینگ، پیک نیک و ...، هنگامی که می‌خواهید برای تهیه یک غذای گرم به آشپزی و پخت و پز بپردازید، یا هوس یک چای ذغالی داغ کرده‌اید و می‌خواهید ابتدا آب آشامیدنی..
35,000 تومان
آتش زنه مدل Fast Fire Starter - Cubic
ساخت ایران نا موجود
مدل: Cubic برند: Fast Fire Starter
معرفی محصولآتش زنه Fast Fire Starter مدل Cubic، برای درست کردن آتش در سفرهای طبیعت‌گردی، جنگل گردی، کوهنوردی، آفرودی، کمپینگ، پیک نیک و ...، هنگامی که می‌خواهید برای تهیه یک غذای گرم به آشپزی و پخت و پز بپردازید، یا هوس یک چای ذغالی داغ کرده‌اید و می‌خواهید ابتدا آب آشامیدنی ..
کنف آتشزا مدل Fast Fire Starter - 85g
ساخت ایران نا موجود
مدل: 85g برند: Fast Fire Starter
معرفی محصولکنف آتشزا Fast Fire Starter مدل 85g، برای درست کردن آتش در سفرهای طبیعت‌گردی، جنگل گردی، کوهنوردی، آفرودی، کمپینگ، پیک نیک و ...، هنگامی که می‌خواهید برای تهیه یک غذای گرم به آشپزی و پخت و پز بپردازید، یا هوس یک چای ذغالی داغ کرده‌اید و می‌خواهید ابتدا آب آشامیدنی ..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات