محصولات
سبد خرید

یک نفره

یک نفره:
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Deus Aero 11' Classic Teak
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Deus Aero 11' Classic Teak Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Deus Aero 11' Classic Teak، جزء جدیدترین و محبوب ترین کایاک بادی Bote می باشد که دارای طراحی خاصی است و شما می توانید با در اختیار داشتن این محصول به ساده ترین حالت ممکن بر روی آب قرار بگیرید و لذت یک تفریح هیجان انگیز آبی را به بهترین شکل تجربه نمایید. با همرا..
104,300,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Deus Aero 11' Native Aqua
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Deus Aero 11' Native Aqua Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Deus Aero 11' Native Aqua، یک قایق بادی کایاک یک نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرو..
104,300,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Lono Aero 12′6″ Verge Camo
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Lono Aero 12′6″ Verge Camo برند: Bote
معرفی محصولقایق کایاک بادی Bote مدل Lono Aero 12′6″ Verge Camo، از تجهیزات لازم برای تجربه تفریحات سالم و هیجان‌انگیز فعالیت‌های آبی بوده که توسط کمپانی Bote تولید شده است تا اوقات خوشی را در دل دریا، به دور از هیاهوی شهر برای شما رقم بزند. شما می‌توانید برای داشتن لحظ..
134,750,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره Bic Sport - Nomad HP1
نا موجود
مدل: Nomad HP1 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی یک نفره بیک Nomad HP1، با سیستم نوآورانه خود، یک کایاک سبک و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای طولانی و ... بوده و مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-In (درون نشین) بوده و دارای یک صندلی..
قایق کایاک بادی یک نفره Bic Sport - YAKKAir HP1
نا موجود
مدل: YAKKAir HP1 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی یک نفره بیک YAKKAir HP1، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای یک ص..
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bic Sport - YAKKAir Lite 1
نا موجود
مدل: YAKKAir Lite 1 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی یک نفره بیک YAKKAir Lite 1، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریح در امتداد ساحل، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) ..
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Graphite
نا موجود
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Graphite Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Graphite، یک قایق بادی کایاک یک نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گر..
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Pouyaniz - One Seat
نا موجود
مدل: One Seat Kayak برند: Pouyaniz
معرفی محصولکایاک بادی Pouyaniz مدل One Seat، لذت پارو زدن و تماشای غروب آفتاب، سیر در دریا و دریاچه‌ها، حس بی‌نظیر صرف یک وعده صبحانه و ساعت‌ها مطالعه بر روی دریا با چاشنی حرکات گهواره‌ای تلاطم آب، حمل تجهیزات غواصی و کوهنوردی، ساعت‌ها ماهیگیری، آفتاب گرفتن و ... را..
قایق کایاک تورینگ یک نفره مدل Point 65 - Whiskey 16 Rocker
نا موجود
مدل: Whiskey 16 Rocker برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک تورینگ یک نفره Point 65 مدل Whiskey 16 Rocker، توسط آقای نایجل فاستر یکی از اسطوره های طراحی کایاک، طراحی شده است. این محصول از جنس پلی استر سه لایه دارای بدنه ای مقاوم، سبک، پایدار و برخوردار از مانور عالی می باشد. اگر می خواهید یک سفر روزانه هیجان انگیز در دریا،..
قایق کایاک ماهیگیری یک نفره چند تکه مدل Point 65 - Tequila GTX Angler Solo
نا موجود
مدل: Tequila GTX Angler Solo برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک ماهیگیری یک نفره چند تکه Point 65 مدل Tequila GTX Angler Solo، با طراحی چند منظوره در جهان و نوآوری در ساخت آن گزینه عالی بین کایاک های ماهیگیری دیگر می باشد. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث مزیت ..
قایق کایاک ماهیگیری یک نفره مدل Bic Sport - Bilbao Fishing
نا موجود
مدل: Bilbao Fishing برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک ماهیگیری یک نفره بیک مدل Bilbao Fishing، با طراحی THD (سه بعدی) علاوه بر مانور عالی از استحکام، پایداری و سبکی خوبی برخوردار است و محصولی مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای جهت ماهیگیری در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه می باشد. رنگ سبز این کایاک پوشش مناسب را..
قایق کایاک ماهیگیری یک نفره مدل Point 65 - Seadog Angler
نا موجود
مدل: Seadog Angler برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک ماهیگیری یک نفره Point 65 مدل Seadog Angler، از جنس پلی اتیلن یک لایه با تکنولوژی Rotational molding (قالب ریزی چرخشی)، دارای بدنه ای مستحکم، ایمن، راحت و پایدار است. این محصول مناسب برای استفاده در رودخانه، دریا، دریاچه و آب هایی با موج های کوتاه و بلند بوده که..
قایق کایاک یک نفره Bic Sport - Scapa Fit
نا موجود
مدل: Scapa Fit برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره بیک مدل Scapa Fit، به خاطر طراحی باریک و طول بلند آن برای ورزش قایقرانی با سرعت بالا، یادگیری قایقرانی، تفریح و ... ایده آل است و مناسب برای استفاده در دریا، رودخانه، در یاچه ها و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-..
قایق کایاک یک نفره چند تکه مدل Point 65 - Martini GTX Solo
نا موجود
مدل: Martini GTX Solo برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره چند تکه Point 65 مدل  Martini GTX Solo، طراحی شده توسط Magnus de Brito که نوآوری جدیدی در ساخت کایاک تفریحی به وجود آورد. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث مزیت رقابتی بین شرکت های دیگر شده ..
قایق کایاک یک نفره چند تکه مدل Point 65 - Tequila GTX Solo
نا موجود
مدل: Tequila GTX Solo برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره چند تکه Point 65 مدل Tequila GTX Solo، طراحی شده توسط Magnus de Brito که نوآوری جدیدی در ساخت کایاک تفریحی به وجود آورد. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث مزیت رقابتی بین شرکت های دیگر شده است. ی..
قایق کایاک یک نفره مدل Bic Sport - Adventure 100
نا موجود
مدل: Adventure 100 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره بیک مدل Adventure 100، دارای استحکام، سبکی و سرعت بالا به خاطر طراحی نوک تیز آن بوده که مناسب برای استفاده در دریا، دریاچه و رودخانه تا حداکثر کلاس 1 و 2 می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-In (درون نشین) بود..
قایق کایاک یک نفره مدل Bic Sport - Bilbao
نا موجود
مدل: Bilbao برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره بیک مدل Bilbao، با طراحی THD (سه بعدی) علاوه بر مانور عالی از استحکام، پایداری و سبکی خوبی برخوردار است و محصولی مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت ..
قایق کایاک یک نفره مدل Bic Sport - Java
نا موجود
مدل: Java برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره بیک مدل Java، ساخت سال 2016، با طراحی THD (سه بعدی) و طول 4 متر دارای استحکام و سرعت بالا برای طی مسافت های طولانی است. محصولی مناسب برای تفریح و گذراندن اوقات خوش در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه و یا کم عمق می باشد.نوع نشستن در این ق..
قایق کایاک یک نفره مدل Bic Sport - Java Fishing
نا موجود
مدل: Java Fishing برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک ماهیگیری یک نفره بیک مدل Java Fishing، ساخت سال 2016، با طراحی THD (سه بعدی) و طول 4 متر دارای استحکام و سرعت بالا برای طی مسافت های طولانی است. محصولی مناسب برای ماهیگیری در آب های آرام و یا آب هایی با موج های کوتاه و یا کم عمق می باشد. رنگ سبز این کایاک پوش..
قایق کایاک یک نفره مدل Bic Sport - Ouassou
نا موجود
مدل: Oassou برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره بیک مدل Ouassou، به عنوان یک کایاک منعطف و منحصر به فرد برای تفریحات ساحلی طراحی شده است. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو نشیمنگاه اصلی برای نشستن یک بزرگسال و کودک درون آن است. ..
قایق کایاک یک نفره مدل Bic Sport - Santiago
نا موجود
مدل: Santiago برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره بیک مدل Santiago، با طراحی THD (سه بعدی)، دارای استحکام و سرعت بالا، مناسب برای دریا، دریاچه ها و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای یک صندلی برای نشستن می باشد. داخل آن شیا..
قایق کایاک یک نفره مدل Point 65 - Seadog
نا موجود
مدل: Seadog Red برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره Point 65 مدل Seadog، از جنس پلی اتیلن یک لایه با تکنولوژی Rotational molding (قالب ریزی چرخشی)، دارای بدنه ای مستحکم، ایمن، راحت و پایدار است. این محصول مناسب برای استفاده در رودخانه، دریا، دریاچه و آب هایی با موج های کوتاه و بلند بوده که حتی افراد مبتدی ن..
نمايش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات