محصولات
سبد خرید

باربند خودرویی تخته

باربند خودرویی تخته:
باربند نرم یک تکه مدل Bote - Quick Strap
ارسال رایگان در تهران
مدل: Quick Strap Board Rack برند: Bote
معرفی محصولباربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، باربند نرم یک تکه Bote مدل Quick Strap، جهت حمل انواع پدل برد، کایاک، پارو، چوب اسکی و ... با قابلیت نصب بر روی سقف، درب صندوق و درب‌های جانبی می‌باشد.این باربند به راحتی در عرض چند دقیقه بدون نیاز به هیچگونه پیچ‌ و مهره‌..
3,850,000 تومان
مدل: Windsurf Pad برند: Menabo
معرفی محصولپد محافظ حمل کایاک Menabo مدل Windsurf Pad، یک محصول نوآورانه و ابتکاری از برند منابو است که برای حمل کایاک، تخته موج سواری، پدل برد و ... بر روی باربند سقفی، طراحی شده و از آسیب دیدن بدنه آن‌ها و یا باربند سقفی شما به خوبی جلوگیری می‌کند. با وجود این پد محافظ، هنگامی که ب..
1,700,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Roof Rack
ارسال رایگان در تهران
مدل: Roof Rack Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Roof Rack، با ساختار نرم و یک تکه جهت حمل راحت انواع پدل برد، کایاک و ... درنظر گرفته شده تا با نصب آن بر روی باربند خودرو بتوانید بدون آسیب‌دیدگی، تجهیزات را تا مقصد حمل نمایید.طراحی این پد محافظ به‌گونه‌ای بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممک..
3,150,000 تومان
پد محافظ حمل مدل Bote - Tailgate
ارسال رایگان در تهران
مدل: Tailgate Pad برند: Bote
معرفی محصولپد محافظ حمل Bote مدل Tailgate، برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی پدل‌برد و بدنه صندوق عقب خودروهای پیکاپ طراحی شده است تا با ساختار نرم و یک تکه خود بتواند حمل انواع پدل برد، کایاک و ... را برای شما آسان سازد. این محصول در دو سایز 30 و 36 اینچ (80 و 90 سانتی‌متر) تولید شده ا..
2,450,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات