محصولات
سبد خرید

ماسک

ماسک غواصی مدل Seac - Ajna
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ajna برند: Seac
معرفی محصولماسک غواصی Seac مدل Ajna، توسط برند ایتالیایی Seac که از با کیفیت‌ترین برندهای جهانی در زمینه تولید تجهیزات غواصی به شمار می‌آید، طراحی و عرضه شده است. ماسک غواصی یک وسیله ساده و در عین حال الزامی برای غواصی، اسنورکلینگ و شنا است که زاویه دید بیشتر و شفافی را در زیر آب ..
3,000,000 تومان
بند ماسک غواصی مدل Mares - XR Mask Strap
نا موجود
مدل: XR Mask Strap برند: Mares
معرفی محصولبند ماسک غواصی مارس مدل XR Mask Strap، مناسب استفاده در غواصی و اسنورکلینگ می باشد. چراکه با داشتن این محصول ضمن برخورداری از راحتی و نرمی در پشت سر و گردن، از کشیدگی و آسیب موها توسط بند ماسک غواصی جلوگیری می شود. همچنین هنگامی که در زیر آب هستید امکان جا به جایی بند ماسک بسیار ..
ست اسنورکلینگ مدل Athlitech - Combo Junior
نا موجود
مدل: Combo Junior برند: Athlitech
معرفی محصولست اسنورکلینگ Athlitech مدل Combo Junior، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای هیجان انگیز زیر آب برای کودکان و نوجوانان بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک و اسنورکل بوده، می توانید به راحتی در زیر آب، ..
ست اسنورکلینگ مدل Athlitech - Combo Noir
نا موجود
مدل: Combo Noir برند: Athlitech
معرفی محصولست اسنورکلینگ Athlitech مدل Combo Noir، شامل ماسک و اسنورکل بوده و بهترین گزینه جهت اسنورکلینگ و غواصی در مدت زمان طولانی می باشد. با تهیه این محصول می توانید به راحتی در زیر آب، با داشتن دیدی باز و بدون نیاز به در‌آوردن سر از آب برای نفس کشیدن، سفر کنید و از ..
ست اسنورکلینگ مدل Athlitech - Combo Turquoise
نا موجود
مدل: Combo Turquoise برند: Athlitech
معرفی محصولست اسنورکلینگ Athlitech مدل Combo Turquoise، که شامل ماسک و اسنورکل بوده، قابل استفاده برای تفریحات آبی از جمله اسنورکلینگ، غواصی و ... می باشد. این محصول، با کیفیتی بالا و رنگی آبی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته تا با داشتن دیدی باز و بدو..
ست اسنورکلینگ مدل Athlitech - Set PMT Adulte
نا موجود
مدل: Set PMT Adulte برند: Athlitech
معرفی محصولست اسنورکلینگ Athlitech مدل Set PMT Adulte، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی در مدت زمان طولانی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید به راحتی در زیر آب،..
ست اسنورکلینگ مدل Athlitech - Set PMT Junior
نا موجود
مدل: Set PMT Junior برند: Athlitech
معرفی محصولست اسنورکلینگ Athlitech مدل Set PMT Junior، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای هیجان انگیز زیر آب برای کودکان و نوجوانان بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی در مدت زمان طولانی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین است،&..
ست اسنورکلینگ مدل Cressi - Big Eyes Evolution+Alpha Ultra Dry
نا موجود
مدل: Big Eyes Evolution+Alpha Ultra Dry - DS337 برند: Cressi
معرفی محصولست اسنورکلینگ کرسی مدل Big Eyes Evolution+Alpha Ultra Dry، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی ایتالیایی کرسی می باشد که این کمپانی با توجه به سابقه ی 70 ساله ای که در زمینه طراحی و تولید لوازمی همچون تجهیزات الکترونیکی غواصی، پوشاک غواصی، تجهیزات تنفسی، کیف های غواصی، لوازم شنا و .....
ست اسنورکلینگ مدل Cressi - Onda Mare
نا موجود
مدل: Onda Mare - DM101015 برند: Cressi
معرفی محصولست اسنورکلینگ کرسی مدل Onda Mare، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی ایتالیایی کرسی می باشد که این کمپانی با توجه به سابقه ی 70 ساله ای که در زمینه طراحی و تولید لوازمی همچون تجهیزات الکترونیکی غواصی، پوشاک غواصی، تجهیزات تنفسی، کیف های غواصی، لوازم شنا و ... دارد، مورد استقبال بسیار..
ست اسنورکلینگ مدل Cressi - Perla Mare Jr
نا موجود
مدل: Perla Mare - DM101018 برند: Cressi
معرفی محصولست اسنورکلینگ کرسی مدل Perla Mare Jr، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی ایتالیایی کرسی می باشد. همانطور که می دانید ست اسنورکلینگ جزء لوازم جدانشدنی برای تفریحات آبی مثل اسنورکلینگ، غواصی و ... به شمار رود که با تهیه آن می توانید با داشتن دیدی باز و بدون نیاز به در‌آو..
ست اسنورکلینگ مدل Mares - Combo Blenny
نا موجود
مدل: Combo Blenny برند: Mares
معرفی محصولست اسنورکلینگ Mares مدل Combo Blenny، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای هیجان انگیز زیر آب برای خردسالان بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک و اسنورکل بوده، کودکان شما می توانند به راحتی در زیر آب، با داشتن دیدی باز..
ست اسنورکلینگ مدل Mares - Set X-One Marea
نا موجود
مدل: Set X-One Marea برند: Mares
معرفی محصولست اسنورکلینگ مارس مدل Set X-One Marea، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید با قیمت مناسب تری هر 3 محصول را که از دید ..
ست اسنورکلینگ مدل Mares - Set X-One Marea Blue
نا موجود
مدل: Set X-One Marea Blue برند: Mares
معرفی محصولست اسنورکلینگ مارس مدل Set X-One Marea Blue، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید با قیمت مناسب تری هر 3 محصول را که از..
ست اسنورکلینگ مدل Mares - Set X-One Marea Yellow
نا موجود
مدل: Set X-One Marea Yellow برند: Mares
معرفی محصولست اسنورکلینگ مارس مدل Set X-One Marea Yellow، محصولی بی نظیر برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید با قیمت مناسب تری هر 3 محصول را که ..
ست اسنورکلینگ مدل Seac - Set Tris Ala
نا موجود
مدل: Set Tris Ala برند: Seac
معرفی محصولست اسنورکلینگ Seac مدل Set Tris Ala، یک ست تجهیزات غواصی شامل اسنورکل، ماسک و فین است که لوازم مقدماتی و مورد نیاز برای شروع یک اسنورکلینگ و غواصی هیجان‌انگیز در سطح آب را در اختیار شما قرار داده و با خرید این ست، نیازی به تهیه جداگانه این تجهیزات نداشته باشید؛ ضمن آن&z..
کاور بند ماسک غواصی مدل Mares - Strap Cover
نا موجود
مدل: Strap Cover برند: Mares
معرفی محصولکاور بند ماسک غواصی مارس مدل Strap Cover، مناسب استفاده در غواصی و اسنورکلینگ می باشد. چراکه با داشتن این محصول ضمن برخورداری از راحتی و نرمی در پشت سر و گردن، از کشیدگی و آسیب موها توسط بند ماسک غواصی جلوگیری می شود. همچنین هنگامی که در زیر آب هستید امکان جا به جایی بند ماسک بسی..
کاور بند ماسک غواصی مدل Mares - Strap Cover She Dives
نا موجود
مدل: Strap Cover She Dives برند: Mares
معرفی محصولکاور بند ماسک غواصی مارس مدل Strap Cover She Dives، مناسب استفاده بانوان در غواصی و اسنورکلینگ می باشد. چراکه با داشتن این محصول ضمن برخورداری از راحتی و نرمی در پشت سر و گردن، از کشیدگی و آسیب موها توسط بند ماسک غواصی جلوگیری می شود. همچنین هنگامی که در زیر آب هستید امکان جا به ..
ماسک اسنورکلینگ مدل Cressi - Duke Full
نا موجود
مدل: Duke Full Face Mask برند: Cressi
معرفی محصولماسک اسنورکلینگ کرسی مدل Duke Full، با طراحی به روز جزء جدیدترین ماسک اسنورکلینگ می‌باشد. کمپانی کرسی با تولید ماسک Duke Full توانسته با ادغام کردن ماسک و اسنورکل با یکدیگر فعالیت اسنورکلینگ را برای شما جذاب‌تر کند. تمایز این ماسک نسبت به سایر ماسک‌های دیگر در این است ک..
ماسک غواصی مدل Cressi - Action
نا موجود
مدل: Action Mask - DS415050 برند: Cressi
معرفی محصولماسک غواصی کرسی مدل Action، با وجود لنز دو تکه دید شفافی را برای شما فراهم کرده تا در زیر آب بتوانید از دیدن صحنه های خارق العاده بیشتری لذت ببرید. این محصول مناسب افرادی بوده که علاقه فراوانی به دیدن منظره های زیر آب دارند و دوست دارند با دنیای زیر آب بیشتر آشنا شوند. در زیر آب، به ع..
ماسک غواصی مدل Cressi - Air Crystal
نا موجود
مدل: Air Crystal - DS400010 برند: Cressi
معرفی محصولماسک غواصی کرسی مدل Air Crystal، یکی از الزامی‌ترین تجهیزات غواصی جهت داشتن دید بهتر و عدم ورود آب به بینی و چشم در هنگام غواصی بوده که توسط کمپانی Cressi تولید شده تا با استفاده از آن به تماشای مناظر زیبای زیر آب بپردازید و از کشف دنیای زیر آب لذت ببرید.این ماسک غواصی با طر..
ماسک غواصی مدل Cressi - F1
نا موجود
مدل: F1 Mask برند: Cressi
معرفی محصولماسک غواصی کرسی مدل F1، با وجود لنز یک تکه ای که دارد وسعت دید بیشتری را برای شما فراهم کرده تا در زیر آب بتوانید از دیدن صحنه های خارق العاده بیشتری لذت ببرید. این محصول مناسب افرادی بوده که علاقه فراوانی به دیدن منظره های زیر آب دارند و دوست دارند با دنیای زیر آب بیشتر آشنا شوند. در..
ماسک غواصی مدل Mares - Essence LiquidSkin
نا موجود
مدل: Essence LiquidSkin برند: Mares
معرفی محصولماسک غواصی مارس مدل Essence LiquidSkin، با طراحی منحصر به فردی که دارد مورد توجه بسیاری از غواصان برای استفاده در غواصی، اسنورکلینگ و ... قرارگرفته است. هنگامی که به زیر آب سفر می کنید اولین چیزی که باید با خود همراه داشته باشید، ماسک می باشد چراکه در زیر آب، به علت تما..
ماسک غواصی مدل Mares - Opera
نا موجود
مدل: Opera برند: Mares
معرفی محصولماسک غواصی مارس مدل Opera، یکی از تجهیزات ضروری در غواصی به شمار می رود. هنگامی که به زیر آب سفر می کنید اولین چیزی که باید با خود همراه داشته باشید، ماسک می باشد چراکه در زیر آب، به علت تماس مستقیم چشم با آب، نور با زاویه متفاوتی به چشم غواص برخورد می کند و استفاده از ماسک، یک ل..
ماسک غواصی مدل Mares - Rover
نا موجود
مدل: Rover برند: Mares
معرفی محصولماسک غواصی مارس مدل Rover، یکی از تجهیزات ضروری در غواصی به شمار می رود. هنگامی که به زیر آب سفر می کنید اولین چیزی که باید با خود همراه داشته باشید، ماسک می باشد چراکه در زیر آب، به علت تماس مستقیم چشم با آب، نور با زاویه متفاوتی به چشم غواص برخورد می کند و استفاده از ماسک، یک ل..
ماسک غواصی مدل Mares - X-Vision
نا موجود
مدل: X-Vision برند: Mares
معرفی محصولماسک غواصی مارس مدل X-Vision، یکی از تجهیزات ضروری در غواصی به شمار می رود. هنگامی که به زیر آب سفر می کنید اولین چیزی که باید با خود همراه داشته باشید، ماسک می باشد چراکه در زیر آب، به علت تماس مستقیم چشم با آب، نور با زاویه متفاوتی به چشم غواص برخورد می کند و استفاده از ماسک، ی..
ماسک غواصی مدل Mares - X-Vision LiquidSkin
نا موجود
مدل: X-Vision LiquidSkin برند: Mares
معرفی محصولماسک غواصی مارس مدل X-Vision LiquidSkin، با طراحی منحصر به فردی که دارد مورد توجه بسیاری از غواصان برای استفاده در غواصی، اسنورکلینگ و ... قرارگرفته است. هنگامی که به زیر آب سفر می کنید اولین چیزی که باید با خود همراه داشته باشید، ماسک می باشد چراکه در زیر آب، به علت تم..
ماسک غواصی مدل Mares - X-VU / Red
نا موجود
مدل: X-VU / Red (411036) برند: Mares
معرفی محصولماسک غواصی Mares مدل Mares - X-VU / Red، توسط برند ایتالیایی مارس که از با کیفیت‌ترین برندهای جهانی در زمینه تولید تجهیزات غواصی به شمار می‌آید، طراحی و عرضه شده است. ماسک غواصی یک وسیله ساده و در عین حال الزامی برای غواصی، اسنورکلینگ و شنا است که زاویه دید بیشتر و شفاف..
ماسک غواصی مدل Seac - One
نا موجود
مدل: One (9449N) برند: Seac
معرفی محصولماسک غواصی Seac مدل One، توسط برند ایتالیایی Seac که از با کیفیت‌ترین برندهای جهانی در زمینه تولید تجهیزات غواصی به شمار می‌آید، طراحی و عرضه شده است. ماسک غواصی یک وسیله ساده و در عین حال الزامی برای غواصی، اسنورکلینگ و شنا است که زاویه دید بیشتر و شفافی را در زیر آب ب..
نمايش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات