محصولات
سبد خرید

شهری

 این دوچرخه ها جز پرطرفدارترین انواع دوچرخه می باشند که برای حمل و نقل و استفاده در داخل شهر بسیار پرکاربرد هستند. ساختارو طراحی این مدل دوچرخه ها به گونه ای است که با  بدنه آلومینیومی وکربنی سبک ، حمل آسانی دارند . و تایر آن ها  باریک و بدون آج می باشد. از مزیت های فوق العاده این دوچرخه ها می توان به این نکته  به سهولت در رکاب زدن اشاره کرد همچنین زاویه فرمان تا زین جوری طراحی شده است که دوچرخه سوار تسلط بیشتری بر روی فرمان دوچرخه داشته باشد.

اگرقصد خرید دوچرخه های شهری را داشتید حتما این نکته را به خاطر بسپارید که اکثر دوچرخه ها دارای کمک فنر و دنده نیستند اما برخی از برندها برای راحتی بیشتر دوچرخه سواران خود قابلیت دنده و کمک فنر را به محصولات خود اضافه کردند

ویژگی ها و مزایای دوچرخه های شهری :

  • امکان حمل راحت به دلیل بدنه ی سبک
  • تسلط زیاد روی فرمان دوچرخه
  • تایرهای باریک
  • سهولت رکاب زدن
  • قابلیت استفاده از زین های پهن
  • بیشتر
مدل: Cross Town 2.1 Charcoal برند: Fuji
معرفی محصول دوچرخه شهری فوجی مدل Cross Town 2.1 Charcoal، محصول سال 2018 از کمپانی معروف فوجی , مناسب برای دوچرخه سواری شهری با طراحی بسیار زیبا برای خانم ها و آقایانی که به زیبایی دوچرخه همانند کیفیت آن اهمیت میدهند. بدنه این دوچرخه ساخته شده از آلومینیوم A1 بوده که در برابر ضربات مقاو..
4,799,000 تومان
مدل: Traverse 28 1.3 Orange برند: Fuji
معرفی محصول دوچرخه فوجی مدل Traverse 28 1.3، مناسب خیابان ها و فضاهای داخل شهری می باشد. فاصله زین تا رکاب این محصول بیشتر از دوچرخه های کوهستانی است که سبب می شود که راحت تر کنترل دسته فرمان را در دست داشته باشید و همچنین باعث کاهش رکاب زدن در مسیر های طولانی شده است. بدنه این دوچرخه ا..
8,199,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)