محصولات
سبد خرید

Altitude

 Altitude Eyewear یک برند فرانسوی است که در سال 2013 کار خود را آغاز نمود. این شرکت که در شهر Prémanon واقع است، کارش تولید عینک‌های آفتابی بوده که آن ها توسط بهترین متخصصان طراحی و روانه بازار شده است. طیف تولیدی محصولات Altitude بسیاری از کاربردهای ورزشی را پوشش می‌دهد، زیرا هر مدل به گونه‌ای طراحی شده است که محدودیت‌های بسیار متنوع را در کوهستان، دریا و دشت برآورده می‌کند. از این رو این عینک‌ها برا ورزشکاران رشته‌های مختلف از جمله، دوچرخه‌سواری، کوهنوردی، اسکی، دویدن، پاراگلایدر و ... مناسب است. هدف این شرکت همواره تولید محصولاتی است که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند و همچنین از کیفیت عالی برخوردار باشد.


عینک آفتابی مدل Altitude - Country / Black White
نا موجود
مدل: Country / Black White Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Country / Black White،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ز..
عینک آفتابی مدل Altitude - Country / Blue
نا موجود
مدل: Country / Blue Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Country / Blue،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطل..
عینک آفتابی مدل Altitude - Crossover / Black
نا موجود
مدل: Crossover / Black Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Crossover / Black،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی ..
عینک آفتابی مدل Altitude - Crossover / Black Red
نا موجود
مدل: Crossover / Black Red Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Crossover / Black Red،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ز..
عینک آفتابی مدل Altitude - Holeshot / Blue Grey
نا موجود
مدل: Holeshot / Blue Grey Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Holeshot / Blue Grey،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زو..
عینک آفتابی مدل Altitude - Holeshot / Grey Green
نا موجود
مدل: Holeshot / Grey Green Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Holeshot / Grey Green،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ز..
عینک آفتابی مدل Altitude - Holeshot / Satin Black
نا موجود
مدل: Holeshot / Satin Black Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Holeshot / Satin Black،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ..
عینک آفتابی مدل Altitude - Icepark / Black Metal
نا موجود
مدل: Icepark / Black Metal Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Icepark / Black Metal،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ز..
عینک آفتابی مدل Altitude - Icepark / Black White
نا موجود
مدل: Icepark / Black White Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Icepark / Black White،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ز..
عینک آفتابی مدل Altitude - Ultimate / Green White
نا موجود
مدل: Ultimate / Green White Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Ultimate / Green White،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ..
عینک آفتابی مدل Altitude - Ultimate / Noir
نا موجود
مدل: Ultimate / Noir Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Ultimate / Noir،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اط..
عینک آفتابی مدل Altitude - Wind / Cristal Blue
نا موجود
مدل: Wind / Cristal Blue Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Wind / Cristal Blue،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زود..
عینک آفتابی مدل Altitude - Wind / Cristal Gray
نا موجود
مدل: Wind / Cristal Gray Eyewear برند: Altitude
معرفی محصولعینک آفتابی Altitude مدل Wind / Cristal Gray،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زود..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات