محصولات
سبد خرید

تخته های موج سواری

تخته های موج سواری:

مدل: "PAINT Shortboard 6'6 برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک اسپرت مدل "6'6 PAINT Shortboard، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای افراد می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته ایده آل برای یادگیری این ورزش اس..
2,000,000 تومان
مدل: "Mini Malibu Original 7'3 برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک اسپرت مدل "3'7 Mini Malibu Original، به عنوان یک تخته افسانه ای با کیفیت و ثبات بالا، برای یادگیری افراد مبتدی و یا موج سواری هیجان انگیز برای افراد حرفه ای بسیار ایده آل می باشد. علاقمندان به موج سواری و تفریحات آبی می توانند برای گذراندن اوقات ف..
2,400,000 تومان
مدل: "10'5 Misfit برند: Superfrog
معرفی محصول تخته موج سواری Superfrog مدل "10'5 Misfit، طراحی شده بوسیله Jason Jameson که از سن ده سالگی به ورزش موج سواری علاقه مند شد و اکنون با تمرکز در ساخت تخته های موج سواری با استفاده از دانش و پژوهش های جدید، به شخصه در طراحی تخته ها نظارت کامل دارد. او معتقد ا..
4,450,000 تومان
مدل: "6'5 Paint Shortboard برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک اسپرت مدل "6'5 Paint Shortboard، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای افراد حرفه ای می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته، ایده آل برای یادگی..
1,900,000 تومان
تخته موج سواری  مدل Bic Surf - 7'0" PAINT Malibu
نا موجود
مدل: "0'7 Paint Malibu برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک مدل "0'7 Paint Malibu دارای قابلیت های زیادی نظیر سرخورندگی بالا ، سرعت مطلوب و حجم مناسب می باشد. در ساخت این محصول از  بهترین  و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است که راحتی ، امنیت و دوام آن را تضمین می کند. نرمی و ثبات فوق العاده این محصو..
2,220,000 تومان
تخته موج سواری  مدل Bic Surf - 7'3" Mini Malibu Wahine
نا موجود
مدل: 7'3" Mini Malibu Wahine برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک اسپرت مدل "3'7 Mini Malibu Wahine، به عنوان یک تخته افسانه ای با کیفیت و ثبات بالا، برای یادگیری افراد مبتدی و یا موج سواری هیجان انگیز برای افراد حرفه ای بسیار ایده آل می باشد. علاقمندان به موج سواری و تفریحات آبی می توانند برای گذراندن اوقات فرا..
2,400,000 تومان
تخته موج سواری مدل "Bic Surf - Classic Nose Rider 9'4
نا موجود
مدل: "Classic Nose Rider 9'4 برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک اسپرت مدل "Classic Nose Rider 9'4، طراحی شده بوسیله طراح افسانه ای Darrell «Rooster» Dell، توسط این کمپانی ساخته شده است. امروزه ورزش موج سواری در حال گسترش در همه جای دنیا و همچنین در ایران است. برای این ورزش مهیج داشتن یک تخته موج سو..
3,990,000 تومان
تخته موج سواری مدل Bic Surf - 7'0" Egg
نا موجود
مدل: "0'7 Egg برند: BicSport
معرفی محصول تخته موج سواری بیک اسپرت مدل "0'7 Egg، به عنوان یک تخته ایده آل با کیفیت و ثبات بالا، برای یادگیری افراد مبتدی و یا موج سواری هیجان انگیز برای افراد حرفه ای بسیار مناسب می باشد. علاقمندان به موج سواری و تفریحات آبی می توانند برای گذراندن اوقات فراغت خود از این ..
2,500,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)