محصولات
سبد خرید

رگلاتور

رگلاتور: رگلاتور Mares - Rover 2S, رگلاتور Mares - Loop 15X, رگلاتور Mares - Fusion 52X
مدل: Neck Regulator Bungee برند: Mares
معرفی محصول بند نگهدارنده رگلاتور مارس مدل Neck Regulator Bungee، محصولی از کمپانی مارس بوده که جهت نگهداری انواع رگلاتور مرحله دوم کارایی دارد. این محصول از سیلیکون با کیفیت بالا ساخته شده که از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. با قرار گیری بند نگهدارنده رگلاتور Neck Regulator Bungee..
154,000 تومان
مدل: Abyss 22X برند: Mares
معرفی محصول رگلاتور غواصی مارس مدل Abyss 22X، مانند تمامی رگلاتور های غواصی جهت آماده سازی و تنظیم نمودن هوای تنفسی برای غواص قابل استفاده می باشد. این محصول ابتدا هوای پر فشار درون سیلندر و یا تانک را 8 الی 14 مرتبه کاهش داده و سپس از طریق قسمتی که به دهان فرد متصل است، فشار را در سطح ..
5,670,000 تومان
مدل: Loop 15X برند: Mares
معرفی محصول رگلاتور غواصی مدل Loop 15X که با تکنولوژی S.V.A.D ساخته شده و از نوع دیافراگمی می‌باشد. همچنین مجهز به تکنولوژی D.F.C نیز می‌باشد. معرفی برند کمپانی مارس در سال 1949 توسط Ludovico Mares در شهر Rapallo ایتالیا تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا فقط به تول..
3,990,000 تومان
مدل: Rover 2S برند: Mares
معرفی محصول رگلاتور غواصی مارس مدل Rover 2S، مانند تمامی رگلاتور های غواصی جهت آماده سازی و تنظیم نمودن هوای تنفسی برای غواص قابل استفاده می باشد. این محصول ابتدا هوای پر فشار درون سیلندر و یا تانک را ۸ الی ۱۴ مرتبه کاهش داده و سپس از طریق قسمتی که به دهان فرد متصل است، فشار ر..
2,394,000 تومان
رگلاتور Mares - Fusion 52X
نا موجود
مدل: Fusion 52X برند: Mares
معرفی محصول رگلاتور غواصی مدل Fusion 52X که با تکنولوژی V.A.D و Twin Power ساخته شده و اتصالات این رگلاتور از جنس نرم ساخته شده‌اند و مجهز به دکمه تخلیه هوا بزرگتر می‌باشد. معرفی برند کمپانی مارس در سال 1949 توسط Ludovico Mares در شهر Rapallo ایتالیا تاسیس شد. این ک..
6,400,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)