محصولات
سبد خرید

BBC Earth

BBC Earth یک کانال تلویزیونی ساخت مستند بوده که جزء یکی از زیر مجموعه های BBC Studios می باشد. این کانال در سال 2015 ساخت برنامه های مستند خود را در کشور انگلستان آغاز نمود و جایگزین برنامه های BBC Knowledge و BBC HD شد. با همکاری بی نظیر کارگردانان، نویسندگان و برنامه نویسان تاکنون توانسته مستندهای واقعی و دیده نشده فوق العاده ای تولید کند. با طراحی سایت BBC Earth این امکان را برای تمام مردم فراهم نموده تا بتوانند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارند فیلم های مستند تولید شده را مشاهده کنند و یا مستنداتی که افراد مختلف ایجاد می کنند را با این شبکه به اشتراک بگذارند. البته می توانید فیلم های مستند تولیدی را از طریق فیلم های DVD و Blu-ray نیز خریداری کنید.
مدل: Clarkson Duel برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Clarkson Duelخلاصه مستند:در مستند جدید کلارکسون که نام دوئل را برای آن برگزیده، به مقایسه خودروهای مختلف با هم پرداخته است. در بخشی از این فیلم کلارکسون دو خودرو لامبورگینی Murcielago SuperVeloce و Vauxhall VXR8 Bathurst S را از نظر میزان پخش دود هنگام دریفت کش..
8,000 تومان
مدل: Deep Blue برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Deep Blueخلاصه مستند:این مستند با عنوان آبی ژرف یکی دیگر از جذاب ترین مستندهای شبکه BBC می باشد. همانطور که می دانید اقیانوس ها قسمت پهناوری از کره زمین را در برگرفته اند که این موضوع باعث شده تا کره زمین با نام کره آبی شهرت یابد. این پهناوری و گستردگی، اق..
8,000 تومان
مدل: Mountain Gorilla برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Mountain Gorillaخلاصه مستند:حدود یک قرن است که گوریل های کوهستانی با زندگی در یک دنیای شکننده، کشف شده اند. تعداد کمی از آن ها در دژهای کوهستانی خود یعنی در منطقه پارک ملی ویرونگا کنگو شرقی و جنگل غیرقابل نفوذ بوندی اوگاندا قرار دارند. تیم BBC Earth با استفاده از فن..
8,000 تومان
مدل: Top Gear 13 برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Top Gear 13خلاصه مستند:مستند تخته گاز یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلوزیونی شبکه بی بی سی است که موضوع آن در رابطه با بررسی تخصصی وسایل نقلیه به خصوص خودرو ها می باشد. این مستند با دریافت جوایز متعددی در جشنواره های بین المللی توانسته طر..
18,000 تومان
مدل: Top Gear 14 برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Top Gear 14خلاصه مستند: مستند تخته گاز یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلوزیونی شبکه بی بی سی است که موضوع آن در رابطه با بررسی تخصصی وسایل نقلیه به خصوص خودرو ها می باشد. این مستند با دریافت جوایز متعددی در جشنواره های بین المللی توانسته طرفداران بی..
18,000 تومان
مدل: Top Gear The Great Adventures Botswana Special برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Top Gear The Great Adventures Botswana Specialخلاصه مستند:مردم Surrey، آیا شما به Range Rovers احتیاج دارید؟ برای یافتن پاسخ این سوال به همراه جرمی، ریچارد و جیمز به شهر Surrey می رویم تا بعد از تحت الشعاع قرار گرفتن حواشی های این منطقه به بوتسوانا رف..
8,000 تومان
مدل: Walking with Beasts برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Walking with Beastsخلاصه مستند:این مستند با عنوان همگام با غول ها یکی از دیدنی ترین و زیباترین مستندهای شبکه BBC می باشد. دیدن این مستند شما را به زمان غارنشینی می برد و زندگی در کنار درندگان ماقبل تاریخ را نمایش می دهد که ممکن است این موجودات را تا ب..
16,000 تومان
مدل: Walking with Dinosaurs برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Walking with Dinosaursخلاصه مستند:این مستند با نام همگام با دایناسورها شامل تصاویری بسیار زیبا درباره گونه های مختلف دایناسورها از پیدایش تا انقراض آن ها می باشد که به صورت انیمیشن و کامپیوتری ساخته شده است و شما را با زندگی واقعی دایناسورهای گوشتخوار و گی..
16,000 تومان
مدل: Wild China برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wild Chinaخلاصه مستند:مناظر شگفت انگیز و حیوانات وحشی چین تاکنون از نگاه دوربین های فیلمبرداری مهجور مانده است. واحد مشهور تاریخ طبیعی بی بی سی، مجموعه ای از فیلم های شگفت انگیز، پر هیجان و کشفیات جدید را با رفتن به این کشور وسیع و پهناور گردآوری کرده است.این مس..
16,000 تومان
مدل: Wild Indonesia برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wild Indonesiaخلاصه مستند:در فاصله 5 هزار کیلومتری خط استوا، بین آسیا و استرالیا، جزیره اندونزی، بزرگترین و متنوع ترین مجمع الجزایر روی زمین را تشکیل می دهد. از انجماد یخچال های طبیعی گرفته تا صخره های مرجانی، اورانگوتان ها تا اژدهای کومودو، تنوع چشم انداز مناظر مخت..
16,000 تومان
مدل: Wildlife Specials - Eagle برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wildlife Specials Eagleخلاصه مستند:این مستند با عنوان عقاب، یکی دیگر از جذاب ترین مستندهای شبکه BBC می باشد که به تحقیق و بررسی مشهورترین پرنده شکاری پرداخته است. در این مستند حیات وحش که توسط دیوید آتنبرو ارائه شده، 60 نوع از گونه های مختلف عقاب..
8,000 تومان
مستند BBC - Tropic of Cancer
نا موجود
مدل: Tropic of Cancer برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Tropic of Cancerخلاصه مستند :Simon Alan Reeve یک نویسنده و مجری برنامه های تلویزیونی انگلیس است. او تا به حال مستند های مسافرتی زیادی را ساخته و همچنین کتاب هایی در مورد تروریسم بین المللی ، تاریخ مدرن و ماجراهای خود نوشته است.Tropic of Cancer یکی از مستند ..
مستند Frozen Planet
نا موجود
مدل: Frozen Planet برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Frozen Planetخلاصه مستند:قطب شمال و قطب جنوب بزرگترین سرزمین های پوشیده از یخ و برف روی زمین هستند. مقیاس زیبایی بی نظیر این سرزمین با وجود اقیانوس های یخ زده و کوه های یخی در این سیاره بسیار بی همتاست. با این وجود این محیط ها نیز دارای حیات و زندگی می باشند. خانه ح..
مستند Human Planet
نا موجود
مدل: Human Planet برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Human Planetخلاصه مستند:به دنبال پیدایش سیاره زمین و نحوه آغاز حیات انسان، این مستند به ما نشان می دهد که چگونه انسان با داشتن روابط شگفت انگیز، عمیق، پیچیده با طبیعت توانسته تاکنون بین تمامی جانداران زنده باقی بماند. موفق ترین گونه ی روی زمین از مناطق یخ زده قطب شم..
مستند Lost Land Of The Jaguar
نا موجود
مدل: Lost Land Of The Jaguar برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Lost Land Of The Jaguarخلاصه مستند:گویان (Guyana) سرزمینی ناشناخته بین ونزوئلا و برزیل، با وسعتی به اندازه بریتانیا و با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر می باشد. با سفر به جنوب این کشور به جنگل های بارانی پوشیده شده از انواع درخت خواهید رسید که اکثر مناطق آن تاکنون توس..
مستند Madagascar
نا موجود
مدل: Madagascar برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Madagascarخلاصه مستند:در این مستند شاهد تصاویری زیبا و شگفت انگیز از یک جزیره فوق العاده و موجوداتی کمیاب خواهید بود. در حدود 60 میلیون سال پیش در ساحل یک جزیره گرمسیری اتفاقی بسیار جالب رخ داد و امواج اقیانوس موجوداتی زنده را به سمت ساحل فرستاد. این موجود..
مدل: Natural World - Lobo - The Wolf That Changed America برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Natural World - Lobo - The Wolf That Changed Americaخلاصه مستند: در این مستند شاهد داستانی در رابطه با گرگی به نام لوبو خواهید بود که نگاه مردم آمریکا به حیات وحش را تغییر می دهد.در سال 1893 شکارچی و طبیعت شناسی به نام "تامپسون سیتون" به قصد شکار ..
مستند Nature's Great Events
نا موجود
مدل: Nature's Great Events برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Nature's Great Eventsخلاصه مستند:مستند خارق العاده Nature's Great Events که توسط بی بی سی تولید شده جزء مشهورترین فیلم های ساخته شده در مورد طبیعت شگفت انگیز، سیاره زمین، چشمگیرترین منظره های حیات وحش و داستان هایی که در مورد حیوانات اتفاق افتاده م..
مستند Planet Earth 1
نا موجود
مدل: Planet Earth 1 برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Planet Earth 1خلاصه مستند:مستند سیاره زمین داستان حماسه زندگی روی کره زمین را نشان می دهد. پرهزینه ترین مستندی که با تلاش های 2000 روزه 40 گروه فیلمبرداری از 200 مکان مختلف روی زمین طی مدت 5 سال جمع آوری گردید. یک تجربه تلویزیونی خیره کننده که با مشاهده، وحشی ت..
مستند The Secret Life of Elephants
نا موجود
مدل: The Secret Life of Elephants برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند The Secret Life of Elephantsخلاصه مستند:این مستند با عنوان زندگی اسرار آمیز فیل ها پژوهشی بی نظیر از شیوه زندگی این جانداران است که یکی از زیباترین مستندهای BBC به حساب می آید. همانطور که می دانید فیل ها همانند انسان ها احساسات را عمیقا درک می کنند و به خا..
مستند Tiger: Spy In The Jungle
نا موجود
مدل: Tiger: Spy In The Jungle برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Tiger: Spy In The Jungleخلاصه مستند:فیلمی غیرقابل باور از یک ماده ببر به همراه 4 توله زیبایش که از بدو تولد توله ها تا دو سالگی که زمان جدا شدنشان است، شما همراه آن ها خواهید بود. این مستند به وسیله دوربین های مخفی که بر روی فیل ها قرار گرفته فیلمبرداری شده است. با ..
مستند Top Gear The Challenges 3
نا موجود
مدل: Top Gear The Challenges 3 برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Top Gear The Challenges 3خلاصه مستند:در این قسمت از سری مجموعه تخت گاز با چالش های جدیدی روبه رو می شوید که جیمز کلارکسون، جیمز می و ریچارد هامون آن ها را انجام می دهند. در این مستند با بخش های جذابی مواجه خواهید بود، شامل خریدن ماشین های ایتالیایی آلفا رومئو با مبل..
مستند Trek Spy On The Wildebeest
نا موجود
مدل: Trek Spy On The Wildebeest برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Human Planetخلاصه مستند:این بزرگترین فیلم دیدنی از طبیعت است که قبلا نظیر آن فیلمبرداری نشده است. بیش از یک میلیون کل یالدار (Wildebeest) سالانه سه هزار کیلومتر سفر را از میان دشت وسیع سرنگتی و ماسایی مارا کنیا انجام می دهند. یک تیم فیلمبرداری با استفاده از تجهیزات ..
مدل: Wild Africa برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wild Africaخلاصه مستند:مستند آفریقای وحشی یک مجموعه شش قسمتی است که به بررسی تاریخ طبیعی قاره آفریقا و الگوهای زندگی متفاوتی که تحت تاثیر آب و هوا و عوامل فیزیکی دیگر ایجاد شده اند، می پردازد. ساخت این مستند بیش از دو سال به طول انجامید که با عبور از بیست کشور جهان،..
مستند Wild Australasia
نا موجود
مدل: Wild Australasia برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wild Australasiaخلاصه مستند:این مستند به اسرار پنهان استرالیا می پردازد و نشان می دهد که چرا حیات وحش آن جا اینقدر خاص و نایاب است. همانطور که می دانید استرالیا سرزمینی با حیات وحش منحصر به فرد است که بسیاری از موجودات آن در هیچ جای دیگر وجود ندارند. این م..
مستند Wild Caribbean
نا موجود
مدل: Wild Caribbean برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wild Caribbeanخلاصه مستند:در این مستند با سفری اکتشافی به سراسر کارائیب خواهید رفت تا با جزایر آنجا آشنا شده و دلیل این همه تنوع و گوناگونی در طبیعت و حیات وحش این منطقه را درک خواهید کرد. وقتی به کارائیب فکر می کنید، یاد جزایر آرام و آفتابی و سواحل شنی با..
مستند Wildlife Specials Serpent
نا موجود
مدل: Wildlife Specials Serpent برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wildlife Specials - Serpentخلاصه مستند:در این مستند از خطرناک ترین مکان روی کره زمین دیدن کنید، جزیره ای که در هر قدمی که بر می دارید شاهد مارهایی خواهید بود. وارد دنیایی می شوید که مارهای کبری با فاصله بیش از 10 متر می توانند زهر خود را پرتاب کنند تا انسان ها و دیگ..
مستند Wildlife Specials Tiger
نا موجود
مدل: Wildlife Specials - Tiger برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Wildlife Specials Tiger خلاصه مستند:این مستند با اجرا و صدای دیوید آتنبرو داستان زندگی یک ببر ماده را نمایش می دهد که جفت آن در هنگام دفاع از قلمرو و فرزندانش در برابر یک ببر نر کشته می شود. به همین دلیل این ببر ماده برای به دست آوردن غذا برای سه..
نمايش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات