محصولات
سبد خرید

تخته های موج سواری

تخته های موج سواری:

تخته موج سواری  مدل "Bic Surf - PAINT Shortboard 6'6
نا موجود
مدل: "PAINT Shortboard 6'6 برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "6'6 PAINT Shortboard، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای افراد می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته ایده آل برای یادگیری این ورزش اس..
تخته موج سواری  مدل Bic Surf - 7'0" PAINT Malibu
نا موجود
مدل: "0'7 Paint Malibu برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک مدل "0'7 Paint Malibu دارای قابلیت های زیادی نظیر سرخورندگی بالا ، سرعت مطلوب و حجم مناسب می باشد. در ساخت این محصول از  بهترین  و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است که راحتی ، امنیت و دوام آن را تضمین می کند. نرمی و ثبات فوق العاده این محصو..
تخته موج سواری  مدل Bic Surf - 7'3" Mini Malibu Original
نا موجود
مدل: "Mini Malibu Original 7'3 برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "3'7 Mini Malibu Original، به عنوان یک تخته افسانه ای با کیفیت و ثبات بالا، برای یادگیری افراد مبتدی و یا موج سواری هیجان انگیز برای افراد حرفه ای بسیار ایده آل می باشد. علاقمندان به موج سواری و تفریحات آبی می توانند برای گذراندن اوقات ف..
تخته موج سواری  مدل Bic Surf - 7'3" Mini Malibu Wahine
نا موجود
مدل: 7'3" Mini Malibu Wahine برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "3'7 Mini Malibu Wahine، به عنوان یک تخته افسانه ای با کیفیت و ثبات بالا، برای یادگیری افراد مبتدی و یا موج سواری هیجان انگیز برای افراد حرفه ای بسیار ایده آل می باشد. علاقمندان به موج سواری و تفریحات آبی می توانند برای گذراندن اوقات فرا..
تخته موج سواری مدل 'Ronix Wake - Koal Classic Fish 5
نا موجود
مدل: 'Koal Classic Fish 5 برند: Ronix Wake
معرفی محصولتخته موج سواری رونیکس ویک مدل 'Koal Classic Fish 5،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به ز..
تخته موج سواری مدل "Bic Surf - Classic Nose Rider 9'4
نا موجود
مدل: "Classic Nose Rider 9'4 برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "Classic Nose Rider 9'4، طراحی شده بوسیله طراح افسانه ای Darrell «Rooster» Dell، توسط این کمپانی ساخته شده است. امروزه ورزش موج سواری در حال گسترش در همه جای دنیا و همچنین در ایران است. برای این ورزش مهیج داشتن یک تخته موج سو..
تخته موج سواری مدل "Bic Surf - PAINT Cheater 4'11
نا موجود
مدل: "PAINT Cheater 4'11 برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "11'4 PAINT Cheater، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای علاقه مندان به موج سواری می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته از برند فرانسوی و مع..
تخته موج سواری مدل "Bic Surf - PAINT Shortboard 6'0
نا موجود
مدل: "PAINT Shortboard 6'0 برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "0'6 PAINT Shortboard، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای علاقه مندان به موج سواری می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته از برند فرانسوی و ..
تخته موج سواری مدل "Superfrog - Misfit  5'10
نا موجود
مدل: "10'5 Misfit برند: Superfrog
معرفی محصولتخته موج سواری Superfrog مدل "10'5 Misfit، طراحی شده بوسیله Jason Jameson که از سن ده سالگی به ورزش موج سواری علاقه مند شد و اکنون با تمرکز در ساخت تخته های موج سواری با استفاده از دانش و پژوهش های جدید، به شخصه در طراحی تخته ها نظارت کامل دارد. او معتقد ا..
تخته موج سواری مدل A Alpenflow - 8' Foamie
نا موجود
مدل: 'Foamie Surfboard 8 برند: A Alpenflow
معرفی محصولتخته موج سواری A Alpenflow مدل '8 Foamie، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای ورزش کاران حرفه ای و علاقه مند به موج سواری می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته بسیار ایده آل ..
تخته موج سواری مدل A Alpenflow - 9' Foamie
نا موجود
مدل: 'Foamie Surfboard 9 برند: A Alpenflow
معرفی محصولتخته موج سواری A Alpenflow مدل '9 Foamie، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای ورزش کاران حرفه ای و علاقه مند به موج سواری می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته بسیار ایده آل ..
تخته موج سواری مدل Bic Surf - 5'6" Paint Shortboard
نا موجود
مدل: "6'5 Paint Shortboard برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "6'5 Paint Shortboard، جزء بهترین تخته های موج سواری برای یادگیری افراد مبتدی و یک تفریح آبی خوب برای افراد حرفه ای می باشد. اگر در این تابستان علاقه پیدا کرده اید که به یادگیری موج سواری بپردازید انتخاب این تخته، ایده آل برای یادگی..
تخته موج سواری مدل Bic Surf - 7'0" Egg
نا موجود
مدل: "0'7 Egg برند: BicSport
معرفی محصولتخته موج سواری بیک اسپرت مدل "0'7 Egg، به عنوان یک تخته ایده آل با کیفیت و ثبات بالا، برای یادگیری افراد مبتدی و یا موج سواری هیجان انگیز برای افراد حرفه ای بسیار مناسب می باشد. علاقمندان به موج سواری و تفریحات آبی می توانند برای گذراندن اوقات فراغت خود از این ..
تخته موج سواری مدل Ronix Wake - Koal Classic Fish 4'6
نا موجود
مدل: Koal Classic Fish 4'6 برند: Ronix Wake
معرفی محصولتخته موج سواری رونیکس ویک مدل Koal Classic Fish 4'6،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به ..
نی برد مدل "Radar - Hawk Kneeboard 3.2
نا موجود
مدل: "Hawk Kneeboard 3.2 برند: Radar
معرفی محصولنی برد رادار مدل "Hawk Kneeboard 3.2، یک تخته موج سواری است که می‌توانید به کمک آن، لذت سُر خوردن بر امواج دریا و حس کردن قدرت طبیعت را تجربه کرده و حین این ورزش هیجان‌انگیز و پر چالش، ذهن خود را رهایی ببخشید.نی برد Hawk Kneeboard رادار، با دارا بودن جنسی از روتومول..
ویک سرف مدل "Ronix Wake - Modello Brightside 4'9
نا موجود
مدل: "Modello Brightside 4'9 برند: Ronix Wake
معرفی محصولویک سرف رونیکس ویک مدل Modello Brightside 4'9،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی ا..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات