محصولات
سبد خرید

مایو

مایو
مدل: Double Power Drag برند: Head
معرفی محصولمایو دو رو لیمویی بنفش هد مدل Double Power Drag، محصولی مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در هنگام فعالیت های ورزشی، هوازی و شنا می باشد. این مایو از جنس پارچه توری پلی استر %100 بوده که در برابر عوامل مضری مانند کلر و نور خورشید مقاوم است. دو رو بودن مایو هد..
1,080,000 تومان
مدل: Double Power Drag برند: Head
معرفی محصولمایو دو رو نارنجی مشکی هد مدل Double Power Drag، محصولی مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در هنگام فعالیت های ورزشی، هوازی و شنا می باشد. این مایو از جنس پارچه توری پلی استر %100 بوده که در برابر عوامل مضری مانند کلر و نور خورشید مقاوم است. دو رو بودن مایو هد..
1,080,000 تومان
مدل: Watershorts 38 برند: Head
معرفی محصولمایو سرمه ای هد مدل Watershorts 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو در اندازه ای به طول 38 سانتی متر و دارای یک جیب در پشت است و همچنین دور کمر آن به..
1,200,000 تومان
شلوارک تکنیکال مدل Mares - Tek Shorts
نا موجود
مدل: Tek Shorts برند: Mares
معرفی محصولشلوارک تکنیکال مارس مدل Tek Shorts، محصولی از کمپانی ایتالیایی مارس بوده که با توجه به طراحی منحصر به فردی که دارد قابل استفاده برای خانم ها و آقایان می باشد. این محصول را می‌ توانید به تنهایی در آب‌ های گرم و یا بر روی وت سوت خود بپوشید که امکان همراه داشتن و..
مایو اسلامی زنانه مدل Public Gear - Muslim Ladies Swimwear
نا موجود
مدل: Muslim Ladies Swimwear برند: Public Gear
معرفی محصولمایو اسلامی زنانه Public Gear مدل Muslim Ladies Swimwear، انتخابی ایده آل برای بانوان مسلمان و خانم هایی که می خواهند ورزش های آبی مانند شنا در کنار ساحل، موج سواری، پدل برد و... با پوشش و محافظت کامل بدن در برابر نور خورشید در کنار خانواده و دو..
مایو سرمه ای مدل Head - Light Shorty 38
نا موجود
مدل: Light Shorty 38 برند: Head
معرفی محصولمایو سرمه ای هد مدل Light Shorty 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو به طول 38 سانتی متر، مجهز به یک جیب در پشت و دارای کمربند الاستیک است که متناسب با سا..
مایو سرمه ای مدل Head - Light Shorty 45
نا موجود
مدل: Light Shorty 45 برند: Head
معرفی محصولمایو سرمه ای هد مدل Light Shorty 45، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو به طول 45 سانتی متر، مجهز به یک جیب در پشت و دارای کمربند الاستیک است که متناسب با سا..
مایو سرمه ای مدل Head - X Blade 38
نا موجود
مدل: X Blade 38 برند: Head
معرفی محصولمایو سرمه ای هد مدل X Blade 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو به طول 38 سانتی متر و مجهز به دو جیب در پشت است و همچنین در قسمت پهلو دارای نواری کشی می باشد. این محصول ..
مایو سفید مدل Head - Light Shorty 38
نا موجود
مدل: Light Shorty 38 برند: Head
معرفی محصولمایو سفید هد مدل Light Shorty 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو به طول 38 سانتی متر، مجهز به یک جیب در پشت و دارای کمربند الاستیک است که متناسب با سایز کمر افراد ..
مایو مدل Goorin - Diablo / Black
نا موجود
مدل: Diablo / Black برند: Goorin
معرفی محصولمایو Goorin مدل Diablo / Black، از مهم‌ترین پوشش‌های مورد نیاز آقایان هنگام رفتن به استخر، ساحل، قایقرانی، پدل‌برد و ... بوده که در طرح و اندازه‌های گوناگون تولید شده است.این مایو از جنس 100% نایلون به همراه آستر توری از جنس 100% پلی‌استر بوده که دارای کمر..
مایو مدل Goorin - Hot Fox / Slate
نا موجود
مدل: Hot Fox / Slate برند: Goorin
معرفی محصولمایو Goorin مدل Hot Fox / Slate، از مهم‌ترین پوشش‌های مورد نیاز آقایان هنگام رفتن به استخر، ساحل، قایقرانی، پدل‌برد و ... بوده که در طرح و اندازه‌های گوناگون تولید شده است.این مایو از جنس 100% نایلون به همراه آستر توری از جنس 100% پلی‌استر بوده که دارای کم..
مایو مدل Goorin - Protector / Red
نا موجود
مدل: Protector / Red برند: Goorin
معرفی محصولمایو Goorin مدل Protector / Red، از مهم‌ترین پوشش‌های مورد نیاز آقایان هنگام رفتن به استخر، ساحل، قایقرانی، پدل‌برد و ... بوده که در طرح و اندازه‌های گوناگون تولید شده است.این مایو از جنس 100% نایلون به همراه آستر توری از جنس 100% پلی‌استر بوده که دارای کم..
مایو مدل Goorin - Slick Cat / Yellow
نا موجود
مدل: Slick Cat / Yellow برند: Goorin
معرفی محصولمایو Goorin مدل Slick Cat / Yellow، از مهم‌ترین پوشش‌های مورد نیاز آقایان هنگام رفتن به استخر، ساحل، قایقرانی، پدل‌برد و ... بوده که در طرح و اندازه‌های گوناگون تولید شده است.این مایو از جنس 100% نایلون به همراه آستر توری از جنس 100% پلی‌استر بوده که دارای..
مایو مشکی مدل Head - Watershorts 38
نا موجود
مدل: Watershorts 38 برند: Head
معرفی محصولمایو مشکی هد مدل Watershorts 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو در اندازه ای به طول 38 سانتی متر و دارای یک جیب در پشت است و همچنین دور کمر آن به صو..
مایو مشکی مدل Head - X Blade 38
نا موجود
مدل: X Blade 38 برند: Head
معرفی محصولمایو مشکی هد مدل X Blade 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو به طول 38 سانتی متر و مجهز به دو جیب در پشت است و همچنین در قسمت پهلو دارای نواری کشی می باشد. این محصول جهت..
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات