محصولات
سبد خرید

Black Fox

برند Black Fox، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های برند FOX Knives، از سال 1977 در ایتالیا تاسیس شده و با سابقه‌ای بیش از 40 سال، در زمینه تولید چاقوهای حرفه‌ای مناسب برای کمپینگ، طبیعت گردی، ماهیگیری و ... فعالیت دارد. این برند که زیرمجموعه‌ای از برند Fox Knives است، نوآوری، طراحی ارگونومیک و استفاده آسان و ایمن را هدف اصلی خود در ارائه محصولاتش قرار داده است، به یک برند مطرح در بازارهای جهانی تبدیل شده و مشاغل حرفه‌ای مانند پلیس، آتش‌نشانان و ... نیز، محصولات این برند را برای کار خود مناسب دانسته‌اند.


مدل: Resilience BF-204 برند: Black Fox
معرفی محصولابزار چند کاره Black Fox مدل Resilience BF-204، شامل 8 ابزار گوناگون است که هر یک از، کارایی متعددی برخوردار هستند تا در تمامی فعالیت‌های روزانه، سفر‌های کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ...مورد استفاده شما قرار بگیرند. همراه بودن این ابزار چندکاره باعث شده تا بتوانید از ..
1,970,000 تومان
مدل: Lycosa FE-020 برند: Black Fox
معرفی محصولچاقو شکاری Black Fox مدل Lycosa FE-020، به عنوان کارد بقا در سفر‌های کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی و ... شناخته شده که همراه داشتن آن علاوه‌بر امکان بریدن و تکه کردن اجسام از جمله طناب، هیزم و ...، این قابلیت را فراهم آورده تا در شرایط غیرطبیعی و یا مواقعی که باید برای ز..
2,610,000 تومان
چاقو 7 کاره مدل Black Fox - BF-117
نا موجود
مدل: BF-117 برند: Black Fox
معرفی محصولچاقو 7 کاره Black Fox مدل BF-117، یک چاقوی سخت و سبک است. افراد طبیعت‌گرد به خوبی این موضوع را می‌دانند که کوله‌پشتی مسافرتی یا کوهنوردی، باید همیشه مجهز باشد و احتیاط شرط می‌کند، هرآنچه ممکن است روزی نیاز شود را با خود حمل کنید. چاقو یکی از مهم‌ترین وسایلی اس..
چاقو شکاری مدل Black Fox - BF-105T
نا موجود
مدل: BF-105T برند: Black Fox
معرفی محصولچاقو شکاری Black Fox مدل BF-105T، یک چاقو سفری تیز و مقاوم است که هنگام کمپینگ و شب‌مانی در دل طبیعت، کوهنوردی، کویرنوردی و ...، برای بریدن هیزم و آتش درست کردن، بریدن طناب و یا حتی هنگام آشپزی به کمک شما آمده و کارهایتان را راحت و آسان می‌کند.چاقوی سفری BF-105T که به شک..
چاقو شکاری مدل Black Fox - Hugin BF-721
نا موجود
مدل: Hugin BF-721 برند: Black Fox
معرفی محصولچاقو شکاری Black Fox مدل Hugin BF-721، یک چاقو سفری تیز و مقاوم است که هنگام کمپینگ و شب‌مانی در دل طبیعت، کوهنوردی، کویرنوردی و ...، برای بریدن هیزم و آتش درست کردن، بریدن طناب و یا حتی هنگام آشپزی به کمک شما آمده و کارهایتان را راحت و آسان می‌کند.چاقوی سفری Hugin که به..
چاقو شکاری مدل Black Fox - Hunting 316
نا موجود
مدل: Hunting 316 برند: Black Fox
معرفی محصولچاقو شکاری Black Fox مدل Hunting 316، یک چاقو سفری تیز و مقاوم است که هنگام کمپینگ و شب‌مانی در دل طبیعت، کوهنوردی، کویرنوردی و ...، برای بریدن هیزم و آتش درست کردن، بریدن طناب و یا حتی هنگام آشپزی به کمک شما آمده و کارهایتان را راحت و آسان می‌کند.چاقوی سفری Hugin که به ..
چاقو شکاری مدل Black Fox - Kuma BF-704
نا موجود
مدل: Kuma BF-704 برند: Black Fox
معرفی محصولچاقو شکاری Black Fox مدل Kuma B-704، یک چاقو سفری تیز و مقاوم است که هنگام کمپینگ و شب‌مانی در دل طبیعت، کوهنوردی، کویرنوردی و ...، برای بریدن هیزم و آتش درست کردن، بریدن طناب و یا حتی هنگام آشپزی به کمک شما آمده و کارهایتان را راحت و آسان می‌کند.چاقوی سفری Kuma که به شک..
چاقو مدل Black Fox - BF-81
نا موجود
مدل: BF-81 برند: Black Fox
معرفی محصولچاقو Black Fox مدل BF-81، یک چاقو تاشو در ابعاد 10x2x0.5 سانتی‌متر است که به راحتی در داخل جیب لباس، کیف دستی و ... جای گرفته و فضای کمی را اشغال می‌کند. همان‌طور که گفته شد تاشو بودن این چاقو کمک کرده تا تیغه محصول درحین حمل، به دست و یا دیگر لوازم آسیب نرساند و در تما..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات