محصولات
سبد خرید

Animal Planet

Animal Planet یک کانال تلویزیونی آمریکاییی متعلق به شبکه Discovery است که در اول اکتبر سال 1996 تاسیس شد. این شبکه سریال ها و مستندهای مربوط به حیوانات وحشی و حیوانات اهلی خانگی را پخش می کند. با گسترش استقبال برای دیدن این کانال مجوز بین المللی شدن آن صادر شد. در سال 2008 این شبکه با کاهش تعداد بینندگان مواجه شد از این رو در برنامه نویسی و تغیییر لوگو آن تجدید نظری صورت گرفت. برخلاف مستندهای قبلی که طبیعت را به صورت سنتی برای تمام خانواده نشان می داد در سری جدید مستندها و سریال ها با هدف قرار دادن رده سنی 25 تا 49 سال، حیوانات را به عنوان شخصیت های داستان نشان دادند تا جنبه سرگرمی داشته باشد. همچنین لوگوی "فیل و کره" را با کلمه "Animal Planet" جایگزین کرده و شعار خود را به "همان سیاره، جهان متفاوت" تغییر دادند. پس از این تغییرات دوباره توانستند به تعداد بینندگان خود را در سراسر جهان افزایش دهند. در سال 2018 با رونمایی از یک لوگوی جدید که متشکل از یک فیل در حال پرش می باشد، ماموریت جدید خود را با شعار "زنده نگهداشتن شادی کودک و شگفتی حیوانات با نزدیک کردن مردم از هر نظر" آغاز نمود.
مدل: Austin Stevens, Snakemaster - Giant Lizard, Monster Rattler برند: Animal Planet
معرفی محصولمستند !Austin Stevens, Snakemaster - In Search Of the Giant Lizard, Monster Rattler and Moreخلاصه مستند:هیچ چیز مانع تلاش استین استیونز برای گرفتن عکس های بیشتر از طبیعت و بخصوص مارها نمی شود. استین، استاد معروف مارها به همراه دوربینش با عبور از باتلاق، غارهای عمیق پ..
21,000 تومان
مدل: Animal Battlegrounds برند: Animal Planet
معرفی محصول مستند Animal Battlegroundsخلاصه مستند :این مستند در رابطه با میدان های جنگ حیوانات می باشد و نشان می دهد که محل زندگی و محیط اطراف آن ها برایشان مهم بوده و به یک عامل اصلی در مبارزات برای به دست آودرن پادشاهی تبدیل شده است. هر قسمت از مستند Animal Bat..
8,000 تومان
مدل: The Best of Animal Planet Set 1 برند: Animal Planet
معرفی محصولمستند The Best of Animal Planet Set 1خلاصه مستند :مستند The Best of Animal Planet Set 1، یکی از تولیدات Discovery Channel بوده که بهترین حیوانات جهان را در آن برای شما به نمایش گذاشته است. با مشاهده این مستند از عادت ها، رفتارها، شخصیتها و چالشهای..
25,000 تومان
مدل: The Best of Animal Planet Set 2 برند: Animal Planet
معرفی محصولمستند The Best of Animal Planet Set 2خلاصه مستند:مستند The Best of Animal Planet Set 2، از تولیدات Discovery Channel می باشد. این مستند سری دوم از این مجموعه بوده که بهترین حیوانات جهان را در آن برای شما به نمایش گذاشته است. با مشاهده این مستند می توان..
20,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات