محصولات
سبد خرید

اختاپوس

اختاپوس: اختاپوس غواصی مدل Mares - Instinct, اختاپوس غواصی مدل Mares - Rover, اختاپوس غواصی مدل Mares - Prestige
اختاپوس غواصی مدل Seac - Octo Synchro
ارسال رایگان در تهران
مدل: Octo Synchro برند: Seac
معرفی محصولاختاپوس غواصی Seac مدل Octo Synchro، یک اختاپوس یدکی و یا رگلاتور مرحله دوم است که برای مواقع اضطراری و هنگامی که هوای غواص و یا شخص همراه تمام شده باشد، کارایی داشته و به کمک شما می‌آید. این اختاپوس همچنین، به رنگ زرد بوده که باعث نمایان شدن بهتر آن در زیر آب شده و به خوبی ..
7,000,000 تومان
اختاپوس غواصی مدل Mares - Instinct
نا موجود
مدل: Instinct برند: Mares
معرفی محصولاختاپوس غواصی مارس مدل Instinct، جزء اختاپوس های یدکی و یا رگلاتور مرحله دوم برای مواقع اضطراری (زمانی که هوای غواص و یا شخص همراه تمام شده) می باشد. سوپاپ به کار رفته در این محصول به گونه ای عمل می کند که هوا از تانک وارد شده و در بازدم هوا از لوله های ا..
اختاپوس غواصی مدل Mares - Loop
نا موجود
مدل: Loop برند: Mares
معرفی محصولاختاپوس غواصی مارس مدل Loop، جزء اختاپوس های یدکی و یا رگلاتور مرحله دوم برای مواقع اضطراری (زمانی که هوای غواص و یا شخص همراه تمام شده) می باشد. سوپاپ به کار رفته در این محصول به گونه ای عمل می کند که هوا از تانک وارد شده و در بازدم هوا از لوله های اطراف..
اختاپوس غواصی مدل Mares - Prestige
نا موجود
مدل: Prestige برند: Mares
معرفی محصولاختاپوس غواصی مارس مدل Prestige، جزء اختاپوس های یدکی و یا رگلاتور مرحله دوم برای مواقع اضطراری (زمانی که هوای غواص و یا شخص همراه تمام شده) می باشد. سوپاپ به کار رفته در این محصول به گونه ای عمل می کند که هوا از تانک وارد شده و در بازدم هوا از لوله های ا..
اختاپوس غواصی مدل Mares - Rover
نا موجود
مدل: Rover برند: Mares
معرفی محصولاختاپوس غواصی مارس مدل Rover، جزء اختاپوس های یدکی و یا رگلاتور مرحله دوم برای مواقع اضطراری (زمانی که هوای غواص و یا شخص همراه تمام شده) می باشد. سوپاپ به کار رفته در این محصول به گونه ای عمل می کند که هوا از تانک وارد شده و در بازدم هوا از لوله های اطرا..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات