محصولات
سبد خرید

دو نفره

دو نفره:
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Classic Seafoam، یک قایق بادی کایاک دو نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، ط..
104,300,000 تومان
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bote - Zeppelin Aero 12'6" Native
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Zeppelin Aero 12'6" Native Inflatable Kayak برند: Bote
معرفی محصولکایاک بادی Bote مدل Zeppelin Aero 12'6" Native، یک قایق بادی کایاک دو نفره است که وسیله‌ای عالی برای تفریحات آبی و یک سفر آبی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که فرصت گشت و گذار و ماجراجویی هرچه بیشتر در مناطقی که برای کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی..
104,300,000 تومان
قایق کایاک تورینگ دو نفره مدل Point 65 - Doubloon
ارسال رایگان در تهران
مدل: Doubloon برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک Point 65 مدل Doubloon، محصولی مناسب برای دو نفر با وزن قابل تحمل 235 کیلوگرم و با بدنه ای مستحکم می باشد که در هنگام تفریحات و تعطیلات، جهت استفاده در رودخانه، دریا، دریاچه و در هنگام ماهیگیری و دیگر تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد تا افراد مبتدی، نیمه ..
74,650,000 تومان
قایق کایاک بادی دو نفره Bestway - Ventura
نا موجود
مدل: Ventura برند: Hydro Force
کایاک بادی بهمراه  پمپ باد مجهز به صندلی مخصوص کیفیت بالا و مقاوم (فشار هوای زیاد در قسمت کف قایق) بیشتر مناسب دریاچه طول: 330 سانتیمتر وزن: 17.4 کیلوگرم عرض: 94سانتیمتر وزن قابل حمل: 200 کیلوگرم محصول کشور: چین مناسب دو نفر بز..
قایق کایاک بادی دو نفره Bestway - Wave Line
نا موجود
مدل: Wave Line برند: Hydro Force
کایاک بادی بهمراه  پمپ باد مجهز به صندلی بادی مخصوص کیفیت بالا و مقاوم (فشار هوای زیاد در قسمت کف قایق) بیشتر مناسب دریاچه طول: 357 سانتیمتر وزن: 13 کیلوگرم عرض: 77سانتیمتر وزن قابل حمل: 160 کیلوگرم محصول کشور: چین مناسب یک نفر..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bic Sport - Kalyma
نا موجود
مدل: Kalyma برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی دو نفره بیک مدل Kalyma، مناسب برای گذراندن اوقات فراغت خانوادگی در دریاها، دریاچه ها، رودخانه ها و ... می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو صندلی با تکیه گاه قابل تنظیم برای نشستن می باشد که وزن قا..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bic Sport - YAKKAir HP 2
نا موجود
مدل: YAKKAir HP 2 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی دو نفره بیک YAKKAir HP 2، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریحات آبی، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارا..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Bic Sport - YAKKAir Lite 2
نا موجود
مدل: YAKKAir Lite 2 برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک بادی دو نفره بیک YAKKAir Lite 2، سبک، پایدار، سریع و ایده آل برای تفریح در امتداد ساحل، گشت و گذارهای دریایی و ... بوده که مناسب استفاده در دریا، دریاچه، رودخانه و آب های آرام می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) ..
قایق کایاک بادی دو نفره مدل Pouyaniz - Two Seat
نا موجود
مدل: Two Seat Kayak برند: Pouyaniz
معرفی محصولکایاک بادی Pouyaniz مدل Two Seat، لذت پارو زدن و تماشای غروب آفتاب، سیر در دریا و دریاچه‌ها، حس بی‌نظیر صرف یک وعده صبحانه و ساعت‌ها مطالعه بر روی دریا با چاشنی حرکات گهواره‌ای تلاطم آب، حمل تجهیزات غواصی و کوهنوردی، ساعت‌ها ماهیگیری، آفتاب گرفتن و ... را..
قایق کایاک دو نفره مدل Bic Sport - Tobago
نا موجود
مدل: Tobago برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک دو نفره بیک مدل Tobago، از استحکام و ثبات خوبی برخوردار است و مناسب برای تفریحات خانوادگی یا کاوش های دو نفره در دریا، رودخانه، دریاچه ها، آب های کم عمق و ... می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو نشیمنگاه اصلی با..
قایق کایاک دو نفره مدل Bic Sport - Trinidad
نا موجود
مدل: Trinidad برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک دو نفره بیک مدل Trinidad، از استحکام و ثبات خوبی برخوردار است و مناسب برای تفریحات خانوادگی یا کاوش های دو نفره در دریا، رودخانه، دریاچه ها، آب های کم عمق و ... می باشد.نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو نشیمنگاه اص..
قایق کایاک ماهیگیری دو نفره مدل Bic Sport - Trinidad Fishing
نا موجود
مدل: Trinidad Fishing برند: BicSport
معرفی محصولقایق کایاک ماهیگیری دو نفره بیک مدل Trinidad Fishing، بسیار پایدار و مناسب برای ماهیگیری دو نفره در دریا، رودخانه، دریاچه ها، آب های کم عمق و ... می باشد. نوع نشستن در این قایق کایاک به صورت Sit-On-Top (برون نشین) بوده و دارای دو نشیمنگاه اصلی با قابلیت نصب صندلی و یک نشیمنگ..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات