محصولات
سبد خرید

Duke Video

Duke Video در سال 1981 توسط پیتر دوک در داگلاس پایتخت جزیره Isle of Man تاسیس شد. این شرکت کار خود را با 50 کارمند شروع کرد. در ابتدا تجارت خود را با سرویس سفارش پستی آغاز نمود. در سال 1990 با انتشار فیلم های ویدئویی در فروشگاه های HMV، ویرجین و همچنین حضور در 400 فروشگاه Halfords توانست پیشرفت چشمگیری داشته باشد و به یک ناشر ویدئویی تبدیل شود. این شرکت DVDهای ورزشی بخصوص ورزش موتورسواری از جمله بررسی مسابقات بین المللی پیشرو MotoGP، مسابقات جهانی رالی، Le Mans 24 و ... را منتشر می کند. Duke Video با مسابقات موتور سواری بخصوص Isle of Man TT پیوندهای محکمی دارد؛ زیرا Geoff Duke پدر موسس دوک ویدئو شش بار در این مسابقات برنده شده و همچنین تمام مسابقات برگزار شده در Isle of Man TT را ضبط و در DVD و VHS به انتشار رسانده است. اکنون با بیش از 3000 موضوع در زمینه های مختلف نظیر راگبی، کریکت، گلف، ماهیگیری، فوتبال و ... پیشتاز در عرصه مستندات در قالب Blu-ray ،DVD و VHS در بیش از 25 کشور جهان با مجوز رسمی می باشد.
مستند 50Years of Ferrari
نا موجود
مدل: 50Years of Ferrari برند: Duke Video
معرفی محصولمستند 50Years of Ferrariخلاصه مستند:مستندی ساخته شده در رابطه با مسابقات، ورزش ها و Supercars خودروی فراری، از سال 1997 - 1947 می باشد. هرگز هیچ اتومبیلی نتوانسته مانند این جنگنده های زرشکی شور و هیجان و اشتیاق ایجاد کند. رویدادهای مختلفی که در این 50 سال ر..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات