محصولات
سبد خرید

قلاب شکل نرم مدل Bubba Rope - Gator

معرفی محصول

قلاب شکل نرم Bubba Rope مدل Gator، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، وینچ و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود.

قلاب شکل نرم Gator از طناب سینتتیک پلاسما که قوی ترین طناب در دنیا تا به امروز به شمار می رود، ساخته شده و با قابلیت تحمل وزن تا 14.5 تن حتی بدون پین یا پیچی از قلاب های شکل فلزی با همین وزن، مقاوم تر می باشد. این شکل ها قابل نصب به مالبند و یا قلاب هرنوع وسیله نقلیه ای از جمله SUV، خودرو های 4X4 و ... بوده که باعث شده این محصول در سفر های آفرودی، طبیعت گردی و … جز محصولات پر کاربرد و مورد نیاز قرار گیرد. مزایای این محصول نسبت به قلاب های فلزی بی خطر بودن (تسمه ی تحت فشار در هنگام پاره شدن پرتاب نمی گردد)، وزن کم، شناور بودن روی آب، سهولت استفاده در سرمای شدید و استفاده از آن در سایز های مختلف قلاب می باشد.

ویژگی های بارز محصول :

  •  ساخته شده از طناب سینتتیک پلاسما
  • دارای قابلیت تحمل وزن تا 14.5 تن
  • دارای قابلیت نصب تسمه، سیم بکسل، وینچ و ...
  • دارای وزن سبک، الیاف نرم و مقاوم در برابر رطوبت، ضربه و ...
  • دارای قابلیت شناور شدن روی آب

معرفی برند

برند American Offroad درسال 1998 با شعار "طراحی شده با ذهن شما" در زمینه وسایل نقلیه جاده ای شروع به فعالیت کرد. این کمپانی محصولات را در سراسر جهان شناسائی و شروع به طراحی و تولید آن با قیمت پایین کرد.

وبسایت رسمی محصول

قلاب شکل نرم
حداکثر تحمل وزن 14.5 تن
وزن 100 گرم
ابعاد 29.5x19x3 سانتی متر
محصول کشور آمریکا

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.