محصولات
سبد خرید

کیسه خواب های گرم

کیسه خواب های گرم: کیسه خواب دونفره Vango - Harmony Double Sky Blue , کیسه خواب دونفره Vango - Aurora Double
مدل: Micro MC II Long برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل  Micro MC II Long، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از ..
4,500,000 تومان
مدل: Sleepline 250 Mummy - SB035 برند: Highlander
معرفی محصول کیسه خواب هایلندر مدل Sleepline 250 Mummy، با طراحی ایده آل، مناسب فصول بهار و تابستان بوده و می توان از آن در کمپینگ، کوهنوردی، مسافرت و ... استفاده کرد. شکل طراحی کیسه خواب به صورت مومیایی بوده که در قسمت سرشانه عریض و در قسمت پاها باریک می باشد. این سا..
650,000 تومان
مدل: Voyager Super Lite - SB058-SG-XL برند: Highlander
معرفی محصول کیسه خواب هایلندر مدل Voyager Super Lite، ایده آل برای استفاده در سه فصل سال، بهار، تابستان و پاییز می باشد. در سفرهای طولانی، کمپینگ، کویرنوردی و یا در کوهپیمایی پیدا کردن جای مناسب برای خواب دشوار می باشد اما با انتخاب این کیسه خواب در هر شرایطی یک جای خواب ..
1,000,000 تومان
مدل: Camper برند: Outwell
معرفی محصول کیسه خواب اوت ول مدل Camper، یکی دیگر از مدل کیسه خواب های مستطیل شکل این برند بوده که دارای طراحی زیبا و فن آوری های به روز می باشد. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده تر از مهمترین مسائلی بوده که برای اکثر افراد اهمیت دارد و ..
1,400,000 تومان
مدل: Latitude LT I Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Latitude LT I، دارای طراحی زیبا به همراه نوآوری و امکانات فوق العاده ای می باشد. در سفر به دلیل نبود امکانات کافی برای خوابیدن استفاده از کیسه خواب ها می تواند بهترین انتخاب برای خوابی آسوده و راحت باشد. کیسه خواب سی تو سامیت&nbs..
4,300,000 تومان
مدل: Micro MC II / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Micro MC II، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمتری..
4,350,000 تومان
مدل: Micro MC III / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Micro MC III، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمتر..
4,800,000 تومان
مدل: Spark Sp II / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Sp II، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از م..
4,500,000 تومان
مدل: Spark Sp III / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Spark Sp III، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از ..
5,500,000 تومان
مدل: Talus TS I / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Talus TS I، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمترین مسائ..
4,000,000 تومان
مدل: Voyager Vy3 / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Voyager Vy3، محصولی مناسب کوهنوردان و طبیعتگردان می باشد که با داشتن آن می توانند یک شب راحت را در طبیعتی همچون جنگل، کوهستان و ... بگذرانند. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن وسایل مورد نیاز برای خوابی آسوده از مهمتری..
2,850,000 تومان
مدل: Fuse 2 برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Fuse 2، دارای طراحی زیبا به همراه نوآوری و امکانات فوق العاده ای می باشد. در سفر به دلیل نبود امکانات کافی برای خوابیدن استفاده از کیسه خواب ها می تواند بهترین انتخاب برای خوابی آسوده و راحت باشد. کیسه خواب ونگو مدل Fuse 2 گزی..
3,195,000 تومان
مدل: Planet 150 برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Planet 150، ایده آل برای استفاده در سه فصل سال، بهار، تابستان و پاییز می باشد. در سفرهای طولانی، کمپینگ، کویرنوردی و یا در کوهپیمایی پیدا کردن جای مناسب برای خواب دشوار می باشد اما با انتخاب این کیسه خواب در هر شرایطی یک جای خواب راحت و آسوده خواهید داشت. ..
1,500,000 تومان
مدل: Ultralite 350 برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Ultralite 350، محصولی از کمپانی معروف ونگو بوده که برای کوهنوردان و علاقمندان به سفر بسیار ایده آل می باشد تا با استفاده از آن یک شب راحت و خاطره انگیز را در کوهستان یا جنگل تجربه کنند.  طراحی این کیسه خواب به شکل مومیایی بوده که قسمت سرشانه عریض و..
1,750,000 تومان
مدل: Ultralite 900 برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Ultralite 900، دارای طراحی زیبا و مومیایی شکل بوده و یکی دیگر از  کیسه خواب های تولید شده با فن آوری های روز دنیا توسط این برند می باشد. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده تر از مهمتر..
1,950,000 تومان
مدل: Ultralite 900L برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Ultralite 900L، دارای طراحی زیبا و مومیایی شکل بوده و یکی دیگر از  کیسه خواب های تولید شده با فن آوری های روز دنیا توسط این برند می باشد. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده تر از مهمت..
2,125,000 تومان
مدل: Venom 300 برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Venom 300، دارای طراحی زیبا به همراه نوآوری و امکانات فوق العاده ای می باشد. در سفر به دلیل نبود امکانات کافی برای خوابیدن استفاده از کیسه خواب ها می تواند بهترین انتخاب برای خوابی آسوده و راحت باشد. کیسه خواب ونگو مدل Venom 300&nb..
2,640,000 تومان
پتوی مسافرتی  مدل Outwell - Constellation Comforter Blue
نا موجود
مدل: Contour Sleeping Bag Supreme برند: Outwell
معرفی محصول پتوی مسافرتی اوت ول مدل  Constellation Comforter Blue ، با طراحی سبک و کم حجم بسیار راحت جمع شده و در سفرها حجم کمی را اشغال می کند و می تواند در همه جا همراه شما باشد. این محصول که از جنس نایلون و پلی استر بوده ، از دوام و استحکام بالایی در عین لطافت و نرمی زیادی برخور..
490,000 تومان
کیسه خواب Vango - Ultralite 600
نا موجود
مدل: Ultralite 600 برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب ونگو مدل Ultralite 600،محصولی از کمپانی ونگو از گرم ترین کیسه خواب های ونگو است که از بهترین نوع الیاف مصنوعی تشکیل شده است.این کیسه خواب گرما را به بهترین شکل ممکن کنترل کرده و می‌توانید در سردترین شبها به راحتی از آن استفاده کنید.این کیسه خواب مناسب فصل های  بهار..
1,725,000 تومان
کیسه خواب دو نفره Vango - Serenity Double
نا موجود
مدل: Serenity Double برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب دو نفره ونگو مدل  Serenity Double،محصولی از کمپانی ونگو ،پر شده از الیاف مصنوعی(60% سیلیکونی 40% پلی استر) با پارچه هایی نرم از میکروفیبر و بسیار راحت است.این کیسه خواب دو لایه ای بوده و به دلیل پلی استر موجود در آن می تواند گرما و سرما را کنترل کند .هم چنین لایه ای از ..
3,000,000 تومان
کیسه خواب دونفره Vango - Harmony Double Sky Blue
نا موجود
مدل: Harmony Double Sky Blue برند: Vango
معرفی محصول کیسه خواب دونفره ونگو مدل Harmony Double Sky Blue،محصولی از کمپانی ونگو با طراحی و رنگ های شاد نگاه تازه ای را در سال 2017 ایجاد کرد.این کیسه خواب 2 فصلی مستطیلی به دلیل دارا بودن ساختار یک لایه ای با ترکیبی از یک پوسته پلی استر میکروپلاستیکی و یک پوشش پلی استر شکل بسیار نرم و راحت اس..
1,950,000 تومان
کیسه خواب مدل Highlander - Furry Friends Kids
نا موجود
مدل: Furry Friends Kids Sleeping Bag برند: Highlander
معرفی محصول کیسه خواب هایلندر مدل Furry Friends Kids، با طراحی فانتزی و کودکانه، مناسب فصول بهار، تابستان و پاییز بوده و می توان از آن در کمپینگ، کوهنوردی، مسافرت و ... برای کودکان 5 تا 10 ساله استفاده نمود . شکل طراحی کیسه خواب به صورت مومیایی بوده که در قسمت سرشانه..
650,000 تومان
کیسه خواب مدل Outwell - Camper Lux
نا موجود
مدل: Camper Lux برند: Outwell
معرفی محصول کیسه خواب اوت ول مدل Camper Lux، دارای طراحی زیبا و مستطیل شکل بوده و یکی دیگر از  کیسه خواب های تولید شده با فن آوری های روز دنیا توسط این برند می باشد. همیشه در سفر مکانی برای خوابیدن و داشتن لوازم مورد نیاز برای خوابی آسوده تر از مه..
1,540,000 تومان
کیسه خواب مدل Outwell - Contour Supreme
نا موجود
مدل: Contour Supreme برند: Outwell
معرفی محصول کیسه خواب اوت ول مدل Contour Supreme، دارای طراحی زیبا و مستطیل شکل بوده و یکی دیگر از  کیسه خواب های تولید شده با فن آوری های روز دنیا توسط این برند می باشد. در سفر به دلیل نبود امکانات کافی برای خوابیدن استفاده از کیسه خواب ها می توا..
1,120,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit  - Trek TK I RegWide
نا موجود
مدل: Trek TK I RegWide برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek TK I RegWide، با طراحی کلاسیک که مناسب فصل های بهار،پاییز ،تابستان بوده و می توان از آن در کمپینگ ،طبیعت گردی ،مسافرت و ... استفاده کرد.این وسیله به صورت گوشه دار و مومیایی شکل به همراه کلاه 3D می باشد و لایه داخلی و خارجی آن نیز با ب..
2,160,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Base Camp
نا موجود
مدل: Base Camp Bt3 / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول  کیسه خواب سی تو سامیت مدل Base Camp برای کسانی طراحی شده است که یک کیسه خواب مومیایی را محدود دانسته و وقتی از خانه بیرون می زنند فضایی راحت تر و بازتر را ترجیح می دهند. بیس کمپ ، طراحی مستطیل شکلی را برای کسانی ارائه می دهد که دوست دارند به راحتی در کیسه خواب حرکت کنند ، آنها ب..
3,200,000 تومان
کیسه خواب مدل Sea To Summit - Trek TK II
نا موجود
مدل: Trek TK II برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیسه خواب سی تو سامیت مدل Trek TK II، با طراحی کلاسیک که مناسب فصل های بهار،پاییز ،تابستان بوده و می توان از آن در کمپینگ ،طبیعت گردی ،مسافرت و ... استفاده کرد.این وسیله به صورت گوشه دار و مومیایی شکل به همراه کلاه 3D می باشد و لایه داخلی و خارجی آن نیز با برش متفاوت طر..
2,750,000 تومان
نمايش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)