محصولات
سبد خرید

رگلاتور

رگلاتور: رگلاتور Mares - Rover 2S, رگلاتور Mares - Loop 15X, رگلاتور Mares - Fusion 52X
رگلاتور مدل Seac - P-Synchro
ارسال رایگان در تهران
مدل: P-Synchro برند: Seac
معرفی محصولرگلاتور غواصی Seac مدل P-Synchro، با تنظیم فشار هوای فشرده و پرفشار درون سیلندر غواصی، نقش مهمی در تامین هوای تنفسی مورد نیاز شما هنگام غواصی داشته و به شما کمک می‌کند بدون نگرانی بابت تنفس زیر آب، خود را برای غواصی و ماجراجویی در اعماق آب، آماده کنید.عملکرد این رگلاتور ..
11,500,000 تومان
بند نگهدارنده رگلاتور مدل Mares - Neck Regulator Bungee
نا موجود
مدل: Neck Regulator Bungee برند: Mares
معرفی محصولبند نگهدارنده رگلاتور مارس مدل Neck Regulator Bungee، محصولی از کمپانی مارس بوده که جهت نگهداری انواع رگلاتور مرحله دوم کارایی دارد. این محصول از سیلیکون با کیفیت بالا ساخته شده که از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. با قرار گیری بند نگهدارنده رگلاتور Neck Regulator Bungee..
رگلاتور Mares - Fusion 52X
نا موجود
مدل: Fusion 52X برند: Mares
معرفی محصولرگلاتور غواصی مدل Fusion 52X که با تکنولوژی V.A.D و Twin Power ساخته شده و اتصالات این رگلاتور از جنس نرم ساخته شده‌اند و مجهز به دکمه تخلیه هوا بزرگتر می‌باشد.معرفی برندکمپانی مارس در سال 1949 توسط Ludovico Mares در شهر Rapallo ایتالیا تاسیس شد. این ک..
رگلاتور مدل Mares - Abyss 22X
نا موجود
مدل: Abyss 22X برند: Mares
معرفی محصولرگلاتور غواصی مارس مدل Abyss 22X، مانند تمامی رگلاتور های غواصی جهت آماده سازی و تنظیم نمودن هوای تنفسی برای غواص قابل استفاده می باشد. این محصول ابتدا هوای پر فشار درون سیلندر و یا تانک را 8 الی 14 مرتبه کاهش داده و سپس از طریق قسمتی که به دهان فرد متصل است، فشار را در سطح ..
رگلاتور مدل Mares - Instinct 52
نا موجود
مدل: Instinct 52 برند: Mares
معرفی محصولرگلاتور غواصی مارس مدل Instinct 52، مانند تمامی رگلاتور های غواصی جهت آماده سازی و تنظیم نمودن هوای تنفسی برای غواص قابل استفاده می باشد. این محصول ابتدا هوای پر فشار درون سیلندر و یا تانک را 8 الی 14 مرتبه کاهش داده و سپس از طریق قسمتی که به دهان فرد متصل است، فشار را ..
رگلاتور مدل Mares - Loop 15X
نا موجود
مدل: Loop 15X برند: Mares
معرفی محصولرگلاتور غواصی مارس مدل Loop 15X، از دیگر محصولات کمپانی ایتالیایی Mares می باشد. این کمپانی با تجربه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات غواصی در میان بسیاری از افراد به خصوص غواصان حرفه ای شناخته شده است. رگلاتور Loop 15X مانند تمامی رگلاتور های غواصی جهت آماده سازی و ت..
رگلاتور مدل Mares - Rover 2S
نا موجود
مدل: Rover 2S برند: Mares
معرفی محصولرگلاتور غواصی مارس مدل Rover 2S، مانند تمامی رگلاتور های غواصی جهت آماده سازی و تنظیم نمودن هوای تنفسی برای غواص قابل استفاده می باشد. این محصول ابتدا هوای پر فشار درون سیلندر و یا تانک را ۸ الی ۱۴ مرتبه کاهش داده و سپس از طریق قسمتی که به دهان فرد متصل است، فشار ر..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات