محصولات
سبد خرید

مبلمان

مبلمان

مدل: 5Pole Windbreak برند: Vango
معرفی محصول بادگیر ونگو مدل 5Pole Windbreak، محصولی مناسب استفاده در سواحل، کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی جهت جلوگیری از مسیر باد می باشد و انتخابی ایده آل برای کسانی است که می خواهند تعطیلات خود را در محیطی باز بگذرانند. این بادگیر دارای 5 میله فولادی بسیار بادوام&nb..
1,400,000 تومان
مدل: Windshield برند: Vango
معرفی محصول بادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield، به لحاظ شکل ساختاری که دارد از سه طرف از خاموش شدن شعله توسط باد هنگام آشپزی جلوگیری و محافظت می‌کند.این بادگیر و محافظ را باید بر روی میز مخصوص آن استفاده کرد.(میز باید جداگانه خریداری شود) معرفی برند کمپانی ونگو در سال 1966..
300,000 تومان
مدل: Sun Orange برند: Easy Camp
معرفی محصول تخت تاشو ایزی کمپ مدل Sun Orange، یکی از محصولات کاربردی کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و گزینه ای بسیار ایده آل برای استفاده در سفر، کمپینگ، سواحل و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، زیر آفتاب ملایم به خوبی از آن بهره برد و احساس دلنشین و لذت بخشی را تجربه کرد. این ت..
390,000 تومان
مدل: Pampas برند: Easy Camp
معرفی محصول تخت کمپ تاشو ایزی کمپ مدل Pampas، با طراحی متفاوت این شرکت، محصولی کارآمد همراه شما در سفر می باشد. افرادی که عادت به خوابیدن بر روی زمین را ندارند و تمایل به خوابیدن بر روی تخت را دارند، در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... با داشتن تخت تاشو ایزی کمپ این مشکل را می توانند برطرف..
810,000 تومان
مدل: Leona Summer برند: Outwell
معرفی محصول تخت کمپ تاشو اوت ول مدل Leona Summer، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد، نهایت آرامش و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. این محصول گزینه ای ایده آل برای استراحت و خوابیدن در کنار ساحل، استخر و ... می باشد تا بتوان در یک هوای مطبوع، ..
1,540,000 تومان
مدل: Flock Excellent Single برند: Outwell
معرفی محصول تشک بادی تک نفره اوت ول مدل Flock Excellent Single، یکی دیگر از مدل تشک های این برند بوده که با طراحی زیبا و کیفیت بالا، مورد توجه طرفداران خود قرار گرفته است. از این تشک می توان در سفر، کمپینگ و حتی منزل یا ویلای خود استفاده نمایید. این تشک با جنسی از پی وی سی مقا..
630,000 تومان
مدل: Air Sofa برند: Radar
معرفی محصول تشک بادی رادار مدل Air Sofa، از محصولات کاربردی و ایده آل که توسط کمپانی رادار تولید شده و بسیار مورد توجه اکثر افراد به خصوص طبیعت گردان قرار گرفته است. تشک رادار مدل Air Sofa دارای طراحی زیبا و ساده ای بوده و از آن می توانید علاوه بر تشک به عنوان ن..
450,000 تومان
مدل: Flock Single برند: Easy Camp
معرفی محصول تشک بادی ایزی کمپ مدل Flock Single، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب یک نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفر های طبیعتگردی و ... می باشد. این محصول دارای تحمل وزن 120 کیلوگرم بوده و ضخامت آن به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
280,000 تومان
مدل: Camp Airbed Neko برند: Neko
معرفی محصول تشک بادی نکو مدل Neko، محصولی بسیار کاربردی با طراحی متفاوت جهت استفاده در کمپینگ، سفر و ... می باشد که راحتی و آسایش فوق العاده ای را برای افراد به ارمغان می آورد. این تشک با ساختاری از جنس نایلون و پلی استر، دارای مقاومت بسیار زیاد در برابر نفوذ آب، سایش و فشار می باش..
185,000 تومان
مدل: Flock Classic Single برند: Outwell
معرفی محصول تشک بادی اوت ول مدل Flock Classic W/Pillow & Pump Single، محصولی با کیفیت از کمپانی دانمارکی اوت ول و مناسب یک نفر جهت استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و ... می باشد. ضخامت این محصول به اندازه ای است که وقتی بر روی زمین قرار می گیرد هیچ گونه سردی و پستی بلندی احساس&nb..
395,000 تومان
مدل: Airhead Single Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصول تشک بادی ونگو مدل Airhead Single Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود. جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن&n..
750,000 تومان
مدل: Single Flocked Airbed برند: Vango
معرفی محصول تشک بادی ونگو مدل Single Flocked Airbed، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ می باشد تا در پایان روز با دراز کشیدن بر روی آن خستگی تان کاملا رفع شود. جنس رویه این تشک بسیار نرم و راحت و با مقاومت بسیار بالا می باشد و طراحی آن به گونه ای اس..
448,000 تومان
مدل: Aquamar Side Wall Set برند: Brunner
معرفی محصول دیواره سایبان برونر مدل Aquamar Side Wall Set، مخصوص سایبان Aquamar می باشد که به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توان آن را نصب کرد تا گزینه ای ایده آل برای استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ باشد. این محصول دارای دو عدد دیواره از جنس پلی استر با وزن سبک بوده که..
390,000 تومان
مدل: Fortune Side Wall Set برند: Brunner
معرفی محصول دیواره سایبان برونر مدل Fortune Side Wall Set، محصولی بسیار کاربردی و مخصوص سایبان Fortune می باشد که به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توان آن را نصب کرد تا گزینه ای ایده آل برای استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ باشد. این محصول دارای دو عدد دیواره از جنس پلی استر با وزن سبک..
490,000 تومان
مدل: Medusa Side Wall Set برند: Brunner
معرفی محصول دیواره سایبان برونر مدل Medusa Side Wall Set، مخصوص سایبان Medusa می باشد که به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توان آن را نصب کرد تا گزینه ای ایده آل برای استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ باشد. این محصول دارای دو عدد دیواره از جنس پلی استر با وزن سبک بوده که با نصب..
350,000 تومان
مدل: Cosy Topper Double برند: Vango
معرفی محصول روکش فومی تشک بادی ونگو مدل Cosy Topper Double، محصولی کاربردی از این کمپانی و دارای لایه ای از جنس فوم و پارچه ای نرم و براق می باشد. این روکش مجهز به Memory Foam بوده و باعث می شود با قرارگیری بر روی آن حالت طبیعی بدن افراد حفظ شود و فشاری به نقاط مختلف بدن وارد نگردد تا در نهایت خو..
1,000,000 تومان
مدل: Comfort Seat Pad برند: Vango
معرفی محصول زیر باسنی ونگو مدل Comfort  Seat Pad، با ساختاری خاص و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت جهت محافظت و راحتی بیشتر در هنگام نشستن بوده که همچنین مانع از خستگی در طول مسیر شده و احساس راحتی فوق العاده ای را برای افراد فر..
320,000 تومان
مدل: Trek Seat Pad برند: Vango
معرفی محصول زیر باسنی ونگو مدل Trek Seat Pad، با ساختاری خاص و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت جهت محافظت و راحتی بیشتر در هنگام نشستن بوده که همچنین مانع از خستگی در طول مسیر شده و احساس راحتی فوق العاده ای را برای افراد فراهم می کن..
270,000 تومان
مدل: Comfort Light برند: Sea To Summit
معرفی محصول زیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر..
1,500,000 تومان
مدل: Comfortlight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول زیر انداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Light Insulated، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که د..
1,650,000 تومان
مدل: Comfort Plus برند: Sea To Summit
معرفی محصول زیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Plus، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در ..
1,700,000 تومان
مدل: Comfort Plus Insulated برند: Sea To Summit
معرفی محصول زیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Comfort Plus Insulated، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های بادی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد ک..
2,000,000 تومان
مدل: Ultralight برند: Sea To Summit
معرفی محصول زیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باشد که در برابر پارگی و سوراخ شد..
950,000 تومان
مدل: Ultralight Insulated / Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول زیرانداز بادی سی تو سامیت مدل Ultralight Insulated، یکی از سبک ترین و کم حجم ترین زیرانداز های کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. رویه این زیرانداز از جنس نایلون 40D می باش..
1,450,000 تومان
مدل: Ultralight S.I. Sleeping Mat برند: Sea To Summit
معرفی محصول زیرانداز خودبادشونده سی تو سامیت مدل .Ultralight S.I، یکی دیگر از سبک ترین و کم حجم ترین زیراندازهای خودبادشونده کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. این زیرانداز از جنس پلی استر 30D با ضخامت 2...
750,000 تومان
مدل: ATM-900 برند: Darche
معرفی محصول زیرانداز خودبادشونده دارچه مدل ATM-900، محصولی از کمپانی استرالیایی دارچه می باشد که می توان از آن در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی استفاده کرد. همیشه بعد از فعالیت هایی مانند ماهیگیری، کوهنوردی، پیاده روی و ... نیاز به استراحت می باشد که زیرانداز&nbs..
1,100,000 تومان
مدل: Deepsleep Double 7.5 cm برند: Outwell
معرفی محصول زیرانداز خودبادشونده اوت ول مدل Deepsleep Double، یکی از محصولات کاربردی و با کیفیت کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب دو نفر و جهت استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی به خصوص داخل چادر و زیر کیسه خواب می باشد. رویه این زیرانداز از جنس پ..
2,310,000 تومان
مدل: Deepsleep Single برند: Outwell
معرفی محصول زیرانداز خودبادشونده اوت ول مدل Deepsleep Single، یکی از محصولات کاربردی و با کیفیت کمپانی دانمارکی اوت ول بوده که مناسب یک نفر و استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی به خصوص داخل چادر و زیر کیسه خواب می باشد. رویه این زیرانداز از جنس پلی استر ب..
1,190,000 تومان
مدل: Alloy EVA Mat برند: Easy Camp
معرفی محصول زیرانداز ایزی کمپ مدل Alloy EVA Mat، محصولی با ساختار ساده، محکم و بسیار بادوام از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و ... بسیار کاربرد دارد. با داشتن این زیرانداز می توان فضایی برای استراحت در داخل چادر و در دل طبیعت ایجاد کرد و اوقات فراغت..
210,000 تومان
مدل: Picnic Rug برند: Easy Camp
معرفی محصول زیرانداز ایزی کمپ مدل Picnic Rug، محصولی از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ و مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی بوده که به خصوص جهت قرارگیری در زیر کیسه خواب و نیز داخل چادر بسیار ایده آل می باشد. همیشه در سفر، داشتن لوازمی کم حجم و سبک بسیار با اهمی..
330,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 154 (6 صفحه)