محصولات
سبد خرید

Core Equipment

 شرکت Core Equipment متشکل از یک تیم کوچک و علاقه‌مند به کمپینگ و گردش در طبیعت است که در شهر اوورلند پارک، آمریکا کار خود را شروع کردند. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات مختلف کمپینگ از جمله چادر، صندلی، ملزومات روشنایی و ... فعالیت دارد. هدفی که اعضا این شرکت دنبال کرده، ساخت و تولید لوازمی بوده که در زمان ماجراجویی در طبیعت، یا در حیاط خلوت خانه و حتی کوهستان کارآمد باشند و شما را از تفریح و یا گروه عقب نیاندازد. تیم این شرکت زمان خود را بر روی ویژگی‌های جدید و مهندسی شده سپری کرده تا محصولات با کیفیت در کنار طراحی عالی ارائه دهند.


چادر مسافرتی 3 نفره مدل Core - Instant Dome
نا موجود
مدل: Instant Dome 3 برند: Core Equipment
معرفی محصولچادر مسافرتی 3 نفره Core مدل Instant Dome، از وسایل بسیار ضروری در هنگام سفرهای آفرود، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... بوده که همراه داشتن آن این امکان را برای شما فراهم کرده تا اوقات فراغت لذت‌بخشی را تجربه کنید، و همچنین خود را در برابر باران، طوفان و ... ایمن نگه‌دارید..
چادر مسافرتی 4 نفره مدل Core - Straight Wall Cabin
نا موجود
مدل: Straight Wall Cabin 4 برند: Core Equipment
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره Core مدل Straight Wall Cabin، از وسایل بسیار ضروری در هنگام سفرهای آفرود، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... بوده که همراه داشتن آن این امکان را برای شما فراهم کرده تا اوقات فراغت لذت‌بخشی را تجربه کنید، و همچنین خود را در برابر باران، طوفان و ... ایمن نگه&zwn..
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Core - Lighted Instant Cabin
نا موجود
مدل: Lighted Instant Cabin Tent برند: Core Equipment
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره Core مدل Lighted Instant Cabin، از وسایل بسیار ضروری در هنگام سفرهای آفرود، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... بوده که همراه داشتن آن این امکان را برای شما فراهم کرده تا اوقات فراغت لذت‌بخشی را تجربه کنید، و همچنین خود را در برابر باران، طوفان و ... ایمن نگه&z..
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Core - Straight Wall Cabin
نا موجود
مدل: Straight Wall Cabin 6 برند: Core Equipment
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره Core مدل Straight Wall Cabin، از وسایل بسیار ضروری در هنگام سفرهای آفرود، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... بوده که همراه داشتن آن این امکان را برای شما فراهم کرده تا اوقات فراغت لذت‌بخشی را تجربه کنید، و همچنین خود را در برابر باران، طوفان و ... ایمن نگه&zwn..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات