محصولات
سبد خرید

کایاک های بادی

کایاک های بادی:
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam، یک قایق بادی کایاک دو نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، ط..
104,300,000 تومان
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Native
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Native Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Native، یک قایق بادی کایاک دو نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی..
104,300,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Deus Aero 11' Classic Teak
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Deus Aero 11' Classic Teak Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Deus Aero 11' Classic Teak، جزء جدیدترین و محبوب ترین کایاک بادی Bote می باشد که دارای طراحی خاصی است و شما می توانید با در اختیار داشتن این محصول به ساده ترین حالت ممکن بر روی آب قرار بگیرید و لذت یک تفریح هیجان انگیز آبی را به بهترین شکل تجربه نمایید. با همرا..
104,300,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Deus Aero 11' Native Aqua
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Deus Aero 11' Native Aqua Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Deus Aero 11' Native Aqua، یک قایق بادی کایاک یک نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرو..
104,300,000 تومان
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Lono Aero 12′6″ Verge Camo
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Lono Aero 12′6″ Verge Camo برند: Bote
معرفی محصولقایق کایاک بادی Bote مدل Lono Aero 12′6″ Verge Camo، از تجهیزات لازم برای تجربه تفریحات سالم و هیجان‌انگیز فعالیت‌های آبی بوده که توسط کمپانی Bote تولید شده است تا اوقات خوشی را در دل دریا، به دور از هیاهوی شهر برای شما رقم بزند. شما می‌توانید برای داشتن لحظ..
134,750,000 تومان
قایق کایاک بادی دو نفره Bestway - Ventura
نا موجود
مدل: Ventura برند: Hydro Force
کایاک بادی بهمراه  پمپ باد مجهز به صندلی مخصوص کیفیت بالا و مقاوم (فشار هوای زیاد در قسمت کف قایق) بیشتر مناسب دریاچه طول: 330 سانتیمتر وزن: 17.4 کیلوگرم عرض: 94سانتیمتر وزن قابل حمل: 200 کیلوگرم محصول کشور: چین مناسب دو نفر بز..
قایق کایاک بادی دو نفره Bestway - Wave Line
نا موجود
مدل: Wave Line برند: Hydro Force
کایاک بادی بهمراه  پمپ باد مجهز به صندلی بادی مخصوص کیفیت بالا و مقاوم (فشار هوای زیاد در قسمت کف قایق) بیشتر مناسب دریاچه طول: 357 سانتیمتر وزن: 13 کیلوگرم عرض: 77سانتیمتر وزن قابل حمل: 160 کیلوگرم محصول کشور: چین مناسب یک نفر..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bic Sport - Kalyma
نا موجود
مدل: Kalyma برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی دو نفره بیک مدل Kalyma، مناسب برای گذراندن اوقات فراغت خانوادگی در دریاها، دریاچه ها، رودخانه ها و ... می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو صندلی با تکیه گاه قابل تنظیم برای نشستن می باشد که وزن قا..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bic Sport - YAKKAir HP 2
نا موجود
مدل: YAKKAir HP 2 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی دو نفره بیک YAKKAir HP 2، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارا..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bic Sport - YAKKAir Lite 2
نا موجود
مدل: YAKKAir Lite 2 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی دو نفره بیک YAKKAir Lite 2، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریح در امتداد ساحل، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) ..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Pouyaniz - Two Seat
نا موجود
مدل: Two Seat Kayak برند: Pouyaniz
معرفی محصولکایاک بادی Pouyaniz مدل Two Seat، لذت پارو زدن و تماشای غروب آفتاب، سیر در دریا و دریاچه‌ها، حس بی‌نظیر صرف یک وعده صبحانه و ساعت‌ها مطالعه بر روی دریا با چاشنی حرکات گهواره‌ای تلاطم آب، حمل تجهیزات غواصی و کوهنوردی، ساعت‌ها ماهیگیری، آفتاب گرفتن و ... را..
قایق کایاک بادی یک نفره Bic Sport - Nomad HP1
نا موجود
مدل: Nomad HP1 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی یک نفره بیک Nomad HP1، با سیستم نوآورانه خود، یک کایاک سبک و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای طولانی و ... بوده و مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-In (درون نشین) بوده و دارای یک صندلی..
قایق کایاک بادی یک نفره Bic Sport - YAKKAir HP1
نا موجود
مدل: YAKKAir HP1 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی یک نفره بیک YAKKAir HP1، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای یک ص..
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bic Sport - YAKKAir Lite 1
نا موجود
مدل: YAKKAir Lite 1 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی یک نفره بیک YAKKAir Lite 1، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریح در امتداد ساحل، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) ..
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Graphite
نا موجود
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Graphite Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Graphite، یک قایق بادی کایاک یک نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گر..
قایق کایاک بادی یک نفره مدل Pouyaniz - One Seat
نا موجود
مدل: One Seat Kayak برند: Pouyaniz
معرفی محصولکایاک بادی Pouyaniz مدل One Seat، لذت پارو زدن و تماشای غروب آفتاب، سیر در دریا و دریاچه‌ها، حس بی‌نظیر صرف یک وعده صبحانه و ساعت‌ها مطالعه بر روی دریا با چاشنی حرکات گهواره‌ای تلاطم آب، حمل تجهیزات غواصی و کوهنوردی، ساعت‌ها ماهیگیری، آفتاب گرفتن و ... را..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات